Alaçatı Garden Kır Düğün Salonu Hakkında

Denizli Alaçatı Garden Kır Düğün Salonu, uzun yıllardır çiftlerin en mutlu gününe dört mevsim boyunca ev sahipliği yapıyor. Cep yakmayan fiyatları ve eksiksiz düğün paketleri tatlı telaşını azaltacak. Geniş davet alanları kalabalık düğün hayalini gerçekleştirirken, eğlenceye after party yaparak devam edebiliyorsun. Seni daha fazla meraklandırmadan yazımızın devamına geçelim.

Fiyat Teklifi Al

Alaçatı Garden Kır Düğün Salonu Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Alaçatı Garden Kır Düğün Salonu fiyatları Denizli kır düğünü mekanlarına kıyasla ortalamanın altında rakamlarla karşımıza çıkıyor.
 • Geniş kapasiteleri ve bütçe dostu fiyatları uzun bir davetli listesi hazırlamak isteyenleri memnun edecek türden.
 • Tablodan da inceleyebileceğin üzere, kokteylli düğün fiyatları tarihe göre farklılık göstermezken, yemekli organizasyonların yapılacağı tarih fiyatları etkiliyor.
 • Düğünün için ayırdığın bütçenin bir kısmıyla dilersen balayını planlayabilirsin!
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik yapabiliyorsun. Misafirlerine damak zevkine uygun lezzetler sunabiliyorsun böylece.
 • Davet edeceğin konuk sayısı ve belirlediğin menü içeriklerine göre özelleştirilen fiyat teklini öğrenmek için teklif butonlarına tıklayabilirsin. Alaçatı Garden Kır Düğün Salonu iletişim kurmanı bekliyor!

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Alaçatı Garden Kır Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Min. 200 - Max. 1500 Min. 200 - Max. 875

Alaçatı Garden Kır Düğün Salonu Paketleri

Denizli Alaçatı Garden Düğün Salonu uygun fiyatlarının yanı sıra sunduğu düğün paketiyle de yüzünü güldürmeye hazır. Mekana adım attığın anda etkinlik sorumlusunun güler yüzüyle karşılaşıyorsun. Dilersen kendi organizasyon firmanla da çalışabiliyorsun. İkramlar gece saat 00:00’a kadar masaları donatıyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunuluyor. Mekanın şefleri düğün pastanı hazırlamak için kolları sıvıyor.

Alaçatı Garden Düğün Salonu sana ve müstakbel eşine özel bir oda tahsis ediyor. Burada rahatça hazırlanabiliyorsunuz. Dilediğin gibi dans edebilmen için canlı müzik hizmeti sunuluyor. Çekim ekibi de bu keyifli saatleri kaydediyor. After party alanlarında kutlamalara devam edebiliyorsun. Otopark ve vale hizmeti de memnuniyetin için sunulan hizmetlerden.

Dekorasyon / Süsleme

 • Zarif ve şık bir organizasyona imza atabileceğini Alaçatı Garden Kır Düğün Salonu fotoğraflarını incelediğinde görebilirsin.
 • Sandalyeler ve yuvarlak masalar dilediğin renk ve aksesuarlarla bütünleşiyor.
 • Masalarda çok kollu şık şamdanlar ve çiçek aranjmanları bulunuyor.
 • Beyaz tüllerle süslenen gelin yolu romantik bir ambiyansın olmazsa olmazı.
 • Sen ve müstakbel eşin için volkan gösterileri yapılıyor.
 • LED aydınlatmalar sayesinde düğününe adeta yıldızlar eşlik ediyormuş gibi hissedeceksin.
 • Gelin tagını rengarenk çiçekler ve hoş aydınlatmalar süslüyor.
 • Kırmızı halıda yürüyebiliyorsun. Tüm gözler üzerinde olacak!
 • Düğününde yağmur yağarsa diye endişelenmene gerek yok! Mekan olumsuz hava koşullarına karşı önlem alarak kutlamana devam etmeni sağlıyor.

Müzik

Alaçatı Kır Düğün Salonu Denizli, kutlamaların vazgeçilmezi müzik hizmetini sunarak eğlenceyi arttırıyor. Anlaşmalı oldukları profesyonel DJ ve orkestra ekibi romantizmi ve eğlenceyi bir arada hissetmeni sağlıyor. Ekibin performansı gece saat 00:00’a kadar devam ediyor. Geniş pistleri tüm misafirlerinle kurtlarını dökebilmen için oldukça ideal. Dans etmeye doyamadıysan burada after party düzenleyebilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Alaçatı Garden Denizli sonsuz mutluluğa adım attığın geceni kaydetmeyi ihmal etmiyor. Mekanın anlaşmalı olduğu profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibi bulunuyor. LED aydınlatmalarla ışıldayan davet alanında çekilen benzersiz fotoğraf kareleri orijinal haliyle sana teslim ediliyor. Gelin tagı fotoğraflarına arka plan olmaya hazır. Düğünün boyunca kaydedilen videoları tekrar tekrar izlemek isteyebilirsin!

Otopark

Denizli Alaçatı Garden, düğününe özel aracıyla gelecek misafirlerini memnun edecek 250 araç kapasiteli geniş bir otopark hizmeti sunuyor. Park yeri sorunu rafa kaldırılıyor. Vale hizmetinin de bulunduğunu söyleyelim. Aracını güvenle valeye teslim eden konukların keyifli saatlerine ortak olabiliyorlar. Ulaşımın kolay olmasının yanında otopark ve vale hizmetinin olması da büyük rahatlık sağlıyor.

Alaçatı Garden Kır Düğün Salonu Diğer Organizasyonlar

Alaçatı Garden Düğün Salonu Denizli, uzun süre konuşulacak kır düğünlerinin yanı sıra baby shower, kına geceleri, doğum günü partileri, nişan ve mezuniyet törenleri gibi birçok organizasyona da kapılarını açıyor. Mekanın davet sorumlusuyla tüm detayları görüşebiliyorsun. Misafir sayına ve belirlediğin konsepte göre planlamalar yapılıyor. Dilersen mekanla hemen iletişime geçip rezervasyon yaptırabilirsin!

Alkışlarımız

 • Alaçatı Garden Denizli, uygun fiyatlarıyla bütçeni zorlamadan hayalindeki düğünü yapabileceğin bir mekan.
 • Geniş kapasiteleri tüm sevdiklerini bir arada görmeni sağlıyor.
 • Gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzik performansı devam ediyor.
 • Ulaşımını kolaylıkla sağlayabiliyorsun.
 • Mekanın engelli girişi mevcut.
 • After party yapabilmen için ayrı bir alanları bulunuyor.
 • Ara sıra küçük molalar verebileceğin, düğününden önce rahatça hazırlanabileceğin bir oda tahsis ediyorlar.
 • Çekim ekibi düğün albümünü oluşturuyor.

Alaçatı Garden Kır Düğün Salonu Çift Yorumları

Kübra & Talha: ‘‘İyi ki tercihimizi buradan yana yapmışız. Konseptten, organizasyondan, müziklerden, fotoğrafçılardan ve tüm hizmetlerden memnun kaldık. Çok eğlenceli bir kına gecesi oldu. Burada tüm isteklerinizi yerine getirmek için çok çaba sarf eden ilgili insanlarla karşılaşıyorsunuz.’’

Süveyla & Metin: ‘‘Samimi ortam, çalışanların kalitesi ve ilgisi, ortamın dekorasyonun şıklığı son derece güzeldi. Bizleri mutlu günümüzde çok güzel ağırladılar. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.’’

Alaçatı Garden Kır Düğün Salonu Nerede?

Adres:Zeytinköy Mah., Acıpayam Yolu Üzeri No:48 Bağbaşı – Pamukkale / Denizli

Telefon: {29175:phone}

Alaçatı Garden Kır Düğün Salonu Denizli’de oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Buraya toplu taşıma veya özel aracınla kolaylıkla ulaşabiliyorsun. 110, 140 ya da 190 hatlı otobüslerden Hulusi Kulaklı İlköğretim Okulu Durağı’nda inip birkaç dakika yürüyüşle mekana ulaşmak mümkün. Daha detaylı yol tarifi almak istersen yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al