Muğla Kır Düğünü Mekanları

8 kır düğünü mekanları bulundu.

Muğla’daki Kır Düğünü Mekanları

Muğla kır düğünü yapmak için doğru adres diyebiliriz. Burada deniz kenarında onlarca kır düğünü mekanı bulunuyor. Her tesisin sunduğu imkanlar ve hizmetler birbirinden farklı. Bu sayede tam aradığın gibi bir düğün davet alanı bulabiliyorsun. Kır düğün bahçeleri Muğla’nın her ilçesinde yer aldığı için hem yakın hem de iyi olanakları olan mekanları rahatlıkla inceleyebilirsin.

Muğla kır düğünü mekanları arasında en çok seçenek Bodrum’da bulunuyor. Bodrum kır düğünü mekanlarının ardından Milas ve Fethiye ilçeleri öne çıkıyor. Ortaca, Merkez, Marmaris, Dalaman, Yatağan ve Ula ilçelerinde de hayalindeki gibi bir kır düğünü mekanı bulabilirsin. Kır düğünü mekanlarının çoğu deniz kenarında veya deniz manzaralı. Böylece Ege’nin berrak görüntüsünü izleyip mest olabiliyorsun.

Muğla kır düğün salonları genellikle açık ve kapalı davet alanlarına sahip. Açık bölümlerde daha fazla misafir ağırlanabiliyor. Muğla genelinde 500-750 kişinin davet edilebileceği mekanlar bulunuyor. Bodrum kır düğünü alanlarının da kapasite ortalaması aynı diyebiliriz. Muğla’da bu kapasitenin üstüne çıkabilen mekanlar da yer alıyor. Butik kır düğünlerine yönelik hizmet veren onlarca mekan da incelenebiliyor.

Muğla’daki kır davet bahçeleri deniz kenarında romantik bir düğün yapmana olanak sağlamasıyla öne çıkıyor. Burada hoş bir atmosfer ve konsept eşliğinde mutluluğunu sevdiklerinle paylaşabiliyorsun. Havuz başı düğün hayali olan çiftler için de sevindirici bir haber verebiliriz. Burada çok sayıda mekanın havuz başı imkanı var. Yemyeşil ağaçların çevrelediği bahçelerde de şık kır düğünleri gerçekleşebiliyor.

Muğla Kır Düğünü Yerlerindeki Olanaklar

Muğla kır düğünü salonlarında birçok hizmet sunuluyor. Her mekanın ihtiyaçlarını karşılama seviyesi farklı oluyor. Düğün paketlerini mekanın koşulları sağlaması durumunda özelleştirmek de mümkün oluyor. Örnek vermek gerekirse, bazı düğün mekanlarında after party imkanı var. Bu hizmeti talep ederek standart pakete eklemeler yapabiliyorsun. Kutlamaların devam etmesi için bu alanları senin için hazırlıyorlar.

Muğla kır bahçesi düğün paketlerinde genellikle yemek servisi yapma teklifi sunuluyor. Servisin gerçekleştiği saat dilimleri farklılık gösteriyor. Muğla kır düğün mekanlarının neredeyse hepsinde menü tadımı yapılabiliyor. Menülerin içeriğini değiştirme özgürlüğü de sunuluyor. Belirlenen menüler davet alanlarının bünyesinde hazırlandığı için catering firmasına herhangi bir ihtiyaç duyulmuyor. Dışarıdan gelecek firmaları kabul eden sayılı mekan var.

Kır düğünü Muğla genelinde mekanların organizasyon ekipleri tarafından planlanıyor. Dekorasyondan ek taleplere kadar her ayrıntıyla ilgilenen sorumlu ekipler dışarıdan gelecek bir etkinlik firmasıyla çalışmaya çoğunlukla sıcak bakıyor. Muğla’daki kır düğünü mekanlarında pist kurulumunun yanı sıra ışık ve ses sistemleri devreye giriyor. Mekanlarda son teknoloji sistemler bulunmasıyla her misafirin en az senin kadar eğlenebiliyor.

Muğla kır düğünü mekanlarında çoğunlukla fotoğraf ve video çekim ekipleri bulunuyor. Profesyonel isimler düğününü kaydederek sana teslim ediyor. Mekanlarda teslim alınacak pozların sayısı değişiklik gösterebiliyor. Eğlencenin arananları olan müzisyenler de her mekanda var. Çoğunlukla orkestrayla çalışan mekanlarda DJ performansı da dinlenebiliyor. Her mekanda müzik yayınının devam ettiği süre farklılaşıyor.

Muğla kır düğün bahçelerinde sana özel olarak hazırlık odası tahsisi gerçekleşiyor. Düğününe rahatça hazırlanabiliyorsun. Mekanlarda engelli girişi de çoğunlukla bulunuyor. Muğla kır düğünü mekanlarına ulaşımın oldukça kolay gerçekleşmesinin yanı sıra aracını bırakabileceğin otoparklar da bulunuyor. Bazı davet salonlarında vale hizmeti de verilebiliyor. Özel aracıyla gelecekleri rahatlatan bir hizmet diyebiliriz.

Muğla’da Kır Düğünü Ne Kadar Oluyor?

Muğla kır düğünü fiyatları birkaç farklı aralık görebileceğin bir alan. Burada hem uygun fiyatlı hem de lüks kır düğünü mekanları bulunuyor. Muğla’daki mekanların fiyat aralıkları her bütçeye hitap etmesiyle dikkat çekiyor. Ayrılacak bütçe üzerinde etkisi olan birkaç faktörden bahsedilebilir. Mekanın konumu, sunduğu hizmetler, organizasyon tarihi ve menü içeriklerinin büyük payı bulunuyor.

Muğla kır bahçesi düğünleri genellikle kişi başı makul fiyat aralığında hesaplanıyor. Bu fiyat skalasının üstüne çıkan mekanlar da bulunuyor. Ortalamanın altında rakamların değerlendirildiği kır düğün mekanlarını da görebilirsin. Mekanlarda uygulanan fiyatlar düğününü yapmak istediğin günle ilişkili oluyor. Çoğunlukla hafta içi düğünleri hafta sonu organizasyonlarına kıyasla biraz daha uygun fiyatlarla gerçekleşiyor.

Muğla kır bahçesi fiyatları düğününde hazırlanmasını istediğin menülere bağlı. Mekanların sunduğu kokteyl paketleri çoğunlukla yemek menülerine göre daha uygun fiyat aralıklarında seyrediyor. Konuklarının tadacağı lezzetlerin hangi malzemelerle hazırlanacağı da önem taşıyan bir nokta. Çoğunlukla tavuk eti menüleri kırmızı etli olanlara göre bir tık daha bütçe dostu bir düğün yapmanı sağlıyor.

Muğla kır düğün fiyatları misafir sayısı ve ek imkanlara göre değişkenlik gösteriyor. Çoğu mekanın fiyat skalaları kişi başı üzerinden olduğu için kalabalık düğünlerde daha fazla bütçeye ihtiyaç duyulabiliyor. Bazı mekanların after party imkanı sunduğunu söyleyebiliriz. Bu hizmeti vermeleri durumunda talep edilecek ücretlerde artışlar gözlemlenebiliyor. Menülere alkollü içeceklerin eklenmesi de fiyatları etkileyen özelliklerden biri.

Muğla‘da Kır Düğünü Yapmanın Avantajları

Tüm Kır Düğünü Mekanları