Side Crown Palace Hakkında

Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonları ile 5 yıldızlı otel ihtişamını hayatının en önemli günlerinden biri olan düğününde yaşamak istiyor musun? Hotel Side Crown Palace Antalya, hayalini kurduğun düğünü gerçeğe dönüştürmek için kapılarını açıyor. Side Crown Palace Hotel zarif dekorasyonu ve geniş kapasiteleri ile senin ve misafirlerinin tüm isteklerini yerine getirebiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Side Crown Palace Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Side Crown Palace fiyatları, Antalya otel düğünleri arasında ortalama bir değere sahip. Oldukça uygun rakamlara peri masallarını andıran bir düğün gerçekleştirebilirsin.
 • Side Crown Palace düğün organizasyonları davetli sayısı üzerinden ücretlendiriliyor. Bu nedenle kalabalık bir düğün yapmak istersen, kenara daha yüksek bir bütçe ayırman gerekiyor.
 • Mekan hafta sonları daha çok ilgi görüyor. Ancak hafta içi ve hafta sonu hizmet fiyatları arasında bir fark bulunmuyor.
 • Yemek opsiyonları arasında yapacağın tercih ödeyeceğin miktarı etkileyebiliyor. Örneğin; beyaz etli menüleri tercih etmek, kırmızı et menülerine oranla daha tasarruflu oluyor.
 • Side Crown Antalya birçok farklı dekorasyon opsiyonuna sahip. Ancak mekandan süsleme tedarik edemeyeceğin bir konseptin varsa ekstra bir ödeme yapman gerekebilir.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Side Crown Palace
Açık Alan
Min. 200 - Max. 875

Side Crown Palace Düğün Paketleri

Antalya Side Crown Palace Hotel’de düğün yapabileceğin bir balo salonu bulunuyor. Büyük ve görkemli balo salonunda yapacağın ihtişamlı düğünde tüm gözler üzerinde oluyor. Salonda büyük bir dans pisti bulunuyor. Bu sayede konukların ile rahatlıkla dans edebilirsin. Masa ve sandalye ayarlamaları, herkesin pisti görebileceği şekilde düzenleniyor. Yuvarlak masalar istediğin şekilde dekore ediliyor.

Crown Side Palace’da deneyimli şeflerin ellerinden çıkan yemekler, hızlı ve sıcak olarak servis ediliyor. Servis sorumluları güler yüzlü olmaları ve istekleri anında gerçekleştirmeleri ile övgü topluyor. Antalya Side Crown’ın menüsünde farklı çeşitlerde ara sıcaklar, mezeler, ana yemek ve tatlılar bulunuyor. Düğün öncesinde menü tadımı yapabilir, menüde isteğin üzerine değişiklikler yapabilirsin.

 • Side Crown Palace Hotel balo salonunda saat 00:00’a kadar doyasıya eğlenebilirsin. Müzik hizmetinin yanı sıra; kaliteli ışık ve sahne ekipmanları sayesinde eğlencen hayallerindeki şekilde gerçekleşiyor.
 • Mekanda Tepegöz, LED TV, sunum tahtası, kablolu internet bağlantısı, Wifi, kürsü ve barkovizyon hizmetlerinden yararlanabilirsin. Örneğin; eşin ile anılarını bir sunum haline getirerek organizasyon boyunca barkovizyonda gösterilmesini sağlayabilirsin.
 • Yaka ve el mikrofonları sayesinde yeni hayatına “Evet!” dediğinde kimse seni duymakta zorlanmıyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Antalya Side Crown Palace, beyaz rengin zarafetinden sonuna kadar yararlanıyor. Masa ve sandalyeler genellikle beyaz giydiriliyor ve renkli detaylar ile süsleniyor.
 • Mekanda genellikle yuvarlak 8 kişilik masalar tercih ediliyor. Mekan, masaları istediğin renkte dekore edebilme şansı sunuyor.
 • Crown Palace Antalya’da masalar ihtişamlı metal şamdanlar ve büyük çiçek aranjmanları ile süsleniyor. Mekanın organizasyon sorumlusu ile çalışarak bu dekorasyonları konseptine uygun hale getirebilirsin.
 • Side Crown Hotel Antalya’da sarı ağırlıklı bir aydınlatma tercih ediliyor. Bu sayede düğününde daha samimi bir ambiyans yakalayabilirsin.
 • Mekanın organizasyon sorumlusu planlama süreci boyunca yanında oluyor. Ancak dekorasyon konusunda özel isteklerin varsa dışarıdan anlaştığın bir organizasyon firması ile de çalışabilirsin.

Müzik

Side Crown Palace Hotel, düğününün eğlence faslını da unutmuyor. Son teknoloji ses sistemleri, canlı müziği aratmayan bir kaliteye sahip. Müzik hizmeti sayesinde ilk dansını ederken romantik şarkılar ile duygulanabilir, yemekten sonra ise konukların ile doyasıya eğlenebilirsin. Canlı müzik hizmeti almak istiyorsan, mekan ile erkenden iletişime geçerek gerekli ayarlamaları yapmaya çalışabilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Side Crown Palace Antalya her başarılı düğünde bir fotoğrafçı bulunması gerektiğini biliyor. Bu sayede yıllar sonra fotoğraf ve videolarına baktığında bu özel günü adeta yeniden yaşayabiliyorsun. Mekanın kendi fotoğrafçısı bulunmuyor. Ancak dışarıdan anlaştığın ve vizyonunu paylaşan bir fotoğrafçıyı düğününe getirebiliyorsun. Side Crown Palace fotoğrafların için ihtişamlı ve romantik bir arka plan oluşturuyor.

Otopark

Side Crown Palace Manavgat’ta bulunuyor. Mekana sık toplu taşıma seferi bulunmadığı için çiftler ve konukları mekana ulaşmak için genellikle özel araç kullanmayı tercih ediyor. Bu nedenle aracını park edebileceğin güvenli bir yer bulmak önem kazanıyor. Side Crown Palace aracının güvende olduğuna emin olman için kendi özel otoparkına sahip. İstersen vale hizmetinden de yararlanabiliyorsun.

Side Crown Palace Diğer Organizasyonlar

Side Crown Palace Hotel’de yapabileceğin organizasyonlar yalnızca düğün ile sınırlı kalmıyor. Evlilik sürecinde gerçekleşen nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi organizasyonlarını da balo salonunda gerçekleştirebilirsin. Parti, davet ve resepsiyon, mezuniyet balosu, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, sünnet düğünü, baby shower ve doğun günü gibi organizasyonlar da Side Crown Palace’da gerçekleştirilebiliyor.

Alkışlarımız

 • Side Crown Palace’da tüm misafirlerin damak zevklerine ve diyetlerine uyan bir menü hazırlatabilirsin. Mekanda çocuk, vejetaryen, vegan ve kosher menüleri de bulunuyor.
 • Küçük misafirlerin de en az senin kadar eğlensin isteyen Side Crown, otel bünyesinde çocuklar için birçok aktivite sağlıyor.
 • Hayallerinin düğününden sonra balayına otelde başlamayı tercih edersen, otelde konaklayabilirsin.
 • Balayı sürecinde otelin sahil alanı ile hamam, sauna ve masaj hizmetlerinden yararlanabiliyorsun.
 • Mekanın özel engelli girişi bulunuyor.

Side Crown Palace Nerede?

Adres:Evrenseki Beldesi Evren Mah. Evrenseki Manavgat - Antalya

Side Crown Palace Antalya, Manavgat’a 12 kilometre, Side’ye 7 kilometre, Antalya Havalimanı’na 60 km ve Antalya şehir merkezine 65 km uzaklıkta konumlanıyor. Side Crown Palace iletişime geçmen durumunda özel araç için detaylı yol tarifi verebiliyor. Mekana ulaşmak için havaalanından araç kiralamayı da tercih edebilirsin. Otele 24 saat taksi ve minibüs bulunabiliyor.

Fiyat Teklifi Al