Tusan Beach Resort Hakkında

Kuşadası’nda deniz manzaralı bir mekanda dünyaevine girmeye dersin? Eğer cevabın “Evet” ise seni Tusan Beach Hotel ile tanıştırabiliriz. Tusan Beach Resort Kuşadası’nda konumlanan en lüks oteller arasında yer alıyor. 5 yıldızlı bu otelin hem açık hem de kapalı davet alanlarında birbirinden güzel organizasyonlar düzenlenebiliyor. Özellikle sahilde gerçekleştirilen organizasyonlar, çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Kuşadası Tusan Beach Resort; etkileyici manzarasıyla, modern dekorasyon tarzıyla ve profesyonel hizmetleriyle ön plana çıkıyor. Bu otel hizmetlerini; deniz kenarında, bahçede, havuz başında ve kapalı davet salonunda sunuyor. Yemekli ve kokteylli organizasyonlara ev sahipliği yapan Hotel Tusan Beach Resort, çiftlere nikah seremonileri için de romantik bir ortam oluşturabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Tusan Beach Resort Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
 • Geniş hizmet yelpazesiyle dikkat çeken Tusan Beach Resort fiyatlarıyla her cebe hitap ediyor. Mekan 5 yıldızlı lüks bir otel olmasına rağmen fiyatlar makul bir skalada yer alıyor.
 • Tusan Beach Resort düğün fiyatlarını, organizasyonun yemekli ya da kokteylli düzende yapılacak olması büyük oranda etkiliyor. Kokteylli organizasyonlar, yemekli düğünlere kıyasla daha uygun oluyor.
 • Çiftlerin menü ve içecek tercihleri fiyatları belirleme noktasında önemli olan unsurlar arasında yer alıyor. Alkollü içecekli düğün organizasyonlarının maliyetleri pek tabii ki daha yüksek oluyor.
 • Alkollü içeceğin servis edileceği bir düğün organize etmek isteyen çiftler, bir limit belirleyerek beklenmedik hesap tutarlarının önüne geçebiliyor.
 • Tusan Beach Resort düğün paketlerine dahil ettiği; catering firması, fotoğrafçı, kameraman, organizasyon sorumlusu ve vale hizmetleri için ekstra bir ücret talebinde bulunmuyor.
 • Ek hizmet talebinde bulunan çiftlerin ödeyecekleri tutarlar farklılık gösterebiliyor.
 • Ücretler kişi başı üzerinden hesaplandığı için Kuşadası Tusan Otel fiyatlarını çiftlerin davetli sayıları da etkiliyor.
 • Tusan Otel Kuşadası’nda hafta içi ve hafta sonu düzenlenen organizasyon fiyatlarının sabit kaldığını da belirtelim.

Tusan Beach Resort Düğün Paketleri

Tusan Beach Kuşadası üstün kalite hizmetleriyle çiftlere hayal ettikleri düğün organizasyonunu yaşatıyor. Otelde iki a la carte, bir açık olmak üzere toplamda üç adet restoran bulunuyor. Yemek servisinden ön tadıma, menüde değişiklik yapma imkanından örnek masa hazırlamaya kadar pek çok olanak çiftlere sunuluyor. Otel, profesyonel mutfak ekibiyle birlikte çalışıyor.

5 yıldızlı Tusan Otel, düğün organizasyonları için alanında yetkili isimlerle çalışmayı tercih ediyor. Organizasyon sorumlusu, davet alanlarını zevkle ve özenle süslüyor. Düğün konseptini tamamen çiftler belirliyor. Aydın Kuşadası Tusan Beach Resort Hotel; güzellik salonu, kuaför, havuz, hamam, sauna ve masaj gibi imkanları da çiftlerle buluşturuyor. Otelin diğer hizmetleri ise şu şekilde:

 • Işık, ses ve sahne hizmetleri
 • Catering firması
 • Profesyonel çekim ekibi
 • Organizasyon firması getirme
 • After party hizmeti
 • Otopark ve vale hizmeti
 • Vejetaryen ve çocuklara özel menü opsiyonları
 • Çocuklar için ücretsiz; oyun kulübü, park ve havuz imkanı

Dekorasyon / Süsleme

Tusan Beach Resort fotoğraflarında göze çarpan detayların başında dekorasyon ve süslemeler geliyor. Masa ile sandalyeler için beyaz ve kahverengi olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor. Konuk masalarında ve sandalyelerinde çoğu zaman beyaz renk tercih ediliyor. Davet alanlarında dikkat çeken süsler arasında, rengarenk çiçekler ve uçuşan kumaş tüller yer alıyor.

Krem, pembe, mavi ve mor renkli çiçeklerle çevrili gelin tagı nikah masasının arkasında konumlanıyor. Deniz manzarasının önünde yer alan tag, düğün fotoğrafları için de şahane bir fon oluşturuyor. Zarif şamdanlar mumlarla, açık davet alanı ise sarkıt lambalarla aydınlatılıyor. Büyük avizeler, kolonsuz ve yüksek tavanlı davet salonunu aydınlatmak için yeterli oluyor.

Müzik

Mekan ışıklandırmasıyla, güçlü ses sistemleriyle, orkestranın yer alacağı sahnenin kurulumuyla ve daha nice hizmetle Bayraklıdede Tusan Beach Resort ilgileniyor. Düğünde tamamen çiftlerin müzik zevklerine uygun olarak hazırlanan listeler çalınıyor. Orkestra veya müzisyenlerle birlikte çalışmak isteyen çiftler, bu taleplerini mekana iletiyor. Otelde geç saatlere kadar hizmet veren after party alanı bulunuyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Özel anlar unutulup gitmeyi hak etmiyor. Tusan Beach Resort düğün organizasyonları için profesyonel çekim ekipleriyle birlikte çalışarak çiftlerin hem yüzünü güldürüyor hem de cebini ferahlatıyor. Fotoğrafçı ve kameraman hizmetleri için ekstra bir ücret talep etmeyen bu otelde, profesyonellere birbirinden güzel pozlar verebileceğin pek çok alan bulunuyor. Deniz manzaralı fotoğraflar ise anılarını ölümsüz kılıyor.

Otopark

Tusan Beach Resort Hotel Kuşadası’na gelen konuklar, park yeri bulma problemini bir kenara bırakıp düğün organizasyonuna odaklanabiliyor. Otele ait özel otoparkı hem konuklar hem de çiftler gönül rahatlığıyla kullanabiliyor. Ayrıca otelin birlikte çalıştığı bir vale de bulunuyor. Davete katılan herkes, ücretsiz bir şekilde bu avantajlı hizmet ve olanakların tadını çıkarabiliyor.

Tusan Beach Resort Diğer Organizasyonlar

Tusan Beach Resort 4 farklı davet alanında birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. Kutlamalar, davetler, çeşitli organizasyonlar ve kurumsal etkinlikler bu davet alanlarında gerçekleştirilebiliyor. Deniz kenarındaki ve havuz başındaki davet alanları, yaz aylarında düzenlenen organizasyonlar için yoğun ilgi görüyor. Otelin balo salonu, her mevsim hizmet verebiliyor. Otelde yapılabilecek organizasyonlar arasında şunlar yer alıyor:

 • Kına gecesi organizasyonu
 • Söz ve nişan
 • Bekarlığa veda partisi
 • Açılış ve bayi toplantıları
 • Baby shower
 • Mezuniyet törenleri
 • Sünnet düğünü
 • Davet ve resepsiyonlar

Alkışlarımız

 • Deniz manzaralı organizasyon mekanlarının trendlere uygun tarzlarda dekore edilmesine bayıldık!
 • 5 yıldızlı bir otel olan Tusan Beach Resort düğün paketlerine birçok hizmeti dahil etmesine rağmen organizasyon fiyatlarını minimum rakamlarda tutuyor. Fiyatların uçuk olmaması çok iyi!
 • Müzik ve yemek servisinin gece yarısına kadar aralıksız bir şekilde devam etmesi muhteşem. Sabaha kadar eğlenmek isteyenler için after party alanında hizmet vermeleri de takdire şayan.
 • Aydın otel düğünü yapabileceğin en güzel şehirler arasında yer alıyor. Kuşadası’nda yer alan bu otel hem manzarasıyla hem de hizmetleriyle herkesi kendine hayran bırakıyor.
 • Otelde engelli girişinin bulunması da oldukça önemli.

Tusan Beach Resort Nerede?

Adres:Bayraklıdede Mah. Kuştur Önü Yolu Cad. No:19, 09400 Kuşadası/Aydın

Tusan Beach Resort adresine yukarıdaki kısımdan ulaşabilirsin. Şimdi sana otele nasıl gideceğini anlatalım. Buraya ister şahsi aracınla istersen de otobüsle gidebilirsin. Eğer otobüs kullanacaksan; 272, 403 ve 403E numaralı hatlara binebilirsin. Kuşadası Devlet Hastanesi Durağı ile otel arası yürüyerek 14 dakika sürüyor. Dilersen taksi kullanarak da otele ulaşım sağlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al