Diamond Of Bodrum Hakkında

Bodrum Kalesi’nin ve masmavi deniz manzarasının düğün fotoğraflarına fon olacağı şık bir otelde dünyaevine girmeyi kim istemez ki? Diamond Of Bodrum Hotel; eşsiz manzarasıyla, birbirinden modern davet alanlarıyla ve ayrıcalıklı hizmetleriyle çiftlerin severek tercih ettiği organizasyon mekanları arasında yer alıyor. Bu şahane otel hem açık alanda hem de kapalı davet salonunda hizmetlerini sunabiliyor.

Bodrum Diamond Otel 100-875 kişilik konuk ağırlama kapasitesiyle ön plana çıkıyor. Çiftler, bu lüks otelde ister butik konseptli isterlerse de daha yüksek kapasiteli bir düğün organize edebiliyor. Kokteylli organizasyonların konuk ağırlama kapasiteleri, yemekli düğünlere kıyasla daha fazla oluyor. Lokasyon olarak şehir merkezinde yer alan 5 yıldızlı otel, denize sıfır konumuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Fiyat Teklifi Al

Diamond Of Bodrum Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Muğla otel düğünleri arasında yer alan Diamond Of Bodrum fiyatları, şehir ortalamasının altında seyrediyor. Düğün fiyatlarının makul olması, mekanın tercih edilebilirliğini artıran unsurlar arasında bulunuyor.
 • Otelin yemekli ve kokteylli organizasyon fiyatları, minimum rakamlardan başlıyor. Hem yemekli hem de kokteylli düğün organizasyonlarında, hafta içi veya hafta sonu fiyat farkı bulunmuyor.
 • Deniz manzaralı Bodrum Diamond Otel fiyatları, çiftlerin davetli sayılarına göre farklılık gösterebiliyor. Butik konseptli küçük organizasyonlar ile yüksek sayıda katılımın olduğu düğünler aynı fiyata gelmiyor.
 • Diamond Of Bodrum düğün fiyatları, çiftlerin menü ve içecek seçimlerine göre şekil alabiliyor. Kırmızı etli, tavuklu ve balıklı ana menü opsiyonları arasında fiyat farkı bulunuyor.
 • Muğla Diamond Of Bodrum Hotel alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerini çiftlerle paylaşıyor. İçkili bir düğün organize etmek isteyen çiftler mekanla anlaşarak, alkollü içecekler için limit belirleyebiliyor.
 • Diamond Hotel Bodrum, çiftlere; erken rezervasyon imkanı, indirim fırsatları ve ödeme kolaylıkları sağlıyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Diamond Of Bodrum
Açık ve Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 625 Min. 200 - Max. 875

Diamond Of Bodrum Düğün Paketleri

Diamond Beach Hotel Bodrum deneyimli kadrosuyla çiftleri ve konukları ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyor. Bu lüks otelin birlikte çalıştığı; organizasyon sorumlusu, servis ekibi, fotoğrafçı, kameraman ve yemek firması bulunuyor. Tecrübeli ve güler yüzlü personeller, işlerini en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyor. Yemek servisi, ön tadım ve menüde değişiklik yapma olanakları düğün paketlerine dahil ediliyor. Diamond Of Bodrum Hotel Muğla’da vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menü opsiyonları bulunuyor. Müzik yayınının ve yemek servisinin gece yarısına kadar devam ettiği otelde dünyaevine giren çiftlere özel balayı konseptli hizmetler de yer alıyor. Bu hizmetler arasında; kahvaltı servisi, oda süslemesi, meyve sepeti ve şarap ikramı oluyor. Otelin diğer olanakları ise şu şekilde:
 • Organizasyon firması getirme
 • Otopark
 • Dekorasyon ve süsleme hizmetleri
 • Canlı müzik
 • Gelin adaylarının hizmet alabileceği güzellik salonu

Dekorasyon / Süsleme

Diamond Of Bodrum'da tüm hava koşullarına uygun açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Açık alandaki havuzun çevresine konumlandırılan yuvarlak masalar beyaz sandalyelerle çevriliyor. Sade ve şık bir görünüm sunan masalar; beyaz örtülerle, tül runnerlarla ve cam şamdanlarla süsleniyor. Ege Denizi’nin muhteşem görünümüne eşlik eden alanda, bar tipi masalar ve yüksek tabureler de bulunuyor.

Müzik

Diamond Of Bodrum’da düğün organizasyonuna eğlence katacak pek çok organizasyon bulunuyor. Gününü güzelleştirecek hizmetlerin başında canlı müzik geliyor. Canlı müzik olanağı hem çiftleri hem de konukları bir hayli eğlendiriyor. Diamond Of Bodrum, orkestra ve müzisyenlerle birlikte çalışıyor. DJ temin etmek isteyen çiftler, bu taleplerini mekanla paylaşıyor. Müzik 00:00’a kadar devam ediyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Kumbahçe Diamond Of Bodrum düğün fotoğrafların ve videoların için muhteşem bir hizmet sağlıyor. Avantajlı hizmetleriyle ön plana çıkan mekanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçılar ve kameramanlar bulunuyor. Çekim ekibi hizmetlerini düğün paketlerine dahil eden Muğla Diamond Of Bodrum’da düğün fotoğraflarına ve videolarına arka plan olabilecek benzersiz alanlar yer alıyor.

Otopark

Hotel Diamond Bodrum’da düğün organizasyonuna katılacak olan konuklar “Aracımı park edebileceğim güvenli bir alan bulabilecek miyim?” diye düşünebiliyor. Bu lüks otelin kendine ait özel bir otoparkı bulunuyor. Otopark 100’den fazla sayıda araca ev sahipliği yapabiliyor. Düğün organizasyonunu Diamond Of Bodrum Otel’de gerçekleştirecek olan çiftler ve konukları, herhangi bir ücret ödemeden bu otoparkı kullanabiliyor.

Diamond Of Bodrum Diğer Organizasyonlar

Diamond Of Bodrum düğünün yanı sıra farklı organizasyonlar için de çeşitli hizmetler sunabiliyor. Bu şahane otelde en çok düzenlenen organizasyonlar arasında; söz, nişan, kına gecesi, nikah, davet ve resepsiyonlar yer alıyor. Açılışlar, baby shower partileri, doğum günü organizasyonları, sünnet düğünleri, mezuniyet törenleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler ve seminerler de eşsiz manzaralı otelde gerçekleştirilebiliyor.

Alkışlarımız

 • Diamond Of Bodrum Kumbahçe’de vejetaryen, diyabet ve çocuklar için özel menü opsiyonları bulunuyor.
 • Şık davetler için havuz başındaki beyaz davet alanı ideal bir seçim oluyor.
 • Deniz kenarında konumlandırılan Diamond Of Bodrum’da masmavi manzaralı bir teras bulunuyor.
 • Diamond Of Bodrum; şehir, deniz, kale, tarihi yer ve panoramik manzaralı olmasıyla dikkat çekiyor.
 • Diamond Of Bodrum’da; engelli girişi, otopark ve vale hizmetinin bulunması da oldukça kıymetli.

Diamond Of Bodrum Nerede?

Adres:Kumbahçe Mah. Atatürk Cad. No:136 48400 Bodrum/Muğla

“Diamond Of Bodrum nerede?” diye soracak olursan, bu eşsiz otel Kumbahçe Mahallesi’nde yer alıyor. Diamond Of Bodrum adresinde görüldüğü üzere burası merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Otele hem şahsi otomobillerle hem de toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor. 2 ve 46 numaralı otobüs hatları mekanın yakınından geçiyor.

Fiyat Teklifi Al