Telefon: +90 2562340742

Fiyat Teklifi Al

Batıhan Beach Resort Spa Hakkında

1989 yılından beri hizmet veren Batıhan Beach Resort Kuşadası 4 yıldızlı otelde düğün deneyimlemek isteyen çiftlere yardımcı oluyor. Tecrübeli organizasyon sorumlusu, deniz manzaralı davet alanı, leziz menüler ve after party alanıyla öne çıkan mekan kalabalık düğünler için de ideal. Dilersen sonrasında balayı odasında konaklama imkanın da bulunuyor. Daha fazla bilgi için okumaya devam et!

Batıhan Beach Resort Spa Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
 • Kuşadası Batıhan Hotel fiyatları diğer Aydın düğün otelleri ile kıyaslandığında ortalamanın üzerinde bulunuyor. Mekan tercihinde bunu göz önünde bulundurmanı öneririz.
 • Fiyatlandırma kişi sayısına göre yapılıyor.
 • Yemekli ve kokteylli menülerin sunulduğu mekanda kokteylli alternatiflerin yemekli alternatiflerden daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca kokteylli menülerin fiyatlarında hafta içi ve hafta sonu farklılığı bulunmuyor.
 • Müzik ve yemek servisi saat 00:00’da sona eriyor.
 • Düğününe özel fiyat tekliflerini değerlendirmek için aşağıdaki pembe butona tıklayabilirsin!

Kapasite

Yemekli kapasite 1.000-2.000 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi 1.000-2.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi
Konaklama kapasitesi 250-500 kişi

Batıhan Beach Resort Spa Düğün Paketleri

Batıhan Beach Resort & Spa, 4 yıldızlı otel ayrıcalığını tatmak isteyen çiftler için birbirinden farklı hizmeti düğün paketlerine dahil ediyor. Mekanın tecrübeli organizasyon sorumlusu düğününün tüm detayları ile yakından ilgilenirken sana sadece doyasıya eğlenmek kalıyor. Dilersen dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşabilir ve tüm detayları onlara bırakabilirsin. Mekanın diğer düğün hizmetleri şu şekilde:

 • Batıhan Beach Resort ekibi tarafından yemek servisi
 • After party alanı
 • Balayı odasında konaklama
 • Misafirler için konforlu odalarda konaklama imkanı
 • Mekanın otoparkından ücretsiz olarak yararlanma
 • Düğünden önce menü tadımına katılıp menüde değişiklik talebinde bulunma
 • Gelişmiş ses, ışık ve sahne hizmetleri

Dekorasyon / Süsleme

 • Batıhan Otel Kuşadası deniz manzarasını öne çıkarmak için sade bir dekorasyon tercih ediyor.
 • Beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı otelde düzenlemeler konseptine uygun olarak gerçekleştiriliyor.
 • Yuvarlak masalar ve beyaz sandalyeler kullanılarak oluşturulan oturma düzeni sayesinde misafirlerin seni ve eşini her noktadan görebiliyor.
 • Batıhan Beach Resort düğününde dekorasyona renk katmak için mor, fuşya, lacivert, somon, lila gibi renklerle kurdele süslemeleri yapıyor.
 • Canlı çiçeklerle süslenen kameriye, düğün fotoğrafları çekilmek için güzel bir köşe haline getiriliyor. Girişe eşinin ve senin adınızın yazdığı bir karşılama tabelası da ekleniyor.
 • Gelin-damat masası da canlı çiçekler ve tüllerle süsleniyor.
 • Kuşadası Batıhan Otel deniz kenarına bir nikah platformu kurarak romantik bir atmosfer oluşturuyor.

Müzik

Düğününde doyasıya dans etmeni kolaylaştırmak için Batıhan Beach Resort Spa Kuşadası birçok fırsat sunuyor. Müzik yayını 00:00’da sona erse de after party alanını senin için özel olarak hazırlayan mekan, bu sayede eğlencenin devam etmesini sağlıyor. Gelişmiş ses, ışık ve sahne sistemlerini de bizzat kendi ekipleriyle kuruyorlar. Dışarıdan bir orkestra ile çalışmana da izin veriliyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Düğün gününde heyecandan neşe dolu anlarını kaydetmeyi unutabilir ya da telefon kamerasından daha iyi bir kameraya ihtiyaç duyabilirsin. Batıhan Beach Resort Hotel Kuşadası seninle! Mekanın bünyesinde çalışan bir fotoğraf ve video ekibi olmasa da dışarıdan profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışmana oldukça olumlu yaklaşıyorlar. Bu sayede en özel anlarını yıllar boyunca saklayabilirsin.

Otopark

Düğün gününde misafirlerinin park yeri arayarak zaman kaybetmeni istemeyiz. Fakat kalabalık düğünlerde bu sorunla karşılaşan konukların sayısı epey yüksek. Neyse ki Batıhan Beach Resort Spa ücretsiz otoparkı ile bu sorunu çözüyor. 100-150 araç kapasitesine sahip otoparkını hizmetine sunan Batıhan Beach Hotel sayesinde misafirlerin park yeri aramadan eğlencene dahil olabilirler.

Batıhan Beach Resort Spa Diğer Organizasyonlar

Batıhan Beach Resort Spa düğünleri ile çiftlerin ilgi odağı olsa da mekanda başka organizasyonları düzenlemek de mümkün. Açılışlar, baby shower partileri, bayi toplantısı gibi birçok etkinliği düzenleyebileceğin bu mekanda aynı zamanda doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan ve sünnet düğünleri de organize edebilirsin. Otelin kapsamlı hizmetleri ve göz alıcı manzarası organizasyonunun değerli bir parçası olacak.

Alkışlarımız

 • Batıhan Beach Resort & Spa yorumlarında en çok öne çıkan özellik deniz manzarasına eşlik eden zarif dekorasyon oluyor. Tüller ve canlı çiçekler kullanılarak romantik bir atmosfer yaratılıyor.
 • Yemekli ve kokteylli alternatifleri tercih edebilirsin.
 • Eğlencene ara vermeden devam etmek için Batıhan Resort Hotel Kuşadası’nın after party alanını kullanabilirsin.
 • Dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşabilirsin.
 • Dekorasyon için taleplerini ve konseptini Batıhan Kuşadası’nın organizasyon sorumlusuna iletebilirsin.
 • Düğününden sonra konaklamak için balayı odasını tercih edebilirsin.

Batıhan Beach Resort Spa Çift Yorumları

Sinem & Halil: “İstanbul’da olmamıza rağmen Batıhan Resort Kuşadası düğün hazırlıkları sürecini oldukça güzel yürütmemizi sağladılar. Düğün günümüzde organizasyon ve mekanın atmosferi ile her şey tam da olmasını istediğimiz gibiydi. Tüm çalışanlarının ilgisi, nezaketi ve disiplini bizi çok mutlu etti. Masalımıza muhteşem bir son yarattığınız için teşekkür ederiz.”

Mine: “Kuşadası Batıhan Beach Resort havuz ve denizin tam ortasında çimlerin üzerinde harika bir yer, süslemeler de muhteşem. Yemeklerden herkes çok memnun kaldı, çok lezzetliydi. Gelen misafirleri karşılamak için otelin girişinden itibaren adımızın yazdığı yönlendiriciler vardı. Fotoğraf çektirmek için başka bir yer aramamıza gerek bile kalmadı.”

Batıhan Beach Resort Spa Nerede?

Adres: Yavansu Mah. Karaova Plajı Kümesi, No:2 Kuşadası / Aydın

Telefon: +90 2562340742

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yer alan mekana özel aracını ya da toplu taşımayı kullanarak kolaylıkla ulaşman mümkün. Şöke Yolu güzergahında yer alan mekana 403 ya da 272 hatlı otobüsleri kullanarak ulaşabilirsin. AVM Bölgesi Durağı’nda indikten sonra yürüyerek mekana varabilirsin. Özel aracın için D515 üzerinden Orhangazi Caddesi’ni takip ederek mekana ulaşım sağlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al