Otel Beyaz İnci Hakkında

Cennetten bir parça olan Datça’nın tam kalbinde, samimi bir ortamda, tatil esintisi eşliğinde bir düğün hayali kuruyorsan tam adresine geldin! Muğla düğün mekanları arasında muhteşem doğası ile ön plana çıkan Otel Beyaz İnci Palamutbükü mevkiinde sana rüya gibi bir düğün imkanı sunuyor. Dikkat et, burada fazla oksijen ve temiz hava çarpabilir!

Fiyat Teklifi Al

Otel Beyaz İnci Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • Beyaz İnci Butik Otel Datça ortalamasında biraz yüksek fiyatlara sahip gibi görünüyor. Ancak Muğla düğün otellerine baktığımızda burası ortalamada seyrediyor.
 • Hafta içi yapacağın organizasyon, hafta sonuna nazaran daha uygun olacak.
 • İki farklı davet alanı bulunan mekanda yapacağın seçim fiyatları etkileyebilir.
 • Menü içeriğinde yapacağın değişiklik fiyatta artışa sebep olabilir.
 • Kokteyl menüsü ve yemekli menü arasında fiyat farkı olabilir.
 • Beyaz İnci Otel düğün fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak istersen pembe butona tıklamayı unutma!

Kapasite

Yemekli kapasite 100-200 kişi
Kokteylli kapasite 100-200 kişi
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Konaklama kapasitesi 50 kişiden fazla

Otel Beyaz İnci Düğün Paketleri

Otel Beyaz İnci Datça sınırlarında sana masalsı bir düğün hazırlamak için profesyonel organizasyon sorumlusu ile çalışıyor. Fakat dilersen sen farklı bir organizasyon firması getirebilirsin. Mekan, erken rezervasyon yapan çiftlere konaklama imkanı sunarken aynı zamanda hazırlıklar için gelin odası da tahsis ediyor. Arzu ettiğin gibi hazırlanan yemek tabakları da mekandaki ekipler tarafından servis ediliyor.

Datça Beyaz İnci Otel, kaliteli ses sistemlerinin yanı sıra sahne hizmetleri ve ses sanatçısı teminini de senin için gerçekleştiriyor. Bunların dışında mekan otoparkı da misafirlerinin hizmetinde! Dışarıdan temin edebileceğin fotoğrafçı dışında farklı bir catering firması ile de anlaşabilirsin. Son olarak, eğlenceye devam edebilmen için after party alanlarının olduğunu da dipnot olarak düşelim.

Dekorasyon / Süsleme

 • Denize nazır iki farklı kır bahçesinde hizmet veren Palamutbükü Beyaz İnci, oldukça ferah bir atmosfere sahip.
 • Ağaçlarla çevrilmiş yemyeşil bahçe sarkıt aydınlatmalarla ışıklandırılıyor.
 • Beyaz masalar 2 veya 4 kişilik şekilde düzenleniyor ve senin beklentilerine göre süsleniyor.
 • Beyaz İnci Datça, bohem öğelerin ön plana çıktığı bir mekan.
 • Beyaz ve siyah sandalyeler kullanılıyor.
 • Çim zemin ile beraber ahşap parkeli alanların da mevcut olduğu mekan, hareket rahatlığı sağlıyor.

Müzik

Ayların stresi ve koşuşturmacası üzerine düğün gününde doya doya dans edip müziği doruklarına kadar yaşamaya kim bilir ne kadar ihtiyacın var! Bu sebeple beyaz İnci Butik Otel imdadına yetişerek ses ve sahne hizmetlerini üstleniyor. Aynı zamanda ses sanatçısını da temin eden mekan, gece saat 00:00’a dek müziğe ara vermeden bol bol eğlenmene olanak tanıyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Gecenin ışıltısını ve hayatının en önemli anlarını ölümsüzleştirecek o kişi elbette iyi bir fotoğrafçı olmalı! Ağaçlar arasında, denizin kucak açtığı bu muhteşem mekanda dilediğin gibi fotoğraf çekilebilmen için Palamutbükü Beyaz İnci Otel istediğin fotoğrafçı ile anlaşabilmene imkan veriyor. Mekanın anlaşmalı olduğu bir firma olup olmadığını ise organizasyon ekibine sorarak öğrenebilirsin.

Otopark

Beyaz İnci Otel Datça sınırlarında, şehir merkezinden bir hayli uzak bir konumda yer alıyor. Haliyle buraya gelecek çoğu davetlin kendi özel araçlarını kullanacaktır. Durum böyle olunca otopark hizmetine duyulan ihtiyaç da bir o kadar yüksek oluyor. 75-100 araç kapasiteli otoparkı ile hizmet veren otel, misafirlerini bir hayli mutlu edecek!

Otel Beyaz İnci Diğer Organizasyonlar

Düğün gecende alacağın hizmetten oldukça memnun kalacağını düşünüyoruz. Bu yüzden Datça Palamutbükü Beyaz İnci Otel ile beraber pek çok etkinliğini gerçekleştirebileceğini hatırlatmakta fayda var. Burada kına, nişan, sünnet, doğum günü, mezuniyet ya da toplantılar gibi pek çok butik organizasyonunu düzenleyebilirsin. Daha detaylı bilgi almak istersen teklif butonuna tıklayabilirsin!

Alkışlarımız

 • Datça Beyaz İnci denizin turkuazı ve doğanın yeşilini buluşturan harika bir konumda yer alıyor.
 • Mekan menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunuyor. Bunun dışında vegan, vejetaryen, kosher ve diyabetik menü seçenekleri de mevcut!
 • İki farklı davet alanı arasından seçim yapabilirsin.
 • Mekanın rustik dekorasyonu farklı bir atmosfer sunuyor.
 • Erken rezervasyon yaptıran çiftlere ilk gün otelde konaklama imkanı tanınmasına bayıldık!
 • Eğlenceye hız kesmeden devam edebileceğin bir after party alanı mevcut.
 • Misafirlerine ücretsiz otopark hizmeti sunulması büyük avantaj.

Otel Beyaz İnci Çift Yorumları

Melisa & Berkay: “Personeller harika ve çok ilgililer. Bu tip organizasyonlar için Palamutbükü muhteşem bir yer. Tabii ki Beyaz İnci de öyle.”

Aslı & Mehmet: “Hizmet kalitesi çok iyi. Düğün sonrası da burada kalınabilir. Bakımlı ve temiz bir alanı var.”

Arzu & Fatih: “Kadrosu çok profesyonel. Çok ilgililer. Mekan diğer Palamutbükü mekanlarına nazaran daha dikkat çekici, bakımlı ve temiz bir yer. Düğün organizasyonları için vazgeçilmez bir yer.”

Otel Beyaz İnci Nerede?

Adres: Yaka, Palamutbükü Küme Evleri No:109/1, 48900 Datça / Muğla

Beyaz İnci Otel Palamutbükü beldesinde yer alıyor. Burası Datça’ya 30 kilometrelik bir uzaklıkta bulunuyor. Buraya özel araç veya taksi dışında Bodrum’dan kalkan feribotlarla ulaşmak mümkün. Aynı zamanda Datça merkezinden kalkan minibüslerle de Palamutbükü’ne ulaşabilirsin. Ayrıca Datça Limanı’ndan da her gün buraya düzenlenen tekne turları ile de ulaşım sağlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al