Sianji Wellbeing Resort Hakkında

Unutulmaz Bodrum akşamlarında dünyaevine girmek ister misin? Yanıtın evet ise Sianji Wellbeing Resort Bodrum hakkında biraz bilgi verelim. 5 yıldızlı donanımı ve kalitesiyle dünya standartlarında hizmet veren bu otel, düğün günün için de bakabileceğin mekanlardan. Profesyonel ve deneyimli ekibiyle pek çok başarılı işe ve organizasyona imza atan ekip, kendine oldukça güveniyor.

Dillere destan olacak bir düğün vadeden Hotel Sianji Wellbeing Resort Bodrum, bir hayli fazla imkan sunuyor. Deniz manzarasına karşı günbatımıyla unutulmaz hale gelecek düğün günün için şimdiden sabırsızlandığını görür gibiyiz. Sahilde sevdiklerinle içeceklerini yudumlarken kır bahçesinde gerçekleşecek bir kır düğününe kim hayır der ki? Sen de meraklandıysan, yazımızın devamında detayları verelim.

Fiyat Teklifi Al

Sianji Wellbeing Resort Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)3.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)3.000 TL'den fazla
 • Sianji Wellbeing Resort düğün fiyatları, Muğla otel düğünleri arasında bir miktar yüksek kalıyor. Fakat zengin düğün paketleri ile fiyat performans dengesini oldukça iyi karşılıyorlar.
 • Menü tadımı imkanıyla düğün gününde servis edilecek yemeklerin tadına ilk aşamada bakabilirsin!
 • Menüde değişiklik imkanıyla damak zevkine uygun bir ziyafet hazırlatabilirsin!
 • Kokteyl ve yemekli seçenekleri mevcut.
 • Hafta içi ve hafta sonunda kokteyl haricinde bir fiyat farkı bulunmuyor.
 • Teklif butonlarına tıklayarak ücretsiz fiyat teklifini hızlıca alabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Sianji Wellbeing Resort
Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 625 Min. 100 - Max. 625

Sianji Wellbeing Resort düğün bahçesi, 500-750 kişilik geniş kapasiteli açık alanıyla sevdiklerinle geçireceğin bu özel günde geniş bir alan sağlıyor. Kokteylli kapasite ve yemekli kapasite arasında bir fark bulunmaması avantaj diyebiliriz. 75-100 araç kapasiteli otoparkıyla park yeri sorunun da olmayacak! Günbatımına karşı gerçekleşecek düğün töreninde tek yapman gereken anın keyfini çıkarmak.

Sianji Wellbeing Resort Düğün Paketleri

Sianji Wellbeing Resort düğün paketi dahilinde sunduğu imkanlar oldukça fazla. Son derece kalabalık gerçekleştirebileceğin düğün gününde ferah bir alan sunan mekanda hiçbir sevdiğin bunalmayacak! Yemekli bir düğün yapıp sevdiklerinle bir ziyafet çekmek istersen, tecrübeli mutfak ekibiyle Bodrum Sianji Wellbeing Resort yanında. Yemek servisinin 24.00’da bittiğini de unutmadan söylemekte fayda var.

Menüde değişiklik, menü tadımı imkanları mevcut. Ayrıca menüler içinde çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen seçenekleri de bulunmakta. Organizasyon sorumlusu imkanı sayesinde hayallerini iletebilirsin. Böylelikle düşlerindeki düğüne bir adım daha yakınsın diyebiliriz. After party alanı ile ışık, ses ve sahne hizmeti de sunan Sianji Wellbeing Resort Hotel Bodrum’da düğün gününün tadını sonuna kadar çıkarabilirsin!

Dekorasyon / Süsleme

 • Sianji Wellbeing Resort Muğla’da her şey ambiyansa uygun!
 • Napolyon sandalyeler senin tercihine göre süsleniyor veya giydiriliyor.
 • Doğal ortama uygun şıklık katan dekorasyonlar senin tercihin dahilinde ekleniyor.
 • Bu özel gününde seni ön plana çıkaracak gelin yolu senin istediğin şekilde düzenleniyor.
 • Nikah törenin için tercih ettiğin yere uygun olarak – bahçe, çim alan, deniz kenarı- sandalye oturma düzeni belirleniyor.
 • Yemekli organizasyonların için taze çiçekler, özel tabaklar, bardaklar ve mumlar masanın ambiyansına uygun olarak yerleştiriliyor.
 • Runnerlar, çiçekler ve mumlarla süslenen masa düzeninde yuvarlak mı ziyafet tarzında mı masa seçeceğin sana kalmış!

Müzik

Gümüşlük Sianji Wellbeing Bodrum; ışık, ses ve sahne hizmeti sunuyor. Müzikten yemeğe ihtiyaç duyabileceğin her şeyde yanında olan organizasyon ekibi ile için rahat olabilir. Müziğin ve eşsiz deniz manzarasının keyfini çıkaracağın bu dünyaevine girdiğin günde eğlenceye doyacaksın. Unutmadan söylemekte fayda olan bir diğer nokta da müziğin gece saat 02:00’de sona ermesi. After party düşünüyorsan, saat sınırına takılma!

Düğün Fotoğrafçısı

Bu özel gününü unutulmaz hale getirmeyi kim istemez ki? Sen de dünyaevine girdiğin, ‘Evet’ dediğin, romantik ilk dansını gerçekleştirdiğin, sevdiklerinle kurtlarını döktüğün anları yıllar sonra dahi izlemek istemez misin? Tam da bu sebeple Sianji Wellbeing dışarıdan fotoğrafçı getirme imkanını sağlıyor. Çekimlerini beğendiğin bir fotoğraf ve video ekibi var ise, iş birliği yapmaya hazırlar.

Otopark

Park yeri bulma çilesini özellikle de böyle değerli bir organizasyonda unutabilirsin! Sianji Wellbeing Resort 75-100 araç kapasiteli otoparkıyla park yeri arama derdini soru işareti olmaktan çıkarıyor. Bu alana ek olarak bir de hem seni hem de davetlilerini girişte karşılayacak bir vale hizmeti mevcut. Evet doğru, burası organizasyon gününde ücretsiz kullanımına açık!

Sianji Wellbeing Resort Diğer Organizasyonlar

Gümüşlük Sianji Wellbeing düğün organizasyonu haricinde farklı organizasyonlara da profesyonel ekibiyle ev sahipliği yapıyor. Bu organizasyonlar arasında; açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü yer alıyor. Gümüşlük Sianji Wellbeing Hotel Bodrum, diğer organizasyonların için de bakabileceğin yerler arasında!

Alkışlarımız

 • Hotel Sianji Wellbeing Resort engelli girişine sahip.
 • Vale hizmeti ile şahsi araçları ile gelen sevdiklerin kendilerini özel hissedecekler.
 • Güler yüzlü ve deneyimli Sianji Well Being organizasyon ekibi her anında yanında.
 • Işık, ses ve sahne hizmetlerinde titizlikle çalışıyorlar. Düğün gününde en çok da eğlenmen için çabalıyorlar!
 • Menüde değişiklik ve menü tadımı imkanı sunuyorlar.
 • After party alanıyla Gümüşlük Sianji’de eğlence bitmeyecek.
 • Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirdiğinde onlarla iş birliği yapmaya açık olmaları büyük bir artı.
 • Deneyimli ekibiyle yemek servisi hızlı bir şekilde gerçekleşecek.
 • Sianji Well Being Resort yorumsuz bırakan deniz manzarasıyla, ferah bir düğün alanı sağlıyor.

Sianji Wellbeing Resort Nerede?

Adres:Peksimet Mah. Kadılalesi Mevkii Gümüşlük - Bodrum / Muğla

Sianji Wellbeing Resort Bodrum Muğla’da yer alıyor. Özel araçlarıyla ulaşım sağlayacak konukların yukarıda belirtilen açık adresi takip ederek mekana rahatlıkla ulaşabilir. Muğla merkezden ulaşım sağlayacak misafirlerin ise Bodrum’a giden ilçe araçlarını kullanabilir. Bodrum şehir içi minibüslerini kullanarak da bu mekana kolaylıkla ulaşabilirsin. Eğlenceye doyamayacağın bir düğün için Sianji Wellbeing Resort seni bekliyor!

Fiyat Teklifi Al