Manisa Kır Düğünü Mekanları

6 kır düğünü mekanları bulundu.

Manisa’daki Kır Düğünü Mekanları

Manisa kır düğün salonları, balo havasında doğal bir ambiyansta dünyaevine girme heyecanı yaşamak isteyen çiftler için oldukça ideal. Onlarca kır düğünü mekanının yer aldığı Manisa’da birbirinden güzel hizmetler sunuluyor. Burada her ilçede kır düğünü yapmak mümkün. Üstelik kır düğünü mekanlarının bütçeni çok aşmayacak fiyatlarla hizmet verdiğini de söyleyebiliriz.

Kır düğünü Manisa’da havuz başında da gerçekleşebiliyor. Bazı mekanlar terasını hazırlayarak butik bir düğün yapmanı sağlıyor. Yemyeşil ağaçlarla çevrili bahçelerde doğayla iç içe bir kır düğünü yapılabilen Manisa’da çoğu mekanın kapalı davet alanları da bulunuyor. Kapalı salonların kolonsuz olması ferah bir düğünün habercisi oluyor. Bu alanları olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için kullanabiliyorsun.

Manisa’nın her ilçesinde kır düğünü mekanına rastlayabilirsin. Salihli kır düğün salonları seçenekleri açısından ilk sırada yer alıyor. Akhisar kır düğün salonları sayısının da fazla olduğunu söylemek mümkün. Manisa’da Merkez, Şehzadeler, Yunusemre, Soma, Alaşehir ilçelerini kır düğünü mekanı alternatifi bakımından Ahmetli, Demirci, Gölmarmara, Kula, Sarıgöl ve Turgutlu takip ediyor.

Manisa kır bahçesi düğünlerinde çoğunlukla 500 kişiden fazla misafir kabul ediliyor. Buradaki mekanların yarısından fazlasının kalabalık düğünlere uygun misafir kapasiteleri var. Manisa’da 300-400 kişilik kır düğünleri de sıklıkla tercih ediliyor. Konuk sayısı fazla olan çiftler genellikle geniş bahçelerde veya havuz başında düğün yaparken, butik kutlamalar için balkon veya teraslar biçilmiş kaftan durumunda.

Manisa Kır Düğünü Salonları Organizasyon Hizmetleri

Manisa kır düğünü organizasyonu mekanlarında senin için her şey düşünülüyor. Düğününde ihtiyaç duyabileceğin birçok unsurun yer aldığı bir hizmet paketi oluşturarak işe başlayan mekanların sunduğu imkanlar birbirinden farklı ve cezbedici oluyor. Her işletmede, planlamada sana destek olmak üzere görevlendirilen organizasyon sorumluları bulunuyor. Her detayla ilgilenerek eksiksiz bir düğünün mimarı oluyorlar.

Manisa kır düğünü salonlarının neredeyse tamamı davet planlama ekibi haricinde dışarıdan gelecek bir etkinlik firmasıyla anlaşmaya sıcak bakıyor. Konsept oluşturma ve dekorasyon dahil birçok konuda yardım alabiliyorsun. Misafirlerinle doya doya eğlenebilmen için mekanların büyük çoğunluğunda sahne düzenlemeleri gerçekleşiyor. Işık ve ses sistemlerini de son teknoloji tercih etmeye özen gösteriyorlar.

Manisa kır bahçesi opsiyonlarının tümünde yemek servisi yapılıyor. Her mekanda servisin devam ettiği süre birbirinden farklı. Düğün salonlarında menü tadımı yapma şansın var. Dilediğin lezzetleri eklemek veya çıkarmak istersen değişikliğe de gidebiliyorsun. İkramlar mekanların bünyesindeki şefler tarafından yapılıyor. Catering firması getirmeni onaylayan az sayıda mekan var. Ayrıca mekanların büyük bölümünde düğün pastası hazırlanıyor.

Manisa kır düğün bahçelerinde profesyonel sanatçıların müzik performansı sayesinde eğlencenin tadını çıkarabiliyorsun. Mekanların çalıştığı isimler değişiklik gösteriyor. Bazı işletmeler orkestrayla anlaşmalıyken, bazılarında DJ veya müzik grubu yer alıyor. Fotoğraf ve videolar için mekanların çekim ekiplerine güvenebiliyorsun. Teslim alacağın poz sayısı farklı olabiliyor. Bazı kır düğünü mekanlarında dışarıdan gelecek ekipler kabul edilebiliyor.

Manisa eğlenceyi after party ile arttırabileceğin bir yer. Bazı mekanlarda bu olanağa rastlayabilirsin. Bu hizmeti veren mekanların after party için ayrı bir alanları bulunuyor. Manisa’daki mekanların büyük çoğunluğunda heyecanını azaltman ve iyi bir süreç geçirmen için sana özel bir hazırlık odası veriliyor. Düğün mekanlarının neredeyse hepsinin otoparkı var. Vale hizmetini bazı mekanlarda alabiliyorsun.

Manisa Kır Düğünü Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Manisa kır düğünü fiyatlarını incelediğinde her bütçeye uygun aralıklarla karşılaşabilirsin. Şehir genelinde bütçe dostu ücretlerle kır düğünü yapmanı sağlayan birçok mekan var. Kır düğünün için fiyat teklifini etkileyen birkaç önemli faktör var. Örneğin, davet mekanlarında çoğunlukla kişi başı fiyat aralıkları değerlendiriliyor. Bu yüzden misafir sayısının bütçe planlaması üzerinde rol oynadığını söyleyebiliriz.

Manisa kır bahçesi fiyatları çoğunlukla makul rakamlardan oluşuyor. Burada ortalama skalasında faaliyetlerini sürdüren kır düğünü mekanları da bulunuyor. Belirtilen aralıklardan hangisinin baz alınacağını organizasyonun tarihi belirleyebiliyor. Genellikle hafta içi yapılan düğünler uygun fiyat aralıkları üzerinden değerlendiriliyor. Manisa’daki birkaç düğün salonunda hafta içi ve hafta sonu ücretleri aynı kalabiliyor.

Manisa kır düğün fiyatları organizasyon için tercih edilen ikram paketleriyle de bağlantılı. Mekanların büyük bölümünde kokteyl ve yemek seçenekleri sunuluyor. Bütçene uygun olan lezzetleri seçebiliyorsun. Çoğunlukla kokteylli düğünler biraz daha uygun fiyatlı oluyor. Yemek paketlerinde yer alan tariflerin çeşidi de etkili bir rol oynuyor. Menülerdeki meşrubatları alkollü içeceklerle değiştirmen durumunda ücretler farklılaşabiliyor.

Manisa kır düğünü salonlarında genellikle balık, beyaz veya kırmızı etin ana yemek olduğu ikram paketi seçenekleri sunuluyor. Bütçe dostu düğünler genellikle beyaz et menüleri ile gerçekleşiyor. Manisa kır bahçelerinde düğünün hemen ardından after party imkanı sunulabiliyor. Bu imkan genellikle ek hizmet kategorisinde yer aldığı için fiyat teklifi bir tık daha yüksek olabiliyor.

Manisa’da Kır Düğünü Mekanına Karar Verme Yöntemleri

Tüm Kır Düğünü Mekanları