Sakarya Kır Düğünü Mekanları

14 kır düğünü mekanları bulundu.

Sakarya’daki Kır Düğünü Mekanları

Sakarya; yemyeşil doğasıyla, ormanlarıyla, kır bahçeleriyle organizasyon düzenleyebileceğin en güzel şehirlerden biri. Şehrin gözde ilçeleri olan Sapanca, Adapazarı, Arifiye ve Erenler’de çiftler için pek çok mekan seçeneği bulunuyor. Bu ilçelerin yanı sıra Akyazı, Ferizli, Geyve, Hendek, Karasu, Pamukova ve Serdivan gibi ilçelerde de kır düğünü organizasyonunu yapabileceğin mekanlar yer alıyor.

Sakarya kır düğünü yerlerinin büyük bir kısmı yüksek konuk kapasiteli olmasıyla ön plana çıkıyor. Şehirdeki mekanların çoğunun 1.000-2.000 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Sapanca ile Adapazarı yüksek kapasiteli mekanların olduğu ilçeler arasında yer alıyor. Çiftler, Sakarya kır bahçesi düğün salonlarında butik konseptli organizasyonlar da düzenleyebiliyor. Butik davet alanları Sapanca’da konumlandırılıyor.

Sakarya kır düğün fiyatları çiftlerin cebini yakmıyor. Şehirdeki düğün davet alanlarının çoğu, çiftlerden uygun veya ortalama fiyatlar talep ediyor. Sapanca, Adapazarı, Erenler ve Arifiye ilçelerindeki kır düğünü mekanları her bütçeye uyuyor. Uygun fiyatlı mekanların büyük bir kısmı Adapazarı, Arifiye ve Serdivan’da yer alıyor. Ortalama fiyatlı davet alanları ise Adapazarı ile Sapanca’da konumlandırılıyor.

Sakarya kır bahçesi düğün mekanlarının neredeyse tamamı hem açık hem de kapalı davet alanlarında hizmet veriyor. Açık davet alanında hizmet veren mekanlar çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Açık hava mekanları; orman içinde, bahçede, havuz başında, dere ve göl kenarında konumlandırılıyor. Yalnızca kapalı salonda hizmet veren mekanların tamamı şehir merkezinde yer alıyor.

Sakarya Kır Düğünü Fiyatları

Sakarya kır bahçesi fiyatlarının geniş bir skalası bulunuyor. Şehirdeki kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmı uygun ya da ortalama fiyatlara hizmet veriyor. Bazı mekanlar ortalamanın üzerinde fiyatlar da talep edebiliyor. Çiftlerin sıkça tercih ettiği uygun fiyatlı düğün mekanları şehrin neredeyse tüm ilçelerinde yer alıyor. Cep dostu mekanların bir kısmı Adapazarı ve Sapanca’da konumlandırılıyor.

Sapanca kır düğünü fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Fakat Sapanca’da yer alan kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmı ortalama fiyatlı olmasıyla öne çıkıyor. Sakarya’daki diğer ortalama fiyatlı mekanlar; Adapazarı, Akyazı, Erenler, Geyve ve Karasu’da bulunuyor. Bu ilçelerdeki davet alanları hem yüksek kapasiteli hem de daha butik konseptli organizasyonlar için hizmet veriyor.

Sakarya kır düğün salonu fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde seyreden mekanlar ise Sapanca ile Arifiye ilçelerinde konumlandırılıyor. Buradaki davet alanları yüksek konuk kapasiteli oluyor. Özellikle kalabalık ailelerin favori düğün mekanları bu ilçelerde bulunuyor. Ortalamanın üzerinde fiyatlar talep eden mekanlar; kır bahçesinde, orman içinde, dere ve göl kenarında yer alıyor.

Sapanca kır düğün yerleri arasında daha yüksek fiyatlı olan mekanlar da bulunuyor. Yüksek fiyatlı kır düğünü mekanları Sapanca’nın yanı sıra Adapazarı ile Arifiye ilçelerinde de yer alıyor. Bu ilçelerde konumlandırılan davet alanları 2.000 konuğa kadar ev sahipliği yapabiliyor. Sakarya’daki yüksek fiyatlı düğün mekanları, açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor.

Sakarya Kır Düğünü Mekanlarındaki Hizmetler

Sakarya kır düğünü mekanlarında; müzik, eğlence, fotoğraf ve yemek hizmetleri bulunuyor. Sahne kurulumu ve aydınlatmalarla düğün davet mekanları ilgileniyor. Müzisyen, ses sanatçısı, orkestra ve DJ ile birlikte çalışan davet alanları çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Geniş pistin ve after party alanının bulunduğu Sakarya kır düğünü salonlarında eğlence iki katına çıkıyor.

Çiftler somut anılara oldukça önem veriyor. Bu yüzden düğün paketinde fotoğrafçı ve kameraman hizmetlerinin yer aldığı mekanlar çiftlerin ilgisini çekiyor. Çiftler arzu ederlerse kendi istedikleri profesyonel çekim ekibiyle de özgürce çalışabiliyor. Sakarya’daki kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmı çiftlerin dışarıdan hizmet almasına olumlu yaklaşıyor. Şehirdeki davet alanları organizasyon sorumlusuyla birlikte çalışıyor.

Sakarya kır düğünü organizasyonun için yemekli veya kokteylli alternatiflerin bulunuyor. Düğün mekanlarının çoğu bu konuda usta şeflerden destek alıyor. Düğün mekanları, çiftlere menü tadımı ile menüde değişiklik yapma olanağı sunuyor. Mekanlarda çeşitli menü ve atıştırmalık türleri yer alıyor. Pasta, atıştırmalık, çerez, meşrubat gibi yiyecek ve içecek türleri davet alanları tarafından ikram ediliyor.

Sakarya kır bahçelerinin bir kısmı yağış ihtimaline karşı önlem alıyor. Açık hava mekanlarında açılır-kapanır tavan ile tente ve çadır gibi sistemler bulunuyor. Kapalı salonların bir kısmında havalandırma, ısıtıcı ve klima yer alıyor. Şehirdeki davet alanlarının neredeyse tamamında otopark ve engelli bireyler için engelsiz girişler de mevcut.

Sakarya’daki Çiftlerin Tercih Edebileceği İlçeler

Tüm Kır Düğünü Mekanları