atlantique holiday club
Atlantique Holiday Club Adres Sahil Siteleri, Karaova Mevkii, Kuşadası / Aydın

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Atlantique Holiday Club hakkında

Aydın Kuşadası’nda eşi benzeri olmayan deniz ve doğa manzarasıyla iç içe bir düğün organizasyonu gerçekleştirme fikrine sıcak bakıyorsan sana, Atlantique Holiday Club’ı önerebiliriz! Burası uzun yıllardır kaliteli hizmetler veren, deneyimli ve 4 yıldızlı bir otel. Mekanla iletişime geçerek, Atlantique Holiday Club yorumlarını ve yazımızı okuyarak otel hakkında bilgi edinebilirsin! ?

atlantique holiday club

Atlantique Holiday Club düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
 • Atlantique Holiday Club düğün fiyatları, Aydın düğün otellerine göre ortalamanın üzerinde kalıyor.
 • Atlantique Holiday Kuşadası, çiftlere menü tadımı ile menüde değişiklik yapma imkanı sunuyor. Otelde vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menüler de bulunuyor. Karar kılınan menünün, fiyatlar üzerinde büyük bir etkisi oluyor.
 • Düğün paketine dahil olmayan ek hizmetler ve davetli sayın gibi unsurlar ödeyeceğin tutara da yansıyor.
 • İletişime geçtiğin zaman sana, güncel fiyatlar hakkında bilgi verecek ve kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi sunuyor olacaklar!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Konaklama kapasitesi 1.000 kişiden fazla

Atlantique Holiday Club düğün paketleri

Özenle hazırladıkları düğün paketlerinin içerisinde bulunan hizmetler, otelin yıldız sayısı gibi dört dörtlük! Düğün organizasyonundan önce çiftler, ön tadım yaparak konuklarına sunulacak olan menüyü seçiyor. Otelin özel menü seçenekleri bulunuyor. Tercih edilen yemeklerin servisi 00:00’a kadar devam ediyor. Atlantique Kuşadası düğün paketinde yer alan diğer hizmetler ise şu şekilde:

 • Fotoğrafçı
 • Organizasyon firması getirme
 • Otopark ve vale hizmeti
 • Organizasyon sorumlusu
 • Kumsalda nikah seremonisi alanı
 • After party alanı
 • Sandalye süslemeleri
 • Atıştırmalık ikramları
 • Engelli girişi

atlantique holiday club

Dekorasyon ve süsleme

 • Burada yalnızca açık davet alanı bulunuyor. Davet alanlarının biri nikah seremonisine, diğeri ise yemekli kır düğünlerine uygun bir şekilde dekore ediliyor.
 • Yemekli kır düğünleri için kullanılan alan, palmiye ağaçları ve yeşillikler içerisinde yer alıyor. Burada yuvarlak masalar ve açılır kapanır beyaz sandalyeler kullanılıyor.
 • İkinci açık alanı ise sahilde nikah seremonisi gerçekleştirmeyi düşünen çiftler tercih ediyor. Deniz kenarında bulunan bu plaj alanına, konuklar için beyaz sandalyeler kullanılıyor. İsteğe göre sandalye süslemeleri de yapılıyor.
 • Her iki davet alanında da gelin tagı, rengarenk çiçek süslemeleri ve modern aydınlatmalar kullanılıyor. Sade ve şık süslemeler, mekana samimi bir hava katıyor.

Müzik

Müzik, dans ve eğlence olmadan gerçekleştirilen bir düğün eksik kalır. Burada müzik 00:00’a kadar kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Arzu edersen düğün öncesinde kendi zevkine göre bir çalma listesi oluşturabilirsin. Atlantique Otel Kuşadası’nın yemekli davet alanında bulunan dans pistinin ve eğlencenin tadını çıkarmayı unutma!

atlantique holiday club

Düğün fotoğrafçısı

Düğünde kaliteli ve güzel fotoğraflar çekilmek, çiftlerin en önemli isteklerinden birisi. Atlantique Holiday Club düğün fotoğrafların için profesyonel bir hizmet sağlıyor. Otelde, tüm geceni kayıt altına alacak olan fotoğrafçı ve kameraman bulunuyor. Profesyonel ekip, hatıralar unutulmasın diye bu özel geceyi ölümsüzleştiriyor. Hizmetin düğün paketine dahil edilmesi ise çiftlerin cebini rahatlatıyor!

Otopark

Otel, davete kendi aracıyla ulaşım sağlayacak olan konuklarına büyük bir kolaylık sağlıyor! Atlantique Holiday Club Düğün Salonu’na ait 150-250 araç kapasiteli geniş bir otopark bulunuyor. Böylece, davete katılacak olan konukların dakikalarca park yeri aramıyor. Hizmetler bununla da sınırlı kalmıyor. Holiday Club Kuşadası’nda otoparkın yanı sıra vale hizmeti de konukları oldukça mutlu ediyor.

atlantique holiday club

Atlantique Holiday Club diğer organizasyonlar

Atlantique Holiday Club düğün organizasyonu dışında çok sayıda kutlama ve eğlenceye ev sahipliği yapıyor. Kına, nişan, baby shower, sünnet düğünü, doğum günü, parti ve mezuniyet törenleri otelde gerçekleştirilebilen organizasyonlar arasında yer alıyor. Bu organizasyonların dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar da Kuşadası

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü seçeneklerinin bulunuyor olması harika.
 • Müziğin ve yemek servisinin 00:00’a kadar devam etmesi oldukça güzel.
 • En güzel anları ölümsüzleştirmek için fotoğrafçı hizmetini düğün paketine dahil etmeleri muhteşem.
 • Tamamen çiftlerin zevk, istek ve tercihleri doğrultusunda bir organizasyon gerçekleştirmeleri harika.
 • Çiftlerin tüm süreçte, organizasyon sorumlusundan yardım alabiliyor olması büyük bir avantaj.
 • Atlantique Club Holiday Kuşadası ekibinin güler yüzlü ve ilgili olması çiftler ve konuklar açısından oldukça önemli.
 • Düğün sonrası eğlenceleri için farklı bir mekan arayışına girmeye gerek yok. Hotel Atlantique Holiday Club’ta after party alanı bulunuyor.
 • Otele ait 150-250 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti konuklar için büyük bir artı.
 • Mekanda engelli girişinin bulunuyor olması da çok önemli.

atlantique holiday club

Atlantique Holiday Club çift yorumları

Öykü: ”Açık davet alanında 250 kişilik harika bir organizasyon gerçekleştirdik. Düğün organizasyonumuzda kullanılacak olan kurdele kalınlığına kadar her şeyi bizim tercihimize bırakmaları, bizi çok mutlu etti. Yemekler o kadar güzeldi ki, düğünümüzden çok yemekler konuşuldu. Mekanın konuklar tarafından beğenilmesi, çalışan personellerin bize ve konuklarımıza karşı tutumları da büyük bir artıydı.”

İpek & Andreas: ”Otel ile iletişime geçtiğimizde işletmecilerin ilgisi, enejisi ve bize her türlü bilgiyi sağlaması Atlantique’yi seçmemizi sağladı. Organizasyon sürecimizde tüm detayları yakından takip ederek bize yardımcı oldular. Yerinde ve faydalı tavsiyeleri bize yol gösterdi. Kararımızdan çok memnunuz. Çok teşekkür ederiz.”

atlantique holiday club

Atlantique Holiday Club nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Sahil Siteleri, Karaova Mevkii, Kuşadası / Aydın

Atlantique Holiday Club Aydın Kuşadası’nda yer alıyor. Otele nasıl ulaşım sağlayabileceğinden bahsedelim hemen. Buraya, kendi aracın dışında otobüsle de kolay ve rahat bir şekilde ulaşabilirsin. 403 numaralı otobüs mekanın yakınından geçiyor. Kuşadası Atlantique Holiday Club’a yaklaşık olarak 3 dakika kadar yürüme mesafesinde Süleyman Demirel Durağı bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al