Semiha Kibar Uygulama Oteli Adres Aydıntepe Mah. Edebali Cad. No:3 Tuzla / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Semiha Kibar Uygulama Oteli hakkında

Semiha Kibar Uygulama Oteli Tuzla’da yer alıyor ve konaklama hizmeti dışında organizasyonlara ev sahipliği yapmasıyla da biliniyor! Burada düğün, nişan, kına gecesi organizasyonlarını keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsin. Davet alanlarını gayet şık şekilde süslüyorlar ve 200-300 kişiye kadar da konuk ağırlayabiliyorlar. Ayrıca ferah bir terasları da var.

Otel, turizm ve otelcilik bölümlerinde okuyan öğrencilerle birlikte hizmet veriyor. Yani otele gittiğinizde; sektörel eğitim alan, heyecanlı ve yetenekli gençlerle karşılaşıyorsunuz. Burada hem çalışıyor hem de uygulamalı eğitim alıyorlar. Mekan yetkilileri, bu uygulamada İstanbul’da ilk otel olduklarını belirtiyor. Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde yer alıyorlar.

Semiha Kibar Uygulama Oteli düğün fiyatları

 • Tuzla Semiha Kibar Uygulama Oteli fiyatlarına baktığımızda ortalamada seyreden rakamlar görüyoruz. Hatta otel fiyatlarına göre gayet makul olduğunu da söyleyebiliriz.
 • Burada sadece yemekli organizasyonlar düzenlenebiliyor. Kokteyl menüleri bulunmuyor.
 • Otelin hafta içi ve hafta sonu fiyatları arasında fark bulunmuyor.
 • Düğünlere özel standart menüleri bulunuyor. Ancak dilersen menüde değişiklik yapabiliyorlar.
 • Alkollü içecek servisleri bulunmuyor.
 • Tamamen sana özel bir fiyat teklifi almak için alttaki butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50 kişiden az
Kokteylli kapasite 50 kişiden az
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi
Konaklama kapasitesi 50 kişiden az

Semiha Kibar Uygulama Oteli düğün paketleri

İstanbul sosyal tesislerinden biri olarak bilinen otel, düğün paketi dahilinde; yemek servisi, organizasyon sorumlusu, fotoğraf ve video çekimi, mekan süslemesi, servis personelleri, ses ve ışık sistemleri, otopark gibi hizmetler sunuyor. Ortalama 250 kişilik restoran alanlarında şahane bir düğüne imza atmak için titizlikle çalışıyorlar.

Dekorasyon ve süsleme

 • Semiha Kibar Uygulama Oteli fotoğraflarına baktığında da ne kadar sade bir şıklık yakaladıklarını fark etmişsindir.
 • Davet alanında yuvarlak masalar kullanmayı tercih ediyorlar.
 • Masa ve sandalyeler beyaz kumaşlarla giydiriliyor.
 • Değişiklik yapılmasını istersen, dilediğin renkte süslemelere de yer verebiliyorlar.
 • Dilersen anlaştığın bir organizasyon firmasını da süsleme yapması için otele getirebiliyorsun.

Müzik

Düğününde DJ’in çaldığı parçalarla eğlenebileceğin gibi canlı müzik eşliğinde de kurtlarını dökebilirsin! İşte iki seçenek için de otelin organizasyon sorumlusuyla detayları konuşman gerekiyor. Davet alanlarında ses ve ışık sistemleri hazır bir şekilde bekletiliyor. Yani senin dışarıdan ekipman kiralamana gerek kalmıyor. Mekanda saat 23:00’e kadar müzik sürebiliyor.

Düğün fotoğrafçısı

Uygulama oteli, hizmet sektöründeki tecrübesini düğün organizasyonlarında en iyi şekilde gösteriyor! Çiftlere sundukları düğün paketinde fotoğraf ve video çekim hizmeti de bulunuyor. Anlaşmalı fotoğrafçıları ve kameramanları tarafından en güzel anlarınız kayda alınıyor. Başka bir ekibi mekana getirmek istersen, ona müsaade etmiyorlar.

Otopark

Butik bir otel olmalarına rağmen kendilerine ait otoparkları bulunuyor. Düğün günü şahsi aracıyla gelecek tüm konukların bu otoparkı kullanabiliyor. Otoparkta 50-75 aracın park edebileceği genişlikte alan bulunuyor. Vale hizmetleri ise mevcut değil. Ancak çok da geniş kapasiteye sahip olmadığından davetlilerin araçlarını kendileri park etmekte zorluk yaşamayacak diye düşünüyoruz.

Semiha Kibar Uygulama Oteli kına gecesi organizasyonu

Otel, kına geceleri konusunda da tecrübeli ekibiyle hizmet veriyor. Anlaşmalı organizasyon firmaları var; bu firmalardan kına tahtı, aksesuarlar ve kına malzemelerini temin edebiliyorlar. Sen dışarıdan bir firmayla çalışmak istersen, ona da müsaade ediyorlar. Semiha Kibar Uygulama Oteli iletişime geçtiğin takdirde kına geceleriyle ilgili tüm merak ettiklerini cevaplayabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Otelin bütün hijyen belgeleri bulunuyor! Temizliği tescillenmiş bir mekanda düğün yapmanın rahatlığını hissedeceksin.
 • Fiyatları da gayet makul. Kaliteli hizmetin uygun fiyatlara da sunulabildiğini gösteriyorlar herkese.
 • Toplamda 22 odaları var. Düğünün ardından sen de yakın arkadaşların da burada konaklayabilir.
 • Düğünün yanı sıra kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet töreni organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor olmalarını da sevdik.
 • Burada düğün yapınca eğlenmekle kalmayacak, turizm öğrencilerine de destek olmuş olacaksın.

Çift yorumları

Tuba: “Mekan çok rahat ve imkanları çok güzeldi. Kliması vardı ve salon kapalı olmasına rağmen ferah serin bir ortamdı. Yemekleri de sıcak ve taze servis ediyorlar ve mekandaki çalışanların hepsi turizm lisesi öğrencileri olduğu için çoğunlukla servisleri dört dörtlük. Orkestra çok başarılıydı, belirttiğim bütün müzikleri çaldılar. E-5 üzerinde yer alıyor ve toplu taşımayla da rahat bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor.”

Semiha Kibar Uygulama Oteli nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Aydıntepe Mah. Edebali Cad. No:3 Tuzla / İstanbul

Otel, toplu taşımayla da özel araçlarla da ulaşım imkanı sunuyor. Otele giderken 130Ş, 133Ş, 500T, KM11, KM13 hatlı otobüsleri kullanabilir; Edebali Caddesi, İmam Hatip Lisesi, Esenyalı Sapağı ve Aydıntepe İstasyon duraklarından en uygun olanında inebilirsin. Kısa bir yürüme sonrası oteli göreceksin. Ayrıca minibüs kullanarak da buraya gelmek mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.