Nevşehir Kır Düğünü Mekanları

3 kır düğünü mekanları bulundu.

Nevşehir’deki Kır Düğünü Mekanları

Peri bacalarına ev sahipliği yapan Nevşehir kır düğünü salonları bakımından oldukça çeşitli alternatifler sunmasıyla da dikkat çekiyor. Burada göl veya dere kenarına konumlanmış kır düğün salonlarının yanı sıra havuz başı davetlerinin verildiği mekanlar da bulunuyor. Nevşehir’de kır düğün mekanı tercihi fark etmeksizin nefis bir manzara eşliğinde mutluluğunu paylaşabiliyorsun.

Nevşehir kır bahçesi ve düğün alanlarında çoğunlukla 500-750 kişilik davetler planlanıyor. Uzun davetli listesi olan çiftler için oldukça iyi bir avantaj diyebiliriz. Katılımı daha yüksek düğünler için de birden fazla mekan bulunuyor. Kalabalık kır düğünleri için genellikle bahçe tahsis ediliyor. Butik davetlerin de verilebildiği Nevşehir düğün bahçelerinde balkon veya teras seçeneklerinden birini tercih edebiliyorsun.

Kır düğünü Nevşehir’de genellikle Merkez ilçesinde yapılıyor. Burada daha fazla mekan inceleyebiliyorsun. Ürgüp ve Avanos ilçelerinde yer alan birçok kır düğünü mekanı da mevcut. Nevşehir’deki düğün mekanları çoğunlukla açık davet alanlarıyla planlamalarını sürdürüyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı kapalı salonlara sahip olan mekanlara da rastlayabilirsin. İki seçenekte de ferah düğünler gerçekleşebiliyor.

Nevşehir’de kır düğünü mekanlarında farklı etkinlikler organize edilebiliyor. Doğum günü, nişan ve parti etkinliklerinin yanı sıra kına gecesi de düzenlenebiliyor. Düğün ve kına gecesini aynı mekanda yapmak isteyenler için oldukça iyi bir fırsat oluyor. Açık davet alanlarında yapılan kutlamalarda olumsuz hava koşulları için açılır-kapanır tavanlarla veya tentelerle önlem alan birçok mekan var.

Nevşehir Kır Düğünü Mekanları Hizmet Paketleri

Nevşehir Kır Düğünü Mekanları Ücret Ortalamaları

Nevşehir kır düğünü fiyatlarında bazı etkenler belirleyici bir role sahip. Burada birden fazla fiyat aralığı incelenebiliyor ancak mekanlarda çok yüksek rakamların konuşulmadığını söyleyebiliriz. Mekanların sunduğu imkanları özelleştirerek kendi hizmet paketini oluşturman durumunda alacağın fiyat teklifinde oynamalar olabiliyor. After party alanını kullanmak ek hizmetler dahilinde olduğu için bütçe planlamasında değişikliğe gitmen gerekebiliyor.

Nevşehir kır bahçesi fiyatları misafir sayısıyla bağlantılı durumda. Kır düğünü mekanlarının neredeyse tamamında kişi başı ücretler değerlendiriliyor. Nevşehir’de mekanların büyük çoğunluğu kişi başı makul rakamlarla düğün planlaması yapıyor. Nevşehir genelinde uygun ücretlerin değerlendirildiği mekanların bulunması sayesinde bütçenin bir kısmını balayına ayırabilirsin.

Nevşehir kır düğün fiyatlarını organizasyonun kokteylli veya yemekli olması büyük ölçüde etkiliyor. Genellikle yemekli bir düğün isteyen çiftler bir tık daha yüksek fiyat teklifi alıyor. Kokteylli düğünler çoğunlukla daha uygun aralıklar üzerinden hesaplanıyor ancak iki seçeneğin fiyatlarının aynı olduğu mekanlar da mevcut. Menülere alkollü içeceklerin dahil edilmesi durumunda ücretlerde farklılık gözleniyor.

Nevşehir kır düğün mekanlarında menü tadımı yapılabiliyor. Menülerde herhangi bir değişiklik yaptığında rakamlar farklılaşabiliyor. Mekanlarda genellikle kırmızı et menüleri tavuk etli ikramlara kıyasla daha yüksek aralıklarda değerlendiriliyor. Mekanların çoğunda vegan, vejetaryen, diyabet, kosher ve çocuk misafirlere özel menüler hazırlanabiliyor. Bu lezzetleri tercih ettiğinde farklı ücretler etkili oluyor.

Nevşehir’de Kır Düğünü Mekanı Seçme Yolları

Nevşehir kır düğünü bahçelerinden sana uygun olanı tercih etmek için birkaç tavsiyeyi değerlendirebilirsin. Kır düğünü mekanları genellikle açık davet alanlarıyla hizmet veriyor. Olası yağışlardan etkilenmemen için önlem alan bir tesisi seçebilirsin. Herhangi bir elektrik kesintisine karşı jeneratör imkanı bulunan mekanların tercih edilebilirliği bir tık daha yüksek oluyor.

Nevşehir kır düğünü mekanlarının bazılarında hazırlık odası bulunuyor. Karar vermeden önce bu alanı gezerek büyüklüğünü değerlendirebilirsin. Böylece bu alanın tüm hazırlık sürecine veya son rötuşlara uygun olup olmadığı hakkında fikir edinebilirsin. Nevşehir kır düğün mekanlarında after party imkanı sunulanlarda bu hizmetten saat kaça kadar yararlanabildiğini öğrenerek planlamalarını yapabilirsin.

Nevşehir kır düğün salonlarında müzik dinletisinin sonlandığı saat farklılık gösteriyor. Eğlenceyi erkenden bitirmek istemiyorsan gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzik hizmeti verilen bir mekan seçimi mantıklı olabilir. Ayrıca mekanlarda teslim alacağın poz sayısı değişebiliyor. Bu yüzden karar vermeden önce kısıtlama getirip getirmediklerini öğrenebilirsin. Kendi fotoğrafçını getirmene müsaade eden bir mekanı da tercih edebilirsin.

Tüm Kır Düğünü Mekanları