Samsun Kır Düğünü Mekanları

4 kır düğünü mekanları bulundu.

Samsun’daki Kır Düğünü Mekanları

Samsun yemyeşil kır bahçelerinde pek çok organizasyon yapabileceğin şehirlerden biri. Şehirdeki kır bahçeleri; kına, nişan, düğün gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Kır düğünü organizasyonları çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Kır düğünü mekanlarının neredeyse tamamı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Samsun kır bahçesi mekanlarının çoğu şehir merkezinde yer alıyor.

Samimi ve butik konseptli organizasyonlar yapabileceğin davet alanları çarşamba ilçesinde konumlandırılıyor. Yüksek kapasiteli düğün mekanları ise İlkadım, Bafra, Ondokuzmayıs, Alaçam ve Atakum gibi ilçelerde bulunuyor. Çiftler, yüksek konuk kapasitesi bulunan mekanlarda 2.000 konuğunu ağırlayabiliyor. Özellikle deniz kenarında konumlandırılmış olan yüksek konuk kapasiteli düğün mekanları çiftlerin ilgisini çekiyor.

Kır düğünü Samsun’da gerçekleştirebileceğin organizasyonlar arasında yer alıyor. Kır düğünü organizasyonu yapabileceğin yerler arasında Samsun’un yemyeşil ormanları ve muhteşem bahçeleri bulunuyor. Şehirdeki bazı kır düğünü mekanları; deniz, dere ve göl kenarında hizmet veriyor. Deniz kenarındaki düğün mekanları Alaçam, İlkadım ve Yakakent ilçelerinde konumlandırılıyor. Bu ilçelerdeki mekanlar cep dostu fiyatlarıyla öne çıkıyor.

Şehirdeki kır düğünü mekanları, uygun ve ortalama fiyatlar karşılığında birçok hizmet sunuyor. Samsun kır bahçeleri manzaralarıyla hem çiftleri hem de konukları kendine hayran bırakıyor. Deniz ve doğa manzaralı düğün davet alanları çiftlerin bir hayli ilgisini çekiyor. Dere, nehir ve göl manzaralı mekanlar Bafra, çarşamba ve Tekkeköy ilçelerinde yer alıyor.

Samsun Kır Düğünü Organizasyon Fiyatları

Samsun kır düğünü yerleri genel anlamda bir hayli uygun fiyatlı olmasıyla karşımıza çıkıyor. Şehirdeki kır düğünü mekanları çiftlerden çok yüksek fiyatlar talep etmiyor. Samsun davet alanlarının fiyatları çiftlerin cebini yakmıyor. Fakat çiftlerin almak istedikleri ek hizmetler, konuk sayıları ya da menü seçimleri gibi pek çok unsur fiyatlar üzerinde değişiklik yaratabiliyor.

Uygun fiyatlı bir düğün yapmayı planlayan çiftler butik konseptli ve kokteylli organizasyonlar düzenleyebiliyor. Yemekli organizasyon fiyatları makul olan kır düğünü mekanları; İlkadım, Bafra, Alaçam, çarşamba ve Ondokuzmayıs ilçelerinde yer alıyor. Bu ilçelerdeki bütçe dostu davet alanları hem butik hem de yüksek kapasiteli organizasyonlar için hizmet veriyor.

Samsun kır düğünü fiyatları ortalama olan mekanların da olduğu bir şehir. Ortalama fiyatlı mekanlar; Atakum, Tekkeköy ve Yakakent’te konumlandırılıyor. Buradaki davet alanları 1.000 konuğunu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Bu ilçelerdeki davet alanları kır bahçesi ile göl ve deniz kenarında hizmet veriyor. Özellikle deniz manzaralı açık hava mekanları çiftler tarafından rağbet görüyor.

Düğün organizasyonunu daha uygun fiyatlara mal etmenin bazı yolları bulunuyor. Şehirdeki davet alanlarının bir kısmında çiftler için kampanya ve indirim olanakları oluyor. Bu kampanyaları takip edip erken rezervasyon yaptıran çiftler çok daha cep dostu bir düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyor. Genellikle yüksek kapasiteli Samsun açık hava düğün mekanlarında kampanyaların yer aldığını da belirtelim.

Samsun Kır Düğünü Mekanlarındaki Hizmetler

Samsun kır düğün salonlarında yemekli ya da kokteylli bir organizasyon düzenleyebilirsin. Şehirdeki kır düğünü mekanlarının çoğunda ön tadım yapma imkanı bulunuyor. Davet alanlarının bir kısmı, usta şefler ve catering firmalarıyla birlikte çalışıyor. İkramlıklar ve menüler mekana göre farklılık gösterebiliyor. Tecrübeli garsonlar tarafından yapılan yemek servisi genellikle birçok mekanda gece yarısına kadar devam ediyor.

Fotoğrafçı, kameraman, müzisyen ve DJ hizmetleri mekanların tercih edilebilirliğini arttırıyor. Bazı mekanlar profesyonel bir çekim ekibiyle birlikte çalışıyor. Şehirdeki davet alanlarının neredeyse tamamında ışık, ses ve sahne hizmetleri bulunuyor. Özellikle canlı müziğin ve eğlence hizmetlerinin bulunduğu davet alanları çiftlerin ilgisini çekiyor. Samsun’da after party alanında sabaha kadar hizmet sunan mekanlara da rastlanılıyor.

Samsun kır düğünü salonlarında; hazırlık odası, otopark ve engelli girişi gibi özel alanlar bulunuyor. Bazı davet alanları otoparkın yanı sıra vale hizmeti de sunuyor. Açık davet alanında hizmet veren düğün mekanları olumsuz hava koşullarına karşı önlem alıyor. Çadır, tente veya açılır-kapanır tavan sistemleri sayesinde çiftler ve konuklar olası bir yağış ihtimalinden etkilenmiyor.

Şehirdeki davet alanlarının neredeyse tamamında dekorasyon ve süsleme hizmetleri bulunuyor. Mekan ile masa ve sandalye süslemeleri genellikle organizasyon sorumlusu tarafından yapılıyor. Her mekanın birlikte çalıştığı bir organizasyon sorumlusu oluyor. Sorumlu, çiftlere düğün süreciyle alakalı pek çok konuda destek olmaya özen gösteriyor. Çiftler dilerlerse dışarıdan bir sorumluyla, ekiple veya firmayla da çalışabiliyor.

Samsun Kır Bahçesi Düğünlerinin Avantajlı Özellikleri

Tüm Kır Düğünü Mekanları