Ankatra Otel Hakkında

Buram buram tarih kokan şahane bir otelde nostaljik bir düğün organizasyonu gerçekleştirmeye ne dersin? Cevabının “Kesinlikle çok isterim” olacağını tahmin ederek, seni Ankatra Otel ile tanıştırabiliriz! Ankatra Otel Ankara Altındağ’da bulunuyor. Üç yıldızlı bu otelde butik konseptli pek çok organizasyon düzenlenebiliyor. Ankatra Butik Otel hem yemekli hem de kokteylli organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor.

Ankara Ankatra Otel, neşeli ve samimi organizasyonlar için çiftlere ideal bir davet alanı sunuyor. Tarihi konağın kapalı davet salonu 75 konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Ankatra Hotel; yemek, müzik, eğlence, fotoğraf, video, dekorasyon ve daha nice hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için elinden geleni yapıyor. Çiftler ve konuklar, Ankara manzarası eşliğinde bu hizmetlerin tadını çıkarabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Ankatra Otel Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Ankatra Otel fiyatlarıyla Ankaralı çiftlerin cebine dost oluyor. Otel Ankatra’da hem yemekli hem de kokteylli organizasyonların fiyatları minimum rakamlardan başlıyor.
 • Ankatra Boutique Hotel hafta içi ve hafta sonu düzenlenecek olan tüm organizasyonlar için başlangıç fiyatlarını sabit tutuyor. Ayrıca organizasyonun yemekli ya da kokteylli olması da başlangıç ücretlerine etki etmiyor.
 • Ankatra Otel düğün fiyatlarını etkileyen pek çok unsur bulunuyor. Çiftlerin konuk sayıları, menü seçimleri ve talep ettikleri hizmetler fiyatları büyük oranda belirliyor.
 • Hotel Ankatra hizmetlerini profesyonel bir organizasyon sorumlusu eşliğinde sunmayı tercih ediyor. Profesyonel hizmetler almak isteyen çiftlerin uçuk rakamlar ödemelerine de gerek kalmıyor.
 • Altındağ Ankatra Otel’de ücretsiz ön tadım ve menüde değişiklik yapma olanakları bulunuyor. Çiftler birbirinden lezzetli menüler arasından özgürce seçim yapabiliyor. Çiftlerin menü tercihleri ücretlere yansıyor.
 • Ankara otelleriyle karşılaştırdığımızda Altındağ Ankatra Hotel fiyatlarının ortalamanın altında olduğunu da söyleyebiliriz.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Ankatra Otel
Açık Alan
Min. 50 - Max. 75 Min. 50 - Max. 75

Ankatra Otel Düğün Paketleri

Ankatra Otel hizmetleriyle yalnızca çiftlerin değil, konukların da yüzünü güldürüyor. Butik otel, yemek ve kokteyl hizmetleriyle ön plana çıkıyor. Otelin mutfağında profesyonel şefler çalışıyor. Çiftler, lezzetli yemeklerin tadına bakarak seçim yapabiliyor. Farklı bir menü isteği olan çiftler, bu taleplerini şeflere iletebiliyor. Nefis yemeklerin servisi, deneyimli garsonlar tarafından yapılıyor.

Ankatra Otel düğün, nişan ve kına gecesi gibi önemli organizasyonlar için profesyonellerden yardım almayı ihmal etmiyor. Otelin birlikte çalıştığı organizasyon sorumlusu; çiftlerin istekleriyle, konukların oturma düzeniyle, davet alanının dekorasyonuyla ve süslemelerle alakadar oluyor. Çiftler arzularına göre dışarıdan farklı bir organizasyon firmasıyla da anlaşabiliyor. Ankatra Otel düğün paketlerinin içerisinde şu hizmetler de yer alıyor:

 • Mekan ışıklandırma
 • Ses ve sahne hizmetleri
 • After party alanı
 • Fotoğrafçı
 • Çocuklara özel menü seçeneği

Dekorasyon / Süsleme

Ankara Ankatra Otel düğün organizasyonunu gerçekleştirebileceğin rustik tarzda dekore edilmiş davet alanıyla ön plana çıkıyor. Kapalı davet salonunda tamamen doğal ağaçtan yapılmış döşemeler bulunuyor. Ahşap tavan ve dekorasyon ürünleri, otelin en dikkat çeken noktaları arasında yer alıyor. Büyük işçilik gerektiren ahşap tavanı, sade ve şık bir avize aydınlatıyor.

Ankatra Otel’in davet salonu rahat ve samimi iç dizaynıyla kendini gösteriyor. Yerde klasik Türk halıları, duvarlarda ise iç açıcı tablolar yer alıyor. Organizasyonların düzenlendiği davet alanında; beyaz, krem ve kahverengi tonları ağırlıklı olarak kullanılıyor. Dört kişilik kare masalar, çiftlerin isteklerine göre birleştirilip daha büyük bir hale de getirilebiliyor.

Müzik

Ankatra Otel’de hem çiftleri hem de sevdiklerini eğlendirebilecek, günü güzelleştirebilecek birçok hizmet bulunuyor. Davet salonunda güçlü ses sistemleri yer alıyor. Organizasyonlara özel olarak ışıklandırılmış salonda çiftlerin en sevdiği müzikler çalıyor. Müzik 00.00’a kadar devam ediyor. Gece yarısından sonra eğlenmek isteyenler otelin after party alanında eğlencenin tadını keyifle çıkarabiliyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Böylesine özel bir günün yalnızca hatıralarda değil, fotoğraflarda da kalması gerekiyor. İşte tam da bu noktada Ankatra Otel, çiftlerin isteklerine bağlı olarak profesyonel bir çekim ekibiyle anlaşabiliyor. Fotoğrafçı ve kameramanlar, somut anılardan oluşan albümleri ve video kayıtlarını çiftlere sunuyor. Çiftler, bu önemli hizmeti dışarıdan anlaştıkları bir çekim ekibinden de alabiliyor.

Ankatra Otel Diğer Organizasyonlar

Ankara Altındağ Ankatra Hotel butik konseptli organizasyonlar için hizmet veriyor. Nostaljik butik otelde; söz, nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi gibi düğün öncesi organizasyonlar düzenlenebiliyor. Sünnet düğünleri, doğum günü kutlamaları, mezuniyet törenleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davetler ve resepsiyonlar da Hotel Ankatra Ankara’da en güzel şekilde yapılabiliyor.

Alkışlarımız

 • Ankara Ankatra Otel fiyatlarının makul olması çiftler açısından çok avantajlı.
 • Çocuklara özel menü opsiyonları sunarak, minik misafirleri de düşünmeleri şahane!
 • Hem yemek servisinin hem de müziğin erken saatlerde sona ermemesi oldukça güzel. Ayrıca after party alanı, eğlenceyi uzun saatler boyunca sürdürmeyi planlayan çiftler için ideal.
 • Mutfak ekibi ve organizasyon sorumlusuyla birlikte çalışmaları harika. Nitelikli hizmetler sunan profesyonellerin güler yüzlü olmaları da çiftler için bir hayli önemli.
 • Organizasyon sorumlusu, fotoğrafçı ve kameraman hizmetleri için çiftlerin özgürce seçim yapabilmeleri büyük rahatlık. Ankatra Otel’in dışarıdan hizmet alma konusunda herhangi bir kısıtlamasının olmaması da çok iyi.
 • Dekorasyon ve süslemelerin insanı adeta evindeymiş gibi hissettirmesini de çok sevdiğimizi söylemeden geçmeyelim!

Ankatra Otel Nerede?

Adres:Kale Mah. Can Sok. No:6 Samanpazarı / Altındağ

Ankatra Otel Ankara’nın Altındağ ilçesinde yer alıyor. Butik otele ulaşım sağlayabileceğin araçlar arasında; otobüs, metro ve tramvay gibi birçok seçenek bulunuyor. 277, 297-7, 309, 339-7, 505-2, 523 ve 752 numaralı otobüs hatları otelin yakınından geçiyor. Anadolu Meydanı Durağı ile Ankatra Otel arası yürüme mesafesiyle yaklaşık olarak 2-3 dakika kadar sürüyor.

Fiyat Teklifi Al