Eliz Hotel Kızılcahamam Hakkında

Düğün organizasyonunu Ankara’da 5 yıldızlı ve makul fiyatlı bir otelde yapmak isteyen çiftler, Kızılcahamam Eliz Hotel’i gönül rahatlığıyla tercih ediyor. Ankara Eliz Hotel, hizmetlerini yalnızca kapalı davet alanında sunuyor. Otelde büyük bir balo salonu ve 22 farklı toplantı alanı yer alıyor. Balo ve davet salonu 2.000 kişilik kokteylli düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliyor.

Ankara Kızılcahamam Eliz Hotel, sıcak ve huzurlu atmosferi sayesinde hem çiftlerin hem de konukların beğenisini kazanmayı başarıyor. Otel yüksek kalite standartlarında çeşitli hizmetler sunarak, herkesi memnun etmeyi amaçlıyor. Kızılcahamam Eliz Termal Otel’de 588 adet konaklama ünitesi yer alıyor. Düğün organizasyonuna şehir dışından katılacak misafirler otelin muhteşem odalarında konaklayarak, hizmetlerin keyfini sürebiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Eliz Hotel Kızılcahamam Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Ankara otel düğünleri arasında yer alan Eliz Termal Otel fiyatları oldukça uygun.
 • Eliz Otel fiyatları yalnızca kokteylli organizasyonlar için değil, yemekli düğün ve davetler için de ortalamanın altında seyrediyor. Hafta içi ve hafta sonu gerçekleştirilen organizasyonlar arasında fiyat farkı da bulunmuyor.
 • Eliz Kızılcahamam 5 yıldızlı bir otel olmasına rağmen, düğün organizasyon fiyatlarını cüzi rakamlarda tutuyor. Bu yüzden Eliz Hotel Convention Center Thermal SPA & Wellness çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor.
 • Menü, atıştırmalık ve içecek seçimlerini tamamen kendileri yapan çiftler tercihleri doğrultusunda bir fiyat ödüyor. Yiyecek ve içeceklerin tutarları kişi başından hesaplanıyor. Bu noktada çiftlerin konuk sayıları da ücretleri etkiliyor.
 • Düğünün yanı sıra bekarlığa veda partisini veya gelin hamamını da Eliz Otel’de yapmak isteyen çiftler sürpriz indirim fırsatlarıyla karşılaşabiliyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Eliz Hotel
Açık Alan
Min. 200 - Max. 875 Min. 200 - Max. 1500

Eliz Hotel Kızılcahamam Düğün Paketleri

Eliz Hotel Convention Center Thermal SPA & Wellness Kızılcahamam’da seni, müstakbel eşini ve misafirlerinizi şahane hizmetler bekliyor! Son teknolojiyle üretilen; ışık, ses ve sahne sistemlerinin tercih edildiği davet alanları, konuk sayısı doğrultusunda tasarlanıyor. Organizasyon sorumlusu hizmetleri, masa düzeni, davet alanına yapılan küçük dokunuşlar ve konsepte uygun süslemeler düğün paketlerine dahil ediliyor.

İklimlendirme sistemleri sayesinde her mevsim ferah bir ortam yaratan Eliz Hotel’de; yemek, kokteyl, müzik ve eğlenceye dair pek çok hizmet bulunuyor. Menü, ikramlık ve içecekler arasında seçim yapmak tamamen çiftlere bırakılıyor. Çiftler, düğün organizasyonundan önce menülerin tadına bakarak tercih yapabiliyor. Dilerlerse menüde değişiklik yapma olanağından da faydalanabiliyor. Ayrıca otelde şu hizmetler de sunuluyor:

 • Profesyonel mutfak ekibi
 • Fotoğrafçı getirme
 • 23:00’e kadar süren yemek servisi
 • Organizasyon firması getirme
 • Tecrübeli servis elemanları
 • Vale hizmeti
 • Kutlama pastası
 • Orkestra ve müzisyenler

Dekorasyon / Süsleme

Eliz Otel Ankara sade ve şık bir görünüm sunan davet alanıyla dikkat çekiyor. Dört kişilik kare masalar istediğin şekilde birleştirilerek daha kalabalık gruplar halinde oturmak için düzenlenebiliyor. Beyaz, kahve tonlarının kullanıldığı masa ve sandalyeler her türlü konsepte uyum sağlayabiliyor. Tavanda kullanılan spotlar ve mermer görünümlü yer kaplamaları, otele ışıltılı bir görünüm veriyor.

Müzik

Eliz Hotel Ankara Kızılcahamam’da bulunan hizmet ve olanaklar arasında; mekan ışıklandırmaları, güçlü ses sistemleri, kaliteli ekipmanlar ve sahne kurulumu yer alıyor. Bu imkanlar sayesinde hem çiftler hem de konuklar eğlenceli bir organizasyon geçirebiliyor. Otel, çiftlerin isteklerine göre orkestra ve müzisyen getirebiliyor. Bu hizmetler eğlenceyi iki katına çıkarıyor. Canlı müzik 00:00’a kadar devam ediyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Son derece özel, anlamlı ve eğlenceli olan düğününü her zaman hatırlamak için çekim ekibi hizmetlerinden faydalanarak, organizasyonunu mutlaka taçlandırman gerekiyor. Eliz Hotel Kızılcahamam, araştırıp özgürce seçebileceğin fotoğrafçılarla ve kameramanlarla birlikte çalışmanı tavsiye ediyor. Eliz Otel, çekim ekibi getirme olanağını seninle ve müstakbel eşinle buluşturmayı da ihmal etmiyor.

Otopark

Eliz Termal Kızılcahamam Otel’de hem çiftlerin hem de konukların ekstra bir ücret ödemeden faydalanabilecekleri avantajlı olanaklar bulunuyor. Otelin kendisine ait büyük otoparkı, bu şahane imkanların başında geliyor. Ücretsiz otoparkın yanı sıra Eliz Otel’de vale hizmeti de yer alıyor. Otelin anlaşmalı olduğu vale, araçları güvenle park ediyor. Bu olanaklar, otel çevresindeki düzensiz parklanmayı önlüyor.

Eliz Hotel Kızılcahamam Kına Gecesi Organizasyonu

Eliz Hotel düğün öncesi organizasyonlarını da gerçekleştirebileceğin yerler arasında bulunuyor. Kaliteli hizmetleriyle dikkat çeken Eliz Hotel Ankara, kına gecesi organizasyonlarına da en iyi şekilde ev sahipliği yapıyor. Farklı konseptlere hitap eden kına gecesi organizasyonları, otelin ihtişamlı davet salonunda yapılabiliyor. Kına gecesi organizasyonlarında gelin adaylarına ve konuklara sunulan hizmetler arasında şunlar yer alıyor:

 • Gelin hamamı
 • Kına müziği
 • Konseptlere uygun süslemeler
 • Termal su havuzu
 • Masaj ve cilt bakımı
 • Müzik grupları

Alkışlarımız

 • Eliz Hotel’de düğün öncesinde gelin ve damat adaylarının makul fiyatlara faydalanabileceği bakım hizmetleri yer alıyor. SPA, masaj ve cilt bakımı hizmetleri çiftlerin stresini alıyor.
 • Fiyatların bir hayli uygun olması hem çiftlerin yüzlerini güldürüyor hem de ceplerini ferahlatıyor.
 • Eliz Otel Kızılcahamam’da engelli bireyler için engelsiz giriş alanları bulunuyor.
 • Otopark ve vale hizmeti için çiftlerden ve konuklardan ekstra bir ücret talep edilmiyor.
 • Eliz Hotel Balo Salonu, kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısıyla öne çıkıyor. Ayrıca davet alanında geniş bir dans pisti de bulunuyor.

Eliz Hotel Kızılcahamam Nerede?

Adres:İsmetpaşa Mah. 1.Cad. Kızılcahamam/Ankara

Kızılcahamam Eliz Hotel yol tarifini anlatıp, kafadaki soru işaretlerini de giderelim. Eliz Otel İsmetpaşa Mahallesi’nde yer alıyor. 202-7, 271, 275 ve 278 numaralı otobüs hatları mekanın yakınından geçiyor. Aynı zamanda M1, M2 ve M3 numaralı metro hatları kullanılarak da Eliz Otel’e gidilebiliyor. Durakta indikten sonra kısa bir dolmuş veya taksi yolculuğuyla varış sağlanabiliyor.

Fiyat Teklifi Al