Point Hotel Ankara Hakkında

5 yıldızlı Point Hotel Ankara Çukurambar’da yer alıyor. Bu lüks otel yıllarca hatırlanacak eşsiz hatıralar için hem çiftlere hem de konuklara birbirinden güzel hizmetler sunuyor. Ulaşımın bir hayli kolay olduğu Çankaya Point Hotel, yalnızca kapalı davet salonunda hizmet veriyor. Modern ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken bu şahane otel, şehir merkezinde yer alıyor.

Fiyat Teklifi Al

Point Hotel Ankara Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Çukurambar Point Hotel 5 yıldızlı hizmet kalitesiyle ön plana çıkmasına rağmen fiyatları minimum seviyede tutmaya özen gösteriyor.
 • Point Hotel Ankara fiyatları uygun ve ortalama skalada seyrediyor. Bu lüks otelde kokteylli bir düğün organizasyonu ortalamanın altında rakamlara gerçekleştirilebiliyor.
 • Ankara otel düğünleri arasında yer alan Hotel Point Ankara’da hem yemekli hem de kokteylli pek çok organizasyon düzenlenebiliyor. Yemekli organizasyonlarda hafta içi ve hafta sonu fiyat farkı bulunuyor.
 • Hafta sonunda gerçekleştirilmesi planlanan yemekli bir düğün için mutlaka organizasyondan aylar önce rezervasyon yaptırmak gerekiyor.
 • Point Hotel Balgat düğün fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında çiftlerin menü seçimleri geliyor. Çiftlerin davetli sayıları da ücretler üzerinde etkili oluyor.
 • Point Hotel Ankara düğün paketlerinde; müzik, dekorasyon, süsleme, yemek ve kokteyl gibi organizasyon hizmetleri yer alıyor. Çiftler bu hizmetlerden yararlanmak için ekstra bir ücret ödemiyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Point Hotel Ankara
Açık Alan
Min. 100 - Max. 350 Min. 100 - Max. 450

Point Hotel Ankara Düğün Paketleri

Point Hotel Ankara’da çiftlerin düğün organizasyonları için ihtiyaç duyabileceği hizmetlerin çok daha fazlası bulunuyor. Yemek, kokteyl, müzik, eğlence, fotoğraf, video, dekorasyon ve süsleme hizmetleri otelin çiftlere sunmuş olduğu düğün paketlerine dahil ediliyor. Otelin birlikte çalıştığı yetkili ve profesyoneller arasında; usta aşçılar, müzisyenler, organizasyon sorumluları, garsonlar ve valeler yer alıyor.

Point Hotel Çukurambar’da hem çiftler hem de konuklar için hazırlık odaları temin ediyor. Son hazırlıklar bu odalarda tamamlanıyor. Point Otel’deki olanaklar bununla sınırlı kalmıyor. Otelde, otopark ve after party alanı da bulunuyor. Çiftlerin ve konukların gönül rahatlığıyla kullanabileceği alanlar için ekstra bir ücret ödemesi yapmak gerekmiyor. Point Hotel Ankara’da şu hizmetler de mevcut:

 • Masa ve sandalye süsleme
 • Düğün öncesi SPA ve masaj olanakları
 • Özel menü seçenekleri
 • Menüye tadım yaparak karar verme
 • 00:00’a kadar devam eden müzik yayını
 • Çekim ekibi ve organizasyon firması getirme

Dekorasyon / Süsleme

5 yıldız kalitesini elinde tutan Point Hotel dekorasyon tarzıyla da beğenileri kazanıyor. Yüksek tavanlı, geniş ve ferah davet salonunda yuvarlak ve büyük masalar tercih ediliyor. Beyaz masa örtüleri, altın renkli sandalyelerle bir araya gelince oldukça şık bir görünüm elde ediliyor. Masalar; beyaz çiçeklerle, tüllerle, şamdanlarla ve mumlarla süsleniyor.

Müzik

Point Hotel Ankara en mutlu gününe ev sahipliği yaparken, hizmetleriyle unutulmaz bir müzik şöleni yaşatmayı da ihmal etmiyor. Anlaşmalı müzisyenler romantik ezgilerle bezenmiş şarkıları söylerken, sana sadece anın tadını çıkarmak kalıyor. Müzik yayını saat 00:00’a kadar devam ediyor. Müzik ve saat kısıtlamasının olmadığı after party alanında eğlence katlanarak artıyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Sen gülümse, anlaştığın ekip bolca fotoğrafını ve videonu çeksin! Ne de olsa Point Hotel Ankara buna müsaade ediyor. Otelde, fotoğrafçı ve kameraman getirme olanağı yer alıyor. Dilediğin çekim ekibiyle özgürce çalışabilme imkanın bulunuyor. Çekimlerini beğendiğin ekipler arasında seçim yaparken, göz önünde bulundurman gereken tek şey senin ve müstakbel eşinin zevki oluyor.

Otopark

Point Hotel Ankara’ya gelen misafirlerinin “Otelin yakınında park yeri bulabilir miyim?” diye düşünüp endişelenmelerine hiç gerek yok. Neden mi? Ankara Point Otel’in büyük bir otoparkı bulunuyor. Otoparkın girişinde çiftleri ve konukları deneyimli valeler karşılıyor. Otoparkı kullanmak ve vale hizmeti almak isteyenler ücret ödemeden bu olanakların keyfini sürebiliyor.

Point Hotel Ankara Diğer Organizasyonlar

Ankara Point Hotel düğün salonu pek çok organizasyon için ideal bir mekan seçimi oluyor. Bu lüks otel yalnızca düğün organizasyonlarına odaklı olarak hizmetlerini şekillendirmiyor. Düğün öncesinde gerçekleştirilen geleneksel organizasyonlar, eğlenceli partiler, kutlamalar, kurumsal etkinlikler, toplantılar ve daha nice etkinlik 5 yıldızlı Balgat Point Hotel’in şık davet salonunda yapılabiliyor.

Alkışlarımız

 • Otelin anlaşmalı olduğu organizasyon sorumlusunun çiftlere destek sağlaması çok hoş.
 • Point Hotel Ankara Balgat’ta ücretsiz otoparkın ve vale hizmetinin olması şahane!
 • Point Hotel Ankara fotoğraflarını ve videolarını çekecek ekibi senin seçmeni istiyor. Bu avantajlı olanaktan yararlanmak veya faydalanmamak ise tamamen sana bırakılıyor.
 • Otelde engelli bireyler için özel bir giriş alanı bulunuyor.
 • Point Hotel’de yemek servisinin ve müzik yayınının gece yarısına kadar sürüyor olması büyük bir artı.
 • Point Hotel Ankara yorumlarının pozitif yönde olmasına da kocaman bir alkış!

Point Hotel Ankara Çift Yorumları

Yasemin & Taha: “7 Eylül 2019 tarihinde düğün organizasyonumuzu Point Hotel Ankara’da yaptık. İlk görüşmemizden düğün sonrasındaki görüşmemize kadar hep aynı; ilgi, alaka, titizlik ve güler yüz ile bize yardımcı oldular. Organizasyon sorumlusuna, işletmecilere ve şeflere düğün organizasyonumuza gösterdikleri özen için çok teşekkür ediyoruz.”

Esen & Sinan: “Kesinlikle burayı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Çalışanlar; kibar, hızlı, güler yüzlü ve son derece profesyoneller. Menülerde yer alan yemeklerin lezzeti ve mekanın dekorasyonu da çok güzeldi. Biz çok memnun kaldık.”

Point Hotel Ankara Nerede?

Adres:100.Yıl işçi Blokları Mah. 1427. Cad. No:11 Çankaya/Ankara

Point Hotel Ankara adresinden de anlayacağın gibi burası merkeze yakın bir noktada yer alıyor. M1, M2 ve M3 numaralı metro hatları otele yakın bir konumdan geçiyor. Bunların yanı sıra; 106-3, 136, 153, 193, 194 ve 419 numaralı otobüs hatları da mekana ulaşım sağlayabileceğin toplu taşıma araçları arasında bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al