Miarosa Ghazal Resort Antalya Hakkında

Miarosa Ghazal Resort Kemer, doğayla iç içe ve huzurlu bir ortam sunuyor. Misafirlerine hem konaklama hem de organizasyon konusunda kaliteli bir hizmet sağlıyor. Çevredeki popüler sahillere de yakın olması sebebiyle de müşterilerin ilgisini çekiyor. Açık ve kapalı alanlar sunan otelde pek çok davet gerçekleştirebiliyorsun. Otel, kalabalık organizasyonlar için kapalı davet alanlarını sunuyor.

Ghazal Otel, sunduğu farklı lezzetler sayesinde de düğününde her damak zevkine hitap etmeni sağlıyor. İşinde uzman aşçılar özel beslenen misafirlerine uygun yemekler de sunuyor. Bunun yanında Kemer Ghazal Resort Hotel, düğün sonrasında konaklamak isteyenlere özel ikramlar, havuz ve spa imkanıyla da dikkat çekiyor. Denize yakın konumdaki bu otelde keyifle konaklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Miarosa Ghazal Resort Antalya Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
 • Miarosa Ghazal Resort düğün fiyatları, diğer Antalya otel düğünlerinde de olduğu gibi yemekli ya da kokteyl olmasına göre değişebiliyor. Makul fiyatlı bir organizasyon gerçekleştirmek istersen, yemeksiz bir düğün düzenleyebilirsin.
 • Miarosa Ghazal Resort fiyatları menülerde tercih ettiğin yemeklere göre de değişebiliyor. Bütçene göre menü içeriğini kendin belirleyebiliyorsun.
 • Düğün sezonlarında otelde büyük bir yoğunluk olduğundan daha uygun fiyatlı bir düğün gerçekleştirmek istersen, bahar aylarını tercih edebilirsin.
 • Otel standart olarak dekorasyon, ses sistemi ve yemek servisi hizmeti sunsa da özel taleplerin ek olarak ücretlendiriliyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Miarosa Ghazal Resort
Açık Alan
Min. 100 - Max. 450 Min. 100 - Max. 450

Miarosa Ghazal Resort Antalya, farklı davet alanlarında tarzına ve davetli sayına göre organizasyonunu düzenleme imkanı sunuyor. Yemekli ve kokteylli düğünlere göre tasarlanmış faklı salonlar yer alıyor. Oturma düzenini de kendi misafir sayına göre belirleyebiliyorsun. Salonların ortalama kapasitesi 450 kişilik olsa da otelin en büyük salonunda 700 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirebiliyorsun.

Miarosa Ghazal Resort Antalya Düğün Paketleri

Miarosa Ghazal Kemer, bu özel gününde ihtiyacın olabilecek her türlü hizmeti sunuyor. Tercih ettiğin renk tonlarına göre mekan giydirme ve isteklerine göre aksesuar temini gibi hizmetlerden yararlanabiliyorsun. Kemer Ghazal Otel, ses sistemi ve kameraman hizmetiyle de davetin için bütün ihtiyaçlarını tamamlıyor. Bunun yanında otel dilediğin firmalarla çalışma konusunda da oldukça esnek.

 • Düğünde servis edeceğin yemeklerin önceden tadına bakabilir, menü içeriklerinde değişlik yapabilirsin. Özel beslenen konuklarına uygun menüler de oluşturabilirsin.
 • Otel düğünden sonra konaklamak isteyen müşterilerine balayı hizmeti içeren düğün paketleri sunuyor. Müşteriler plaj ve spa gibi hizmetlerden yararlanabiliyorlar.
 • Otelin anlaşmalı olduğu müzisyen ve kameramanlarla yapacağın anlaşmalarda fırsatlar sunuyor

Dekorasyon / Süsleme

 • Kemer Miarosa Ghazal Resort, davet alanlarında kokteyl, yemekli ve tiyatro düzenleri sunarak farklı oturma alanları yaratıyor.
 • Miarosa Ghazal Resort Hotel, düğünlerde genel olarak beyaz rengi kullanmayı tercih ediyor. Bu sayede şık ve sade bir atmosfer oluşturuluyor.
 • Miarosa Ghazal Kemer Beach, açık alanlarında ise mavi ve ahşap birleşiminden oluşan bir dekorasyon tercih ediyor. Bu sayede deniz konseptli bir açık alan oluşturuluyor.

Müzik

Antalya Miarosa Ghazal Resort, en sevdiğin şarkılar eşliğinde sevdiklerinle eğlenebilmen için en kaliteli müzik ve ses sistemiyle hizmet veriyor. Profesyonel müzisyen ve ses sanatçıları eşliğinde canlı müzik hizmetinden yararlanabileceğin gibi DJ performans da talep edebiliyorsun. Özel olarak istediğin bir sanatçı var ise otelle iletişime geçmeni önerebiliriz. Geniş dans pistinde sevdiklerinle doyasıya dans edebilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Miarosa Ghazal Resort Hotel Kemer, bu özel gününü ölümsüzleştirebilmen için profesyonel bir fotoğraf ve video çekim ekibiyle çalışıyor. Otelin kendi çalıştığı ekiple birlikte iç ve dış mekan çekimlerini gerçekleştirebilirsin. Otelin ise konsept çekime uygun farklı dekorlar yer alıyor. Dilersen, kendi istediğin bir işinde uzman kameramanla da anlaşma imkanın bulunuyor.

Otopark

Antalya Kemer Miarosa Ghazal Resort, şahsi araçlarıyla gelecek olan misafirlerin için geniş bir otopark alanı sağlıyor. Vale hizmeti sayesinde de konukların araçlarını park etme endişesi yaşamıyorlar. Misafirlerin ve sen bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz. Bunun yanında otelin otoparklı tekerlekli sandalye kullanımına uygun olmasıyla da pek çok misafirine kolaylık sağlayabiliyor.

Miarosa Ghazal Resort Antalya Diğer Organizasyonlar

Miarosa Ghazal Resort, düğünlerin haricinde farklı salonlarıyla pek çok organizasyonu düzenlemeye de uygun alanlar sunuyor. Otel genel olarak kurumsal etkinliklere hizmet veriyor. Toplantı düzeninde tasarlanan salonlarda birçok resmi etkinliği gerçekleştirebiliyorsun. Bunun yanında doğum günleri gibi partiler için de otelin açık hava davet alanını kullanabilir ya da kapalı salonun oturma düzenini kendine göre değiştirebilirsin.

Alkışlarımız

 • Miarosa Ghazal Resort Otel, fazla sayıda salona sahip olmasıyla pek çok organizasyonu aynı anda gerçekleştirebiliyor. Bu sayede otelde müsait bir yer bulabiliyorsun.
 • Miarosa Ghazal Otel, profesyonel kadrosuyla organizasyondan yemek servisine kadar pek çok konuda sana yardımcı oluyor.
 • Miarosa Resort Kemer, sunduğu lezzetlerle çiftlerin ve konuklarının beğenisini kazanıyor. Her damak zevkine ve beslenmeye uygun yemekler bulabiliyorsun.
 • Ghazal Resort Kemer, balayı hizmetleriyle de oldukça tercih ediliyor. Odaya özel yapılan ikramlar ve sunulan eğlencelerle keyifli bir deneyim yaşayabiliyorsun.
 • Otelin eğlence ekibi sayesinde düğününde konuklarına renkli şovlar sunarak unutulmaz bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsin.

Miarosa Ghazal Resort Antalya Nerede?

Adres:Göynük Mah. Ahu Ünal Aysal Cad. No:43, 07994 Kemer/Antalya

Miarosa Ghazal Resort, Kemer’de sahile yakın bir konumda yer alıyor. Davetlilerin birçoğu özel araçlarıyla ulaşmayı tercih etse de otele otobüs ile ulaşmak da mümkün. KA07 numaralı ootbüs hattı otele yakın bir yol güzergah izliyor. En yakın otobüs durağı ise otele 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Miarosa Ghazal Resort yol tarifini yukarıdaki adresten bulabilirsin.

Fiyat Teklifi Al