raffles i̇stanbul
Adres Levazım, Zorlu Center, Koru Sokağı Beşiktaş/İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Raffles İstanbul hakkında

Raffles Hotel İstanbul düğün otelleri arasında en prestijlilerden biri. Zorlu Center’da, İstanbul için epey merkezi bir yerde yer alan Raffles İstanbul düğün için hazırladığı orijinal konseptlerle adından söz ettiriyor. Birçok ünlünün düğün mekanı olarak seçtiği Raffles Hotel ihtişamlı balo salonu, wedding planner ekibi, gelin ve damadın her an yanında olan wedding butler’ı, geleneksel ve modernin birlikte yorumlandığı gelin hamamı gibi hizmetleri ile farkını ortaya koyuyor.

Raffles Hotel düğün için romantik-lüks tarzda bir atmosfere sahip. Bu konsepti her detayda hissettiren otelde düğün, tavanı minik yıldızlarla donatılan görkemli balo salonunda yapılıyor. Bununla beraber daha küçük davetler için farklı salonlar da mevcut. İstanbul’daki en lüks düğün mekanları arasında yer alan Raffles İstanbul görür görmez hayran kalacağın balo salonuyla çok asil, çok nezih.

Raffles Hotel düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL

Raffles İstanbul düğün fiyatları kişi başı 125 EU’dan başlıyor. Menüler o kadar çeşitli ki net fiyatları teklif istediğinde görebilirsin. Kokteyl ve yemekli düğün kadar davetin hangi gün ve saatte olacağı da fiyatı etkiliyor.

Kapasite

Raffes Hotel İstanbul Balo Salonu yemekli 1000, kokteyl düzeninde 700 kişiyi ağırlayacak kapasitede. Balo salonu ikiye bölünebiliyor. 50 kişiden 120 kişiye, farklı konseptteki davetler ve kokteyller için de çeşitli salonları mevcut.

Düğün paketleri ve organizasyonu

 • Fotoğraf çekimi, süslemeler veya catering için belli ücretler karşılığında dışarıdan başka firmalarla anlaşabilirsin.
 • Tematik menü seçeneği Raffles İstanbul düğünlerinin imzası niteliğinde. Fiyat teklifi isteyip seçenekleri gördüğünde ne demek istediğimizi anlayacaksın. ?
 • Çiftlerin her ihtiyacı için özel olarak görevlendirilmiş wedding butler hizmeti ile de fark yaratıyor.
 • Düğünden önce gelin ve arkadaşları Raffles SPA’da hamam ve masaj sefası sürüyor. Hamam Suit’te ikramlarla keyiflerine keyif katıyorlar.
 • Son derece şık bir şekilde hazırlanmış gelin ve damat suitlerinde hazırlık yapılıyor.
 • Işık ve ses sistemi üst düzey kalitede. Balo salonunun süslenmesi ise çok şık ve gösterişli.

Fiyat Teklifi Al

Dekorasyon ve süsleme

Sana sunulan ya da önceden belirlemiş olduğun temalara göre süslemeyi yapıyorlar. Klasik düğün salonlarının dekorasyonlarının çok ötesinde bir dekorasyon anlayışları var. Peçetelikten tavandan sarkıtılan çiçeklere kadar her detay incelikle düşünülüyor ve ortaya muazzam bir balo salonu çıkıyor. Dikdörtgen masalarla hazırladıkları oturma düzeninin çok daha asil göründüğünü düşünüyoruz.

Bunu da mutlaka oku: Lükse Davet: The Ritz Carlton İstanbul’da Düğün Masalı

Müzik

 • Servisle birlikte normal düğün programı 23:00’te bitiyor ama istersen after party ile hem servisi hem müziği 03:00’e kadar uzatabilirsin. After party balo salonunda ya da otelin Long Bar’ında yapılabiliyor.

Düğün fotoğrafçısı

Fotoğraf ve video çekiminin detaylarını, hediye fotoğraf sayısını ve fiyatları teklif istediğinde mail adresine gönderecekler. İstersen kendi düğün fotoğrafçını da belli bir ücret karşılığında otele getirebilirsin.

Otopark

1000 araçtan fazla kapasitede, büyük bir otoparkı var. Elbette valesi de mevcut.

Alkışlarımız

 • Raffles İstanbul düğün için unutulmaz bir gece planlıyor. Dekorasyon, menüler, hizmet çok kaliteli. Ortam nezih.
 • Menü çeşidi çok fazla. Davetlilerini gurme lezzetlerle ağırlayacak olman harika.
 • Wedding butler, SPA ve gelin hamamı gibi hizmetleri ile lüks otelde düğün yapmanın ayrıcalıklarını sunuyor.
 • Zorlu Center’da düğün yapmak İstanbul için harika bir şey. O kadar merkezi bir yerde ki her iki yakadan gelecek davetlilerin hiç zorlanmayacak.
 • After party ile geç saatlere kadar eğlenceyi sürdürebileceksin.
 • farklı tarzlardaki dans ekipleri ve düğününde sahne almasını istediğin sanatçılar için ilgili profesyonellerle irtibata geçiyorlar.
 • Canlı müzik konser tadında geçiyor. Teknik altyapı çok sağlam.
 • Dışarıdan organizasyon firması getirebilme esnekliği de sağlıyorlar.
 • Bu güzeller güzeli düğün otelinde fotoğrafların harika olacak.

Keşkelerimiz

Her açıdan mekanın kalitesi hakkında diyecek laf yok. İstanbul’daki en lüks düğün otelleri arasında olduğundan tuzlu olduğunu söylüyor, bütçen uygunsa sana şimdiden mutluluklar diliyoruz. ? Ünlüler ve iş dünyasının önemli isimleri için Raffles İstanbul Hotel popülerliğini yitirmeyen bir düğün mekanı.

Yorum Ekle
Benzer Mekanlar