Lazzoni Hotel İstanbul
Adres Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No: 14 Beyoğlu İstanbul
Telefon 0212 963 3413

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Lazzoni Hotel hakkında

5 yıldızlı otel konforunda bir düğün vadeden Lazzoni Hotel, Sütlüce’de bir salon ve bir teras alanıyla evlilik heyecanı yaşayan çifte kumrulara ev sahipliği yapıyor. Lazzoni Hotel, İstanbul düğün otelleri arasında 4 yıllık yepyeni bir mekan olması, merkezi lokasyonu ve muhteşem Haliç manzarası sunması ile bir adım öne çıkıyor.

Yemekli düzende 400 kişiye kadar ağırlayabilen, yüksek tavanlı ve kolonsuz Balo Salonu, ferah mı ferah bir atmosfere sahip. Lazzoni Hotel’in geniş salonu azami kapasiteye ulaştığında dahi masa düzeni ortamı boğmayacak seviyede bir genişlikte tutuluyor. Dans pisti de salonun estetik ve fiziki özellikleriyle doğru orantı içinde şık ve geniş. Balo Salonu’nun kapalı davet alanlarının olmazsa olmazı modern ışık ve ses sistemleriyle teçhiz edildiğini de not düşelim. Yakından görmek istersen:

Otelin 6. katında yer alan Teras davet alanı ise açılır-kapanır cam ve tavan sistemleri sayesinde dört mevsim boyunca çifte kumrulara muhteşem Haliç manzarasında bir düğün vadediyor.

Lazzoni Hotel düğün fiyatları

 • Lazzoni Hotel İstanbul, başlangıç fiyatlarında hafta içi hafta sonu ayrımı bulunmayan düğün otelleri arasında.
 • Düğün gününden 1 ay öncesi gibi bir tarih için yetkili kişilerden randevu alabilir, menü tadımında bulunabilirsin. Arzu edersen menülerde değişikliğe gitme imkanı da sunuyorlar.
 • Davetlilerine servis edilecek pastaların lezzetinden emin olmak için de tadımda bulunabilirsin.
 • Düğün paketinde sundukları 6 farklı menü seçeneği arasında damak tadına uygun olanı tercih edebiliyorsun. Bu seçenekler arasında Türk ve dünya mutfağına ait alternatiflerin bulunuyor.
 • İstersen düğününü açık büfe ya da kokteyl düzeninde de gerçekleştirebilirsin.
 • Lazzoni Hotel Haliç, düğüne gelecek bütün davetlilerini düşünüp özel menü seçenekleri sunmuş. Vegan, vejetaryen, diyabet, kosher alternatiflerin yanı sıra minik davetlilerinin hoşuna gidecek yemek sunmayı da ihmal etmiyorlar.
 • Servis saat 24:00’e kadar devam ediyor.
 • Dışarıdan bir catering firması ile çalışmana sıcak bakmıyorlar.

Lazzoni Hotel düğün için alkollü ve alkolsüz menü alternatifleri sunuyor:

Menü Fiyat (min.)
Alkolsüz Yemek Menüsü 160 TL + KDV
Limitsiz Alkollü Yemek Menüsü 200 TL + KDV

Kapasite

Açık Alan 100-200 kişi
Kapalı Alan 300-400 kişi
Yemekli Düğün Kapasitesi 300-400 kişi
Kokteyl Kapasitesi 500-750 kişi
Konaklama Kapasitesi 150-250 kişi
Otopark Kapasitesi 75-100

Düğün paketleri

 • Lazzoni Hotel’in sunduğu düğün paketleri bir hayli çeşitli. Menü fiyatlarına dahil olan bu pakette pasta, süslemeler ve balayı için tahsis edilen suit odada konaklama da dahil.
 • Mekanda mevcut olan yuvarlak ya da dikdörtgen nizamdaki masaları seçebiliyorsun. Yine tiffany veya napolyon sandalyeler arasında beğenine uygun olanı seçme şansına sahipsin.
 • Otel düğünlerinin en güzel yönlerinden biri olan balayı suitinde konaklama imkanı sunmayı ihmal etmemişler. Konforlu ve rahat bir görünüme sahip suit, Haliç manzarasına hakim bir konumda. Düğünün ertesi sabahı kahvaltı servisi sunmaları da hoş bir detay.
 • Gelin odası sağlamalarının yanı sıra her iki tarafın ailelerine de dinlenebilecekleri ve hazırlanabilecekleri birer oda tahsis ediyorlar.
 • Düğün gecesi otelde konaklamak isteyen davetlilerine indirim de yapıyorlar.
 • Paket dahilinde gelin hamamından da ekstra ücret ödemeden faydalanabiliyorsun.
 • Düğün öncesinde damat ve arkadaşları için Haliç’te tekne turu düzenliyorlar.

Düğün organizasyonu

 • Lazzoni Hotel, istediğin bir İstanbul düğün organizasyon şirketi ile anlaşman için opsiyon sunmuş.
 • Düğüne gelecek davetlilerinin sayısı anlaşmadakinin üzerine çıkarsa yine aynı kişi başı yemekli fiyatı ödüyorsun.
 • Lazzoni, wedding planner hizmeti sağlayan İstanbul düğün otelleri arasında. Mekan yetkilileriyle iletişime geçtiğin andan itibaren düğününün planlanması için sorularını yanıtlayacak, her konuda senin yanında olacak bir ekip ayarlıyorlar. 3 kişiden oluşan bu deneyimli kadroya nasıl bir düğün istediğini anlattığında hayalini gerçeğe dönüştürmek için uğraşacak. Süslemeler ve müzik üzerine yapacağın seçimlere yardımcı olmaktan en mutlu gününde karşılaşabileceğin küçük problemlerin çözümüne değin sundukları hizmetin düğüne ilişkin her noktayı kapsadığını söyleyebiliriz.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

 • Lazzoni Hotel’in kapalı davet alanı, mekan görselliği bakımından İstanbul düğün salonları karşısında güçlü bir alternatif. Balo salonu konseptine göre düzenlenmiş salonda, düğün otellerinin ihtişamını yansıtan kahverengi ve benzeri tonlar ferahlık veren beyaz renk ile kombin halinde kullanılmış. Masa örtüleri için ise genellikle bu iki renkten biri tercih ediliyor. Zemini kaplayan vintage halı bu atmosferi başarıyla taçlandıran hoş bir detay olmuş.
 • Otelin 6. katındaki Teras alanını açılır kapanır sistemiyle Haliç manzarasına hakim bir camlı bahçeye benzetebiliriz. Aslında, bu davet alanı Boğaz’da düğün yapmak için tercih edilen mekanlar ile birbirine çok benziyor. Dolayısıyla, tıpkı Boğaz’da olduğu gibi mavi gök ve denizin yeşille buluştuğu bu göz alıcı manzarayı boğmamak adına mekan dekorasyonu ve süslemelerinde aşırıya kaçılmamasını tavsiye ediyoruz. Zemin için de yine Boğaz’daki düğün mekanlarına benzer biçimde ahşap tercih edilmiş.

Müzik

 • Saat 24:00’e kadar devam ediyor. Sonrasında Balo Salonu’nda after party ile geceye devam edebiliyorsun.
 • Ses ve müzik hizmeti standart düğün paketi dışında kalıyor. Müzik konusunda Lazzoni Hotel Sütlüce’nin anlaşmalı olduğu şirketler ile konuşabilir ya da kendi istediğin bir müzisyen ve orkestrayı getirebilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

 • Lazzoni Hotel’in İstanbul düğün fotoğrafçıları arasından istediğin bir tanesi ile anlaşmana olanak sağlaması takdire şayan.
 • Pırıl pırıl dekorasyonu ve Haliç manzarası ile mekan görselliği açısından hayli başarılı bulduğumuz Lazzoni Hotel’de bol bol fotoğraf çektirmeyi ihmal etmemeni tavsiye ediyoruz.

Otopark

Düğün yerine özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek davetlilerin için vale hizmeti de sunan ortalama 75-100 araç için elverişli kapasitede bir otoparkları mevcut.

Alkışlarımız

 • Hem açılır kapanır teras alanı hem de modern bir havalandırma sistemine sahip olan balo salonu dört mevsim boyunca tercih edilebilir mekanlar.
 • Çifte kumrulara ödeme kolaylığı sağlamaları takdire şayan. Düğün masraflarını kredi kartıyla ödeme ve takside böldürme olanağı sunuyorlar.
 • İstanbul düğün otellerinin büyük çoğunluğunun aksine Lazzoni Hotel, organizasyon ve fotoğraf hizmetlerini dışarıdan almana olanak sağlıyor. Üstelik burada evlenen çiftlerin önemli bir kısmı bu hizmetleri yine otelden almayı tercih etmiş ve memnun kalmışlar.
 • Davetlilerin İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde bulunan Lazzoni Hotel’e özel araçları ya da toplu taşıma olanakları ile rahatlıkla ulaşabilecekler.
 • Burada evlenen çiftler mekan işletmecileri ve personelinin sunduğu hizmetten duydukları memnuniyeti yorumlarında belirtmişler.

Keşkelerimiz

Lazzoni Hotel, 5 yıldızlı otel konforu sağlayan İstanbul düğün mekanları arasında yoğun rağbet görüyor. İstediğin düğün tarihini alabilmek için 6-7 ay kadar önce mekan ile iletişime geçmende fayda var.

Diğer organizasyonlar

Lazzoni Hotel; bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar, doğum günleri, baby shower, kına geceleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan organizasyonları, partiler ve sünnet düğünleri gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Lazzoni Hotel Beyoğlu’nda nerede, kiminle görüşebilirsin?

Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No: 14

? 0212 963 3413 no’lu telefondan Ahsen Aközden Dik ya da Dilara Kahveci ile iletişime geçtiğinde önerdikleri düğün fiyatları ile ilgili ekstra bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Lazzoni Hotel’i İstanbul düğün mekanları ile kıyaslamak istersen:

İstanbul Düğün Mekanları ve 2021 Fiyatları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.