Telefon:

Fiyat Teklifi Al

Pine Bay Holiday Resort Hakkında

Pine Bay Holiday Resort Hotel Kuşadası mavi ile yeşili buluşturan sahili, temiz havası ve kusursuz servisi ile Aydın’da düğün yapacak olan çiftlerin tercihleri arasında yer alıyor. Kendine ait bir koyu olan ve doğa manzarasına doyamayacağın 5 yıldızlı Pine Bay Holiday Resort Hotel’de hayallerini süsleyen düğünü gerçeğe dönüştürebilirsin.

Pine Bay Holiday Resort Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)3.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Pine Bay Holiday Resort Otel düğün fiyatları, Aydın otel düğünü ortalamasının bir tık üstünde yer alıyor. En kapsamlı düğün hizmet paketinden yararlanmak için kenara uygun bir bütçe ayırmalısın.
 • Kuşadası Pine Bay Otel fiyatları değişmeyen minimum bir fiyattan başlıyor. Alacağın her ekstra hizmet bu miktara ekleniyor.
 • Düğünden sonra Pine Bay Otel’de kalacaksan, ücretsiz kahvaltı hizmetinden yararlanabilirsin.
 • Pine Bay Holiday Resort fiyatları oluşturacağın menüye göre de değişebiliyor. Otelde bulunan farklı restoranları tercih etmek de fiyat farklarına neden oluyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Pine Bay Holiday Resort
Kapalı Alan
Min. 150 - Max. 350

Pine Bay Holiday Resort Düğün Paketleri

Kuşadası Pine Bay Holiday Resort farklı düğün paketi opsiyonlarına sahip. Bu opsiyonların başında panoramik düğün paketi ve marina düğün paketi geliyor. Panoramik opsiyon nefes kesen manzarası ile otelin terasında gerçekleşirken, marina opsiyonu ise deniz manzarasını arkana alarak sahildeki iskelede evlenmene olanak sunuyor. Her iki paket sana özel gelin hamamı deneyimi de içeriyor.

Pine Bay Kuşadası Holiday Resort Hotel sana en iyi yemek deneyimini vermek için yıllarca sektörde emek vermiş ödüllü aşçılar ile çalışıyor. Düğün günün için sana ve zevklerine özel bir menü hazırlatabilirsin. Özel menü hazırlama sürecinde aşçının da bulunduğu bir görüşmede menü tadımı yapabilir, gereken değişiklikleri yaptırarak unutamayacağın bir yemek deneyimine ulaşabilirsin.

 • Pine Bay Holiday Resort Otel düğün planlama sürecinde seni yalnız bırakmıyor. Mekan ile çalışan organizasyon sorumlusu her adımda sana yardımcı oluyor.
 • Pine Bay Holiday Resort’ta sana sunulan düğün paketleri daima özel garson hizmeti ve gelin hazırlık odası da içeriyor. Gelin odası, çelik kasadan oturma alanına kadar ihtiyacın olabilecek her şeyi içeriyor.
 • Kuşadası Pine Bay Hotel’de evlenen her çifte bir gece konaklama hediye ediliyor. Bu deneyimi beğenir ve balayı düğün paketine geçmek istersen, otelde kalacağın süreyi ve alacağın hizmetleri arttırabilirsin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Pine Bay Resort Kuşadası, mükemmel doğası ile sana ve konuklarına unutulmaz bir organizasyon sunuyor. Düğün dekorasyonu, doğal manzara ile davet alanının uyumunu arttıracak şekilde planlanıyor.
 • Mekanda yuvarlak masalar tercih ediliyor. Bu sayede misafirlerin masalar arasında rahatça hareket edebiliyor ve sohbet ortamı da bozulmuyor.
 • Pine Bay Resort Hotel’de masalar denizin tonlarını yansıtan mavi örtü ve süslemeler ile dekore ediliyor. Aydın otel düğünleri arasında Pine Bay’i öne çıkaran sahil konseptli düğünler ortam ile büyük uyum yakalıyor.
 • Aklında farklı bir konsept varsa dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşabilir, düğün mekanını istediğin gibi dekore edebilirsin.
 • Pine Bay Holiday Resort Kuşadası düğün gününden önce sana örnek bir masa sunuyor. Bu sayede dekorasyonun son halini deneyimleyebilir ve istediğin değişiklikleri gerçekleştirebilirsin.

Müzik

Pine Bay Holiday Kuşadası günün her anına uygun müzikler ile sana eşlik ediyor. Erken saatlerde yapılan resepsiyonlarda sakin müzikler, akşam saatlerinde ise dans müzikleri ile sohbetine neşe katabilirsin. Pine Bay Kuşadası profesyonel müzisyen ve şarkıcılar ile anlaşarak düğün gününde canlı müzik hizmeti verebiliyor. Müzik hizmeti saat 00:00’a kadar devam ediyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Pine Bay Holiday Resort fotoğrafların düğünlerdeki önemini biliyor. Bu nedenle mekan ile çalışan profesyonel fotoğrafçılar organizasyon boyunca seninle oluyor. İç çekim, dış çekim ve video kaydı yapan düğün fotoğrafçıları, değerli anılarını ölümsüzleştirmeye yardımcı oluyor. Terasta düğün yapacaksan, eşin ile gün batımında panoramik manzaraya karşı romantik fotoğraflar çektirmeni öneriyoruz.

Otopark

Pine Bay Hotel Resort iletişim kurman halinde sana detaylı yol tarifi veriyor. Bu sayede özel aracın ile otele ulaşmak oldukça kolay hale geliyor. Mekanda ücretsiz ve geniş bir otopark bulunuyor. Konaklaman boyunca aracının bu otoparkta güvende olduğundan emin olabilirsin. Konaklama yapmayacak misafirlerin organizasyon süresince otelin vale hizmetinden de yararlanabiliyor.

Pine Bay Holiday Resort Diğer Organizasyonlar

Pine Bay Otel Kuşadası’nda düğün dışında birçok organizasyon gerçekleştirebilirsin. Doğum günleri, mezuniyet törenleri, nişan kutlamaları ve sünnet düğünleri bu listenin başını çekiyor. Örneğin; düğün öncesi bekarlığa veda partisini aynı mekanda gerçekleştirmek organizasyon sürecinde büyük bir kolaylık oluyor. Otelin sahip olduğu ferah konferans salonlarını kurumsal toplantılar veya kişisel etkinlikler için rezerve edebilirsin.

Alkışlarımız

 • Pine Bay Hotel Kuşadası’na şehir dışından gelmek oldukça kolay. Otelin seni havaalanından aldığı servisler ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor.
 • Düğün yemeğini yiyeceğin restoran çocuk menüsü, diyabetlilere özel menü veya vegan opsiyonlar da sunuyor. Pine Bay Hotel Resort yorumları restoran çalışanlarının güler yüzlülüğünü ve menülerin içeriğini övüyor.
 • Pine Bay Holiday Resort, sürdürülebilir turizm sertifikasına sahip. Bu sayede düğününü gerçekleştirirken çevreye zarar vermediğinden emin olabiliyorsun.
 • Mekanın çalışanları güler yüzlülükleri ve samimiyetleri ile seni evinde hissettiriyor. Bu pozitif ortam sayesinde düğün planlama stresin azalıyor ve eğlenceye odaklanabiliyorsun.
 • Pine Bay Resort balayı çiftlerine özel oda süslemesi yaparak sana ilk evlilik hediyeni veriyor.

Pine Bay Holiday Resort Çift Yorumları

Laden & Rıdvan: “Mekan çok hoş, yemekleri müthiş ve hizmet kalitesi yüksek, deniz manzarası var. Geniş ve temiz bir mekan, garson ve yetkili kişilerden çok memnun kaldım çok ilgililer ve özellikle çok güvenilir insanlar. Görsel açıdan her şey muhteşem gelin odası temiz ve konforlu konuklarım çok memnun kaldı, mutlaka öneriyorum.”

Seda & Oytuğ: “Gerçekleştirmiş olduğumuz düğün organizasyonumuzu banket yöneticisi ile aylar öncesinde planlama ve tadımlarımızı gerçekleştirmiş olup bize ve misafirlerimize çok güzel ev sahipliği yapıldı. Menümüzde değişiklikler yapabildik. Gelen misafirlere otopark alanında özel vip araçlar ile düğün alanına götürüldü. Düğün ile ilgili en ince ayrıntısına kadar düşünülerek çok güzel geçti. Her şey için teşekkür ederiz.”

Pine Bay Holiday Resort Nerede?

Adres:Bayraklıdede, Camlimani Mevkii, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon:

Pine Bay Holiday Resort telefon numarasını arayarak özel araç için yol tarifi alabilirsin. Ancak otele toplu taşıma ile gitmek de oldukça kolay. 107, 17, 403 ve 405 otobüsler ile otele yakın duraklara ulaşabilirsin. Kuşadası Pine Bay Otel; Hikmet Şahin Parkı’na 5, Alaçam Caddesi’ne 14 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.

Fiyat Teklifi Al