radisson blu bosphorus hotel i̇stanbul
Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul Adres Çırağan Cad. No:46 Ortaköy, Beşiktaş / İstanbul
Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul Telefon 0212 963 3297

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul hakkında

5 yıldızlı, şahane boğaz manzarası sunan, dünyanın birçok bölgesinde hizmet veren ve 2020 yılında World Luxury Hotel Awards’ta ödül almış Radisson Blu Bosphorus Hotel’e aşık olacağına eminiz! ”Raddison Blu Ortaköy’ü düğün yapmak için neden seçmeliyim” diye soracak olursan; kaliteli hizmetlerinden konumuna, dekorasyonlarından diğer tüm olanaklarına her şeyi aşağıda seni bekliyor.

radisson blu bosphorus hotel i̇stanbul

Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
 • Radisson Blu Ortaköy fiyatları her ne kadar yüksek gözükse de verdikleri oldukça lüks hizmetlere göre makul olduğunu söyleyebiliriz.
 • Direkt Çırağan’ın yanında bulunan mekanın fiyatları, aynı seviyedeki İstanbul düğün otellerinin ortalamasında seyrediyor.
 • Kokteylli ve yemekli seçenekleri ve hafta içi / hafta sonu tarihlerine göre değişen ayarlanabilir bir fiyat sunmaları sayesinde, geniş bir bütçe aralığına hitap ediyorlar.
 • Radisson Blu İstanbul Ortaköy’de yapacağın düğünün için şimdiden rezervasyon yaptırmanı öneriyoruz. Çünkü burası fazlasıyla talep görüyor.
 • Sana özel fiyat teklifi almak ve düğününü bu güzel otelde indirimli yapabilmek için aşağıdaki butona tıklaman yeterli olacak.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 100-200 kişi
Kokteylli kapasite 100-200 kişi
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 50-100 kişi
Konaklama kapasitesi 50-75 kişi

radisson blu bosphorus hotel i̇stanbul

Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul düğün paketleri

Radisson Bosphorus; istersen dışarıdan anlaşacağın organizasyon firmasıyla, istersen de otelin bünyesindeki ekiple düğününü planlamana olanak sağlıyor. Misafirlerine sunacağın lezzetlerde aklında soru işareti kalmaması için menü tadımı ve menüde değişiklik imkanın bulunuyor. Ayrıca çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menü seçenekleriyle Radisson Ortaköy; tüm konuklarının düğünden memnun ayrılmasını amaçlıyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • Radisson Blu Bosphorus İstanbul, muhteşem mimarisiyle boğaz manzarasına camekanlı salonlarıyla en güzel yerinden bakıyor.
 • Beyaz renklerde dekore edilen ve beyaz çiçeklendirme kullanılan Radisson Blu Bosphorus Hotel, bir düğün mekanından beklenildiği gibi son derece zarif ve şık.
 • Düğün salonunda yuvarlak masalar ve minimal tasarımlar kullanılmış. Bu da İstanbul gibi bir metropolün manzarasına son derece uyumlu olmuş.
 • Mekan, camekanlı olmasının yanı sıra eğer dilersen açılır-kapanır tavan sistemi ile açık alana da dönüşebiliyor. Son derece kullanışlı bu özellik sayesinde düğününü ister açık havada ister kapalı alanda yapabilmen mümkün.
 • Işıklandırması da oldukça yeterli olan mekan, özellikle gece saatlerinde konuklarına muhteşem bir manzara sunuyor.

radisson blu bosphorus hotel i̇stanbul

Müzik

Müziksiz bir düğün olması tabii ki mümkün değil. Radisson Blu Bosphorus Hotel gibi uzun yıllardır hizmet veren ve 5 yıldızlı düğün vadeden bir otelden müziğin en iyisini beklemek tabii ki hakkın. Saat tam 00:00’a kadar son teknoloji ses ekipmanlarıyla müzik hizmeti veren otelde; gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönlünce dans edebilmen mümkün.

Düğün fotoğrafçısı

Bu mutlu gününde anı biriktirmemen için hiçbir sebep yok. Düğün gününden önce en kaliteli fotoğrafçılarla çalışmaman için de hiçbir neden bulunmuyor. Zira Ortaköy Radisson Blu Bosphorus Hotel dışarıdan fotoğrafçı getirmene izin veriyor. Sonuçta kim boğaz manzarasının önünde muhteşem düğün fotoğrafları olsun istemez ki?

radisson blu bosphorus hotel i̇stanbul

Otopark

Radisson Blu Bosphorus Ortaköy’ün otoparkının olmaması gibi bir olasılık tabii ki söz konusu olmaz. 250 araca kadar otopark kapasitesi olan Otel Radisson Blu Bosphorus, ayrıca misafirlerine özel vale hizmeti de sunuyor. Bu sayede misafirlerinin İstanbul’un en kalabalık merkezlerinden birinde otopark sorunu yaşamasına izin verilmiyor.

Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul diğer organizasyonlar

”Radisson Blu İstanbul Ortaköy’de başka ne gibi organizasyonlar yapabilirim” diye sorarsan; baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü gibi birçok etkinlik için hizmet verdiklerini söyleyebiliriz. Diğer organizasyonlar hakkında bilgi ve sana özel fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklaman yeterli.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Ortaköy Radisson Blu Hotel’in gerçekten göz alıcı bir konumda olması ve İstanbul Boğazı’na en muhteşem noktalardan birinden bakması harika!
 • Otelin mimarisi ve minimal dekorasyonu oldukça uyumlu olmuş. Her zevke hitap edecek bir tasarım yakalayan otelin, düğünlere en yakışacak renklerden beyazı kullanması bizim alkışımızı aldı bile.
 • Radisson Blu Bosphorus, çiftlere ve misafirlerine konaklama hizmeti de sunabiliyor. Düğün gecesi yorgunluğunu üzerinden atabilmen için birebir.
 • Davet alanında açılır kapanır tavan bulunması sayesinde, beklenilmedik hava koşullarına karşı tedbir elden bırakılmıyor.
 • Radisson Blu Bosphorus Otel’in ünlü lezzetleri, misafirlerine sunduğu müthiş menüleri ve birçok diyete uygun geniş menü seçenekleriyle bir alkışı daha hak ettiğini düşünüyoruz.
 • Gece tam 00:00’a kadar devam eden servisleri ile Radisson Blu Bosphorus birçok düğün salonunda bulunmayacak bir hizmete daha imza atıyor.

radisson blu bosphorus hotel i̇stanbul

Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Çırağan Cad. No:46 Ortaköy, Beşiktaş / İstanbul

Telefon: 0212 963 3297

Radisson Blu Ortaköy iletişim bilgilerini yukarıda bulabilirsin. Nasıl gideceğini merak ediyorsan; merkezi bir konumda bulunan Radisson Blu Beşiktaş’a ulaşımın son derece kolay olduğunu söyleyebiliriz. 22, 22B, 22RE, 25E, 30D, 40, 40T, 42T ve daha birçok otobüs ile Ortaköy – Kabataş Erkek Lisesi Durağı’nda inerek 5 dakikalık yürüme mesafesinin ardından otele ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları