Mandarin Oriental Hakkında

Hayatının en önemli günlerinden biri olan düğün gününde sahilde sevdiklerinle toplanmayı ve dalgaların sakinleştirici sesini mi hayal ediyorsun? Bodrum Mandarin Oriental Hotel sana bu fırsatı ve daha fazlasını sunuyor. 5 yıldızlı Mandarin Hotel Muğla’da gün batımına karşı ister deniz ister doğa manzaralı olan ve adeta masallardan çıkmış bir düğün gerçekleştirebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Mandarin Oriental Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Mandarin Oriental düğün fiyatları Muğla otel düğünleri ile karşılaştırıldığında oldukça uygun. Cebini çok da yormayan bir bütçe ile her ihtiyacını karşılayan klasik düğün paketlerinden yararlanabilirsin.
 • Düğün paketine ekstra olarak yararlanacağın hizmetler ödemen gereken rakamı yükseltiyor. Örneğin; otelde spa hizmetlerinden yararlanmak veya su sporları denemek istersen, ekstra bir ücret ödemelisin.
 • Mandarin Oriental Bodrum fiyatları hafta içi ve hafta sonu arasında farklılık göstermiyor. Bu sayede düğününü istediğin gün gerçekleştirebilirsin. Ancak hafta sonu rezervasyon bulmanın daha zor olacağını hatırlatmak istiyoruz.
 • Bodrum Hotel Mandarin Oriental’da düğünün için kokteyl veya yemekli organizasyon planlayabilirsin. Kokteyl servisli bir düğün planlamak daha cep dostu bir opsiyon olarak karşımıza çıkıyor.
 • Türkbükü Mandarin Hotel’de kendi düğün menünü oluşturacaksan, otel senden daha yüksek bir fiyat talep edebiliyor. Aynı şekilde alkollü içecek servisi içeren paketler de daha yüksek fiyatlardan başlıyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Mandarin Oriental
Açık ve Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 450 Min. 100 - Max. 350

Mandarin Oriental Düğün Paketleri

Türkbükü Mandarin Oriental düğün paketleri aklına gelebilecek her hizmeti içeriyor. Örneğin; sen ve eşin size atanan özel misafir deneyimi asistanı ile her an ihtiyaçlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Ek ücret karşılığında çiftlere özel spa ve hamam hizmetinden ve masaj terapisinden de yararlanabilir, düğünün tüm stresini üzerinden atarak eşin ile kaliteli zaman geçirebilirsin.

Göltürkbükü Mandarin Oriental sana farklı mekan alternatifleri sunuyor. Düğün paketin kapsamında ister panoramik manzarada, istersen de sahile uzanan romantik iskele üzerinde evliliğe ilk adımlarını atabilirsin. Organizasyon sorumlusu etkinliğin her anında yanında oluyor ve organizasyonun sonunda seni ve misafirlerini after party alanına yönlendiriyor. Otel birçok açık alana sahip ve konseptine bağlı olarak istediğini seçebiliyorsun.

 • Mandarin Oriental Bodrum Türkbükü’nde profesyonel şeflerin özveri ile çalıştığı farklı konseptli restoranlar bulunuyor. İstersen düğün yemeğini bu alanlardan birinde alakart olarak geçekleştirebilirsin.
 • Düğünün için özel bir menü oluşturman da mümkün. Mandarin Oriental düğün menünü sıfırdan oluşturmaya yardımcı oluyor.
 • Türk ve dünya mutfağından esinlenen hazır düğün menüleri arasından da seçim yapabilir, menü tadımı ve değişimi hizmeti sayesinde her şeyi sevdiğine emin olabilirsin.
 • Mandarin Oriental Göltürkbükü, isteğin üzerine çocuk menüsü ve vejetaryen menü de sağlıyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Hotel Mandarin Bodrum, doğa ile bütün hissedeceğin bir dekorasyon stili tercih ediyor. İskele üzerinde yapılan düğünler, gün batımına denk getirilerek unutulmaz kılınıyor.
 • Sade ve doğayı ön plana çıkaran bir düğün planlıyorsan; şeffaf sandalyeler, beyaz masa ve sandalyeler ve açık renk çiçekler ile zarif bir süsleme yapabilirsin.
 • Rustik tarz kişiliğini yansıtıyorsa, ahşap detaylarından ve mavi renkten sıklıkla yararlanan bir dekorasyon tercih edebilirsin.
 • Düğününü Bodrum Mandarin Otel’in kapalı alanlarında gerçekleştirmek istiyorsan yüksek tavanlı, iyi aydınlatılmış ve modern şekilde dekore edilmiş bir alan seni bekliyor.

Müzik

Mandarin Hotel düğün müziği konusunda en kaliteli hizmeti vermeye özen gösteriyor. Işık, ses ve sahne kurulumu mekan tarafından gerçekleştiriliyor. Mandarin Oriental Hotel Bodrum’da profesyonel müzik grupları düğünün için canlı performans verebiliyor. Canlı müzik tercih etmediysen, zevklerine uygun bir çalma listesi oluşturabilirsin. Her açıdan görünen dans pistinde eğlenirken eğlenceyi doruklarına çıkarabilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Düğün fotoğraflarının hayal ettiğin gibi olmasına önem veren Hotel Mandarin Oriental Bodrum, dışarıdan anlaştığın ve vizyonunu paylaşan bir fotoğrafçıyı düğününe gitmene izin veriyor. Mandarin Oriental Hotel’de istediğin alanları iç ve dış çekim yapmak için kullanabilirsin. Örneğin; düğün yemeğini panoramik manzaraya sahip olan alanda yaparken, dış çekim fotoğrafların için sahile inebilirsin.

Otopark

Düğününe özel araç ile geleceksen, Bodrum Mandarin Oriental’ın büyük otoparkından yararlanabilirsin. Otelde konaklamayacak olan misafirlerin de bu hizmetten faydalanabiliyor. Ücretsiz özel otopark hizmetinin yanı sıra; aracını kapıdan alıp organizasyon sonrasında kapıya kadar getiren özel vale hizmeti de çiftlerin beğenisini topluyor. Kiralık araçlar ile de Mandarin Hotel Bodrum’un otoparkını kullanabilirsin.

Mandarin Oriental Kına Gecesi Organizasyonu

Mandarin Oriental Bodrum Muğla, evlilik sürecindeki tüm organizasyonlar için sana kapılarını açıyor. Kına geceni benzer hizmet paketleri ile keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsin. Bindallı, kaftan, Hint kınası, kına mumu, kına tepsisi ve kına tahtı gibi ihtiyaçları mekandan tedarik edebilirsin. Dans gösterileri, davul şovu ve semazen gibi detaylar da geceye eğlence katıyor.

Alkışlarımız

 • The Mandarin Oriental Bodrum’da yemek servisi saat 00:00, müzik hizmeti ise saat 01:00’de son buluyor. Bu sayede yemek bittikten sonra eğlenceye odaklanmak için ekstra bir süreye sahip oluyorsun.
 • Mandarin Oriental, sundukları düğün hizmet paketlerinin kapsamlılığı ile çiftlerin övgüsünü topluyor.
 • Balayına otelde devam etmek istersen birçok eğlenceli aktivite ve kaliteli hizmet seni bekliyor.
 • Mandarin Oriental, olası tüm şartlara karşı hazırlık yapıyor. Açık alanlarda şemsiyeler, kapalı alanlarda ise jeneratör bulunuyor. Bu sayede düğünün hiçbir şekilde aksamıyor.
 • Mekanda yapılan kına organizasyonları için Hint, bohem ve Osmanlı konseptleri sıklıkla tercih ediliyor.

Mandarin Oriental Nerede?

Adres:Cennet Koyu Çomça Mevkii Göltürkbükü, 48400 Bodrum/ Muğla

Bodrum Mandarin Oriental Resort doğa ile iç içe bir konumda yer alıyor. Mandarin Türkbükü, en yakın havaalanından 28 kilometre uzakta. Eğer otele şehir dışından uçak ile geleceksen, araba kiralamayı deneyebilirsin. Mandarin Oriental Bodrum iletişime geçmen durumunda otele ulaşımını ayarlamaya yardımcı oluyor. Özel aracın varsa Bodrum şehir merkezinden 20 dakika uzaklaşarak mekana ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al