The Nowness Luxury Hotel Adres 16 Eylül Mah. 3014 Sok. No:99 Ayasaranda – Çeşme / İzmir
The Nowness Luxury Hotel Telefon 0232 335 5361

Fiyat Teklifi Al

The Nowness Luxury Hotel hakkında

Düğününü Sakız Adası manzarası eşliğinde denize nazır şık bir otelde planlamak istersen The Nowness Luxury Hotel Çeşme tam sana göre! 4 yıldız konforuyla hizmet veren otel, evlenmek isteyen çiftler için çok çeşitli hizmetler sunuyor. Merkezi konumu ve sağladığı olanaklarıyla bizim beğenimizi kazanan otel hakkında daha detaylı bilgi edinmek istersen okumaya devam et!

The Nowness Luxury Hotel düğün fiyatları

 • İlk bakışta fiyatlar biraz ortalama üstü gelse de sağladığı hizmet ve konforla bu rakamları hak ettiklerini düşünüyoruz.
 • Civardaki İzmir otel düğünleri ile kıyasladığımızda aslında The Nowness Hotel düğün fiyatları için normal bile diyebiliriz.
 • Fiyatlar kişi başı hesaplandığından davetli sayınla orantılı bir fiyat teklifi alacaksın.
 • The Nowness Luxury Hotel & Spa Çeşme’nin çalıştığı bir organizasyon sorumlusu var. Bu sayede bu hizmet için ek bir bütçe ayırmana gerek kalmayacak.
 • Bu harika manzaralı otelde düğününü yapmayı hayal ediyorsan, sana özel kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi alabileceğin aşağıdaki pembe butona tıklamanı tavsiye ederiz!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  750 – 1.000 kişi
Kokteylli kapasite  750 – 1.000 kişi
Açık alan kapasitesi  750 – 1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi  200 – 300 kişi
Konaklama kapasitesi  150 – 250 kişi

The Nowness Luxury Hotel düğün paketleri

Eğer bu nezih hotelde düğününü organize etme fikri cazip geldiyse, sana the Nowness Hotel düğün paketlerinden bahsedelim biraz. Konuklarına sunacağın lezzetleri menü tadımı ile tadabilirsin, sonrasında ekleyip çıkarmak istediklerin için menüde değişiklik yapabilirsin. Misafirlerinin farklı beslenme alışkanlıklarına göre mekanın sunduğu çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen menülerden faydalanabilirsin.

The Nowness Luxury Hotel Spa’nın hali hazırda birlikte çalıştığı bir organizasyon sorumlusu var ama dilersen bu hizmeti dışarıdan da alabilirsin. Tamamen sana kalmış! Ayrıca mekanın profesyonel aşçılarının usta ellerinden çıkan lezzetlerle menü oluşturabildiğin gibi, dışarıdan zevklerine ve bütçene göre bir catering firması da getirebilirsin. The Nowness Luxury’de seçimler senin.

Dekorasyon ve süsleme

 • The Nowness Luxury Hotel bohem tarzda dekorasyon sevenler için kaçırılmayacak bir yer.
 • İster ziyafet ister kokteyl istersen de kilise oturma düzeniyle mekanı dekore edebilirsin.
 • Ahşap masalara eşlik eden ahşap sandalyeler sayesinde doğayla iç içe olan The Nowness Hotel Çeşme ambiyansı bozulmuyor.
 • Masalar adeta bir gelin gibi çiçeklerle ve yeşilliklerle süslenmiş.
 • Kilise oturma düzeniyle yapılan nikahlar genellikle iskele kısmında düzenleniyor. Ayakta nikah masası ve gelin tagıyla dekorasyon tamamlanıyor.
 • Düğün bitse de eğlence devam ediyor! Kumsal kısmını da after party organizasyonunu için dekore edebilirsin.
 • Gelin yolunda kullanılan çiçekler sayesinde ortam daha romantik ve aynı zamanda şık bir hale gelmiş.

Müzik

İzmir Çeşme The Nowness Hotel bugünün senin için ne kadar kıymetli olduğunun farkında. Düğünden güzel hatıralar bırakan danslar ve şovlar için müzik olmazsa olmaz. Mekana önceden hazırlayıp vereceğin çalma listenle zevklerine göre bir eğlence geçirebileceksin. Müziğin 00:00’a kadar devam ettiğini söylemekte fayda var, ama merak etme after party alanında eğlenmeye devam edebilirsin! 😊

Düğün fotoğrafçısı

Herkes hazırsa çekiyoruz! İleride bakıp duygulanacağın ve çocuklarına göstereceğin bu özel gecenin ölümsüz şahididir fotoğraflar. The Nowness Hotel Düğün Salonu ile iletişime geçip deneyimlerine güvenerek fotoğrafçı için öneriler alabilirsin. Dilersen de bu hizmeti portfolyosunu inceleyip beğendiğin bir fotoğrafçıdan da alabilirsin. Bu konuda kısıtlamaları bulunmadığından alacağın hizmete sen karar verebilirsin.

Otopark

Güzelliğiyle büyülese de büyük şehir olmanın getirdiği zorlukları da var İzmir’in elbette. Bunlardan birisinden bahsedecek olursak park yeri sorunu diyebiliriz. Çeşme merkeze oldukça yakın olmasına rağmen düğününde bunu dert etmene gerek yok! 75-100 araçlık geniş otoparkı ve vale hizmeti sayesinde herkes kolayca mekana ulaşıp, park yeri aramadan kendini eğlencenin ortasına atabilecek!

The Nowness Luxury Hotel diğer organizasyonlar

Burada hayalindeki düğünü gerçekleştirebileceğin gibi, düğün dışı etkinliklerini de gerçekleştirebilirsin. Bunları örneklendirecek olursak; nişan, kına, sünnet düğünü,baby shower, kurumsal etkinlikler, parti,  mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı diyebiliriz. Bu farklı organizasyonlara özel fiyat teklifi almak istersen hemen aşağıdaki pembe butona tıklaman yeterli!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • The Nowness Hotel fiyat açısından başta gözümüzü korkutsa da otel güzelliği ve hizmetlerine göre makul diyebiliriz.
 • Geniş kapasitesi sayesinde burada davetli listesinin uzayıp gideceği organizasyonlar düzenleyebileceksin.
 • Özel aracıyla gelecek konukların mekanın merkezi konumu ve otopark hizmeti sayesinde hiçbir zorluk yaşamayacak.
 • Farklı beslenme stillerine sahip misafirlerine uygun menüler bulunması sayesinde kimse bu geceden aç ve mutsuz ayrılmayacak!
 • Burası aynı zamanda bir otel olduğundan düğün sonu sen de misafirlerin de burada konaklayabilirsiniz.
 • 00:00’da düğün bitiyor olarak görünse de kumsaldaki after party alanı sayesinde eğlence son gaz devam ediyor.
 • Farklı salonları ve farklı oturma düzenleri ile hayalindeki organizasyonu burada gerçekleştirebileceksin.

The Nowness Luxury Hotel nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: 16 Eylül Mah. 3014 Sok. No:99 Ayasaranda – Çeşme / İzmir

Telefon: 0232 335 5361

Gelelim bu hoş ve lüks otele nasıl ulaşabileceğine. Çeşme merkeze oldukça yakın olduğundan bahsetmiştik. Mekanın şehir kargaşasından uzak, doğayla baş başa olmasından dolayı bildiğimiz kadarıyla buraya direkt giden bir toplu taşıma aracı yok. Ama Çeşme’den arabayla 5 dakikada ulaşabileceğini bilmelisin. Ayrıca otoparkı sayesinde özel aracınla gittiğinde hiçbir sorun yaşamayacaksın.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.