sultan konak otel
Sultan Konak Otel Adres Alaçatı Mah. 12076 Sok. No:4 Çeşme / İzmir

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Sultan Konak Otel hakkında

Sultan Konak Otel, sevdiklerinle birlikte birçok organizasyonunu gerçekleştirebileceğin, huzurlu ve samimi bir butik otel. Şehirden uzak, açık alanda, doğa ve bahçe manzaralı ferah bir düğün için burayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. Şahane dekorasyon ve ambiyansı ile hayal ettiğinden çok daha güzel bir kır düğünü organizasyonu gerçekleştireceğine emin olabilirsin!

sultan konak otel

Sultan Konak Otel düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • İzmir düğün otelleri ile kıyaslandığında Çeşme Sultan Konak fiyatları ortalamanın bir tık üstünde seyrediyor diyebiliriz.
 • Yemekli ve kokteylli menü seçeneklerinde fiyat farkı bulunuyor. Kokteylli seçeneklerin fiyatları daha uygun oluyor.
 • Hem kokteylli hem de yemekli düğün seçenekleri için hafta içi ya da hafta sonu fiyat farkı bulunmuyor.
 • Düğün paketine dahil olmayan ekstra hizmetler ödeyeceğin tutarı da etkiliyor.
 • Çiftlere düğünden önce menü tadımı ile menüde değişiklik seçeneği sunuluyor. Seçilen menüye göre fiyatlar da değişiyor.
 • Organizasyonuna katılacak olan davetli sayının ödeyeceğin ücret üzerinde önemli bir etkisi bulunuyor.
 • Çeşme Sultan Konak iletişime geçtiğin zaman, sana özel fiyat teklifinde bulunuyor. Kişiselleştirilmiş fiyat teklifin için aşağıdaki pembe butona tıklaman yeterli olacak!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50-100 kişi
Kokteylli kapasite 100-200 kişi
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 50 kişiden az
Konaklama kapasitesi 50 kişiden az

Sultan Konak Otel düğün paketleri

Sultan Konak Butik Otel, çiftlere paket dahilinde düğün öncesinde menü tadımı ile menüde değişiklik yapma seçeneği sunuyor. Tercih edilen menü doğrultusunda konuklara yemek servisi yapılıyor. Yemekli düğünler için meze, salata, ana yemek, meyve, tatlı ve içeceklerden oluşan menüler bulunuyor. Ana yemeklerde balık ya da et seçenekleri sunuluyor. Tatlı olarak muhallebi ikramı yapılıyor.

Meze seçenekleri arasında humus, haydari ve deniz börülcesi; ara sıcaklarda ise avokadolu karides ve kalamar hazırlanıyor. Bütün bu nefis yemekler, bol seçenekler ile çiftlere ve konuklara sunuluyor. Bunların dışında mekanda otopark ve vale imkanı, organizasyon sorumlusu, ışık, ses ve sahne hizmetleri de bulunuyor. Müzik ve yemek servisleri 00:00’a kadar devam ediyor.

sultan konak otel

Dekorasyon ve süsleme

Alaçatı Sultan Konak açık davet alanında, geleneksel kır düğünü atmosferi yansıtılıyor. Otel binasının dış kısmı taş kaplama görünümünde. Bahçe kısmı ise yemyeşil, doğayla iç içe. Bahçede beyaz sırtlı mor sandalyeler bulunuyor. Kapı ve pencerelerde Alaçatı mavisi kullanılıyor. Mekanda mor ve mavinin muhteşem uyumu söz konusu. Doğanın benzersiz güzelliğine mevsim çiçekleri eşlik ediyor.

Müzik

Çeşme Sultan Konak düğün paketleri içinde profesyonel ses ve sahne hizmetleri bulunuyor. Bu, kaliteli ses için oldukça önemli bir hizmet! İstediğin müziklerin çalınması için organizasyonuna özel bir çalma listesi yapabilirsin. 00:00’a kadar müziğin kesintisiz bir şekilde devam edeceğini unutma. Dışarıdan müzisyen ve orkestra getirmek istiyorsan düğün öncesinde bunu mutlaka mekana danışmalısın.

sultan konak otel

Düğün fotoğrafçısı

Alaçatı’da harika bir kır düğünü yapıp bol bol fotoğraf çekilmeden geceyi bitirmek olmaz değil mi? Çeşme Sultan Konak fotoğrafların için profesyonel bir hizmet sağlamıyor. Düğün paketinin içerisinde yer almayan fotoğrafçı ve kameraman hizmetleriyle alakalı bilgi almak için otel ile iletişime geçmelisin. Mekan çok anlayışlı olduğu için bu hizmetleri dışarıdan sağlamana olumlu yaklaşacaktır.

Otopark

Özellikle büyük şehirlerde park sorununun ne kadar canını sıktığını tahmin edebiliyoruz. Canın daha fazla sıkılmadan, Sultan Konak Çeşme’nin konuklarına sağladığı avantajlı otopark hizmetinden bahsedelim sana. Otel, organizasyona şahsi aracıyla gelen konuklar için 75-100 araç kapasiteli otopark hizmeti sunuyor. Hizmetlerin bu kadarla sınırlı kaldığını düşünüyorsan yanılıyorsun. Çünkü mekanda konuklar için vale hizmeti de bulunuyor!

sultan konak otel

Sultan Konak Otel diğer organizasyonlar

İzmir’de doğanın kalbinde bulunan Sultan Butik Otel Alaçatı, açık alanda gerçekleştirilebilecek birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Mekanda düğün dışında kına, nişan, sünnet düğünü, baby shower, mezuniyet töreni, doğum günü gibi eğlence ve kutlamalar da yapılıyor. Kutlama ve eğlencelerin yanı sıra kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, davet ve resepsiyon gibi alternatiflere de yer veriliyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Sultan Konak Hotel, country stilde tasarlanmış butik bir otelde düğün organizasyonunu gerçekleştirmek isteyen çiftler için harika bir seçenek.
 • Burada müzik ve yemek servisinin 00:00’a kadar devam etmesi büyük bir artı.
 • Mekan, yemek konusunda oldukça titiz davranıyor.
 • Alaçatı Sultan Konak Butik Otel Çeşme’de yemek seçeneklerinin çok fazla olmasına büyük bir alkış!
 • Işık, ses, sahne hizmetlerinin hepsiyle detaylı şekilde ilgilenilmesi oldukça güzel.
 • Konuklar için otopark ve vale hizmetlerinin bulunması büyük bir avantaj.
 • Mekanın, kır düğünü oteli olmasına rağmen, maksimum 50 kişilik olan ufak kutlamalar için kapalı alan tahsis etmesi de güzel bir hizmet.
 • Organizasyon sorumlusunun çiftlere destek sağlaması çok hoş.
 • Tüm ekibin hem çiftlere hem de konuklara karşı son derece ilgili ve güler yüzlü davranması oldukça önemli.
 • Otel, çiftlere ve konuklara konaklama imkanı da sunuyor.
 • Otelde engelli bireyler için özel bir giriş alanı bulunuyor.

sultan konak otel

Sultan Konak Otel nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Alaçatı Mah. 12076 Sok. No:4 Çeşme / İzmir

Sultan Otel Alaçatı Çeşme İzmir’de yer alıyor. Otel, Alaçatı Hacımemiş Mahallesi Çamlıklı’da sörf plajlarına giden yol üstünde bulunuyor. Buraya kendi aracın dışında otobüs ile de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. 760 numaralı otobüs mekanın yakınından geçiyor. Alaçatı Mahallesi ile Alaçatı Terminali Durağı arası yürüyerek yaklaşık olarak 32 dakika sürüyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları