Adrasan Otel Antalya Hakkında

Şehrin gürültüsünden ve sesinden uzak bir tatil köyünde düğün yapmak istiyorsan; otel, restoran, kamp alanı ve plaja sahip olan Antalya Adrasan Otel’i tercih edebilirsin. Antalya Adrasan tatil köyü; bahçe, deniz ve doğa manzaraları ile seni ve konuklarını büyülüyor. Düğün organizasyonunun öncesinde ve sonrasında da 4 yıldızlı otelde konaklayarak stres ve yorgunluğunu üzerinden atabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Adrasan Otel Antalya Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Antalya Adrasan Otel fiyatları şehir ortalamasının altında yer alıyor. Kısıtlı bir bütçen varsa samimiyetten ödün vermeyen ve misafirlerini büyüleyen bir düğün düzenleyebilirsin.
 • Yemekli düğünler için Adrasan Otel fiyatlarını kişi sayısı üzerinden hesaplıyor. Butik bir konaklama alanına sahip olan bu mekanda gerçekleştireceğin düğünü en yakınların ile yapmak oldukça hesaplı fiyatlardan başlıyor.
 • Şehirden uzak bir mekanda bulunan Kumluca Adrasan Otel’de konaklamayıp yalnızca organizasyonunu gerçekleştirmek daha hesaplı oluyor. Ancak çiftler genellikle uygun fiyatlara konaklamayı tercih ederek düğünlerini bir tatile çeviriyor.
 • Adrasan Otel düğün fiyatları mekanın yoğunluğuna göre değişebiliyor. Sezon dışında, kış aylarında açık alan düğünü yapmak sık tercih edilmese de uygun rakamlara gerçekleşebiliyor. Yazın Adrasan Hotel’in popülerliği fiyatları yükseltebiliyor.
 • Mayıs, haziran ve eylül ayları havanın bunaltıcı olmadığı ancak serin de olmayan zaman aralıkları olarak karşımıza çıkıyor. Bu aylarda uygun rakamlara düğün planlayabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Adrasan Otel
Kapalı Alan
Min. 50 - Max. 150

Adrasan Otel Antalya Düğün Paketleri

Antalya Kumlucu Adrasan Otel düğün paketlerinde birçok farklı hizmete yer veriyor. Açık alana geniş aralıklarla yerleştirilen masalar, doğa ile iç içe ve keyifli bir deneyim yaşamanı sağlıyor. Bahçe ile çevrili bir alan olan düğün mekanında yaz aylarının vazgeçilmezi olan açık hava düğünlerini gerçekleştirebilirsin. Yemek ve müzikli eğlence servisi saat 00:00’a kadar devam ediyor.

Antalya Kumluca Adrasan Otel’in sana özel hazırladığı düğün paketleri lezzetli bir yemek de içeriyor. Bu mekanda kokteyl organizasyonu yapılmıyor. Ancak daha hafif bir yemek için meze seçeneklerini tercih edebilirsin. Menüyü önceden tadarak istediğin değişiklikleri yapman oldukça kolay. Menüler genellikle çorba, salata, birkaç çeşit meze, ana sıcak, meyve veya tatlıdan oluşuyor.

Mekanın kapasitesini dolduracak bir organizasyon düzenlemeyi düşünüyorsan planlama sürecini kolaylaştırmak adına tek tip, yani fiks menü tercih edebilirsin. Kalabalık düğünler için yapılan fiks menüler genellikle senin seçtiğin aperatif, ara sıcak ve ana yemekten oluşuyor. Eğer düğün sonrasında Adrasan Otel Kumluca Antalya’da konaklayacaksan, sabahları sunulan açık büfe kahvaltı hizmetinden de faydalanabilirsin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Adrasan Hotel Antalya, doğa ile bütünleşen masa, sandalye ve dekor tasarımları ile Antalya düğün mekanları arasında öne çıkıyor.
 • Bohem deniz temasını masana taşıyan Adrasan Antalya Otel; dekorasyonunda beyaz, mavi ve kahve tonlarına ağırlık veriyor. Ancak isteğin üzerine mekandan başka renk dekorasyonlar tedarik edebilirsin.
 • Mekandaki süslemelerin çoğunda kullanılan hasır dokular, ortama daha organik bir hava katıyor. Güçlü bir konsept yaratan süslemeler arasında bitkilere ve doğal taşlara da yer veriliyor.
 • Adrasan Antalya Pansiyon’da gerçekleşecek düğünün için farklı bir konsept planlıyorsan endişelenme. Dışarıdan kendi organizasyon firmanı getirebilir, onlardan alacağın dekor ve süslemeleri Adrasan Otel’de kullanabilirsin.

Müzik

Hayatının en önemli günlerinden biri olan düğün gününü Adrasan Otel adresinde gerçekleştireceksen, müzik konusunda endişelenme. Kaliteli ses sistemleri ile istediğin tüm şarkıları organizasyon boyunca çalabilirsin. Kesinlikle çalınmasını istediğin şarkıları bir çalma listesinde toplayarak mekana vermek müzik hizmetini kolaylaştırıyor. Düğününde canlı müzik istiyorsan, Adrasan Otel iletişim kanallarını kullanarak organizasyon sorumluları ile konuşmalısın.

Düğün Fotoğrafçısı

Adrasan Otel Antalya’da mekan ile çalışan bir fotoğrafçı bulunmuyor. Ancak otele kendin anlaştığın fotoğrafçı ile gidebilirsin. Ayarlayacağın düğün fotoğrafçısı bu nefes kesen doğal mekanda dış ve iç çekimlerini yapabiliyor. İlginç bir düğün anısı istiyorsan, misafirlerine tek kullanımlık film makineleri dağıtabilir, o anda göremeyeceğin fotoğrafları sonradan bastırarak anılarını yeniden yaşayabilirsin.

Otopark

Kumluca Adrasan Hotel Hizmetleri arasında ücretsiz otopark da yer alıyor. Bu hizmet önem taşıyor. Çünkü Adrasan Otel’e en kolay ulaşım özel araç ile yapılıyor. Antalya Kemer istikametinde 2. Adrasan sapağını kullanarak otele ulaşabilirsin. Otelde kaldığın süre boyunca aracın özel otoparkta güvende oluyor. Düğününe gelen konuklar da otopark hizmetinden yararlanabiliyor.

Adrasan Otel Antalya Diğer Organizasyonlar

Adrasan Otel Antalya, düğün dışında birçok farklı organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Kına, bekarlığa veda partisi, baby shower, butik davet, bayi ve kurum toplantısı, nişan, sünnet düğünü, doğum günü ve bireysel partileri de Adrasan Hotel’de gerçeğe dönüştürebilirsin. Mavi ile yeşili buluşturan kumsalda yapacağın her organizasyon misafirlerini hayran bırakıyor.

Alkışlarımız

 • Misafirlerin oldukça beğendiği Adrasan Hotel kendini öne çıkarıyor. Otelde konaklayan veya etkinlik gerçekleştirenler çalışanların titizliğini ve güler yüzlülüğünü övüyor.
 • Adrasan Otel’de ekstra harcama yapmak istemeyen konukların gün içinde otele gelip organizasyon sonrasında ayrılabiliyor. Ancak otel isteyen herkese kaliteli bir konaklama hizmeti sağlıyor.
 • Otelin gar ve havaalanından ulaşım sağlaması mekana gidiş sürecini oldukça kolaylaştırıyor. Bu sayede özel aracın olmasa da düğününü burada gerçekleştirebilirsin.
 • Adrasan Otel; 16 odası ile sana ve eşine sakin bir konaklama hizmeti sunuyor. Düğün sonrasında dinlenmek için bu küçük pansiyonun ev gibi samimi dekore edilmiş odalarında kalabilirsin.
 • Otelin panoramik manzarası gören herkesi hayran bırakıyor. Antalya otelleri arasında Adrasan’ı öne çıkaran bu manzaraya, düğün fotoğrafların için ideal bir arka plan olacaktır.

Adrasan Otel Antalya Nerede?

Adres:Adrasan, Sahil Cad. No:216, 07370 Çavuşköy, Kumluca/Antalya

Adrasan Otel Antalya’ya gitmenin en kolay yolu özel araç kullanmak. Ancak şehirler arası otobüs veya uçak kullanarak da otele ulaşmak mümkün. Antalya otogarından Adrasan tur minibüslerine binerek otelin kapısına kadar gelebilirsin. Havaalanından otele ulaşmak için ise taksi kullanabilir veya ücret karşılığında otel ile iletişime geçerek transfer hizmeti talep edebilirsin.

Fiyat Teklifi Al