Tekirdağ Kır Düğünü Mekanları

1 kır düğünü mekanları bulundu.

Tekirdağ’daki Kır Düğünü Mekanları

Tekirdağ kır bahçeleri düğün organizasyonunu gerçekleştirebileceğin mekanlar arasında yer alıyor. Şehirdeki kır düğünü mekanları; orman içinde, bahçede, havuz başında, dere ve deniz kenarında hizmet veriyor. Açık davet alanının yanı sıra kapalı salonunda hizmet veren mekanlar da bulunuyor. Tekirdağ kır düğün mekanları; çorlu, Şarköy, Süleymanpaşa, Malkara ve çerkezköy ilçelerinde konumlandırılıyor.

Şehirde, düğününü organize edebileceğin hem butik konseptli hem de yüksek kapasiteli davet alanları bulunuyor. Butik konseptli küçük bir organizasyon yapabileceğin yerler Malkara’da konumlandırılıyor. Çorlu kır düğünü mekanları ise yüksek konuk kapasitesiyle öne çıkıyor. Yemekli organizasyon gerçekleştirebileceğin yüksek kapasiteli diğer mekanlar Şarköy ile çerkezköy’de yer alıyor. Buradaki mekanlar 2.000 konuğunu rahatlıkla ağırlayabiliyor.

Tekirdağ kır bahçesi düğün mekanlarının geniş bir fiyat skalası bulunuyor. Mekan fiyatları her bütçeye ve her kapasiteye hitap ediyor. Çok makul miktarlar talep eden uygun fiyatlı mekanlar Şarköy ile Süleymanpaşa ilçelerinde yer alıyor. Bu ilçelerdeki mekanların neredeyse tamamı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor.

Kır düğünü Tekirdağ’da gerçekleştirebileceğin en güzel organizasyonlar arasında yer alıyor. Şehirdeki kır düğünü mekanları şahane manzaralara ev sahipliği yapıyor. Davet alanlarının büyük bir kısmında bahçe, doğa, kır ve şehir manzarası bulunuyor. Deniz ve ada manzaralı düğün davet alanları çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Bazı mekanlarda; kale, orman ve panoramik manzara da mevcut olabiliyor.

Tekirdağ Kır Düğünü Fiyatları

Tekirdağ kır bahçesi fiyatlarının büyük bir oranda bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz. Şehirde hizmet veren kır düğünü mekanlarının çoğu ortalama fiyatlı olmasıyla ön plana çıkıyor. Şehir merkezinde daha uygun ve daha yüksek fiyatlı davet alanları da bulunuyor. Uygun fiyatlı cep dostu mekanlar, Şarköy ile Süleymanpaşa ilçelerinde yer alıyor.

Şehirdeki kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmını ortalama fiyatlı davet alanları oluşturuyor. Çiftler, çorlu kır düğün salonlarında ortalama fiyatlar karşılığında pek çok hizmet alabiliyor. Çerkezköy, Şarköy ve Malkara ilçelerinde bulunan mekanlar da çiftlerden ortalama fiyatlar talep ediyor. Çiftler bu ilçelerdeki kır düğünü mekanlarında yüksek kapasiteli ya da butik bir organizasyon düzenleyebiliyor.

Tekirdağ kır düğün salonu fiyatları arasında ortalamanın bir tık üzerinde seyreden mekanlar da bulunuyor. Bu mekanlar Şarköy ile Süleymanpaşa ilçelerinde yer alıyor. Bu ilçelerdeki davet alanları 500-750 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Ortalamanın üzerinde fiyatlar karşılığında hizmet veren davet alanları; orman içinde, bahçede, deniz kenarında ve havuz başında konumlandırılıyor.

Daha yüksek fiyatlı Tekirdağ kır düğün salonları Şarköy’de yer alıyor. Şarköy’deki davet alanlarının 2.000 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Buradaki yüksek fiyatlı mekanlar yalnızca açık davet alanında hizmet veriyor. Çiftler erken rezervasyon imkanı sayesinde daha uygun fiyatlı bir düğün organizasyonu yapabiliyor. Bazı mekanlar çiftler için indirim ve kampanya gibi olanaklar da sunuyor.

Tekirdağ Kır Düğünü Mekanlarındaki Hizmetler

Tekirdağ kır düğünü organizasyonunda birçok hizmetten yararlanabilirsin. Yemekli bir düğün organizasyonu yapmayı planlıyorsan menü seçimine ön tadım yaparak karar verebilirsin. Catering firması ve usta şeflerle birlikte çalışan mekanları tercih edebilirsin. Farklı ana yemekler, özel menü opsiyonları ve ikramlık çeşitleri arasında seçim yapabilirsin. Gece yarısına kadar mekanın sunmuş olduğu yemek hizmetlerinden faydalanabilirsin.

Tekirdağ kır düğünü salonlarının bir kısmı; fotoğrafçı, kameraman, ses sanatçısı, orkestra, müzisyen ve DJ ile birlikte çalışmayı tercih ediyor. Müzik, eğlence, fotoğraf ve video hizmetlerinin olduğu bir mekanda organizasyon yapmak istersen alanında yetkin kişilerle çalışan yerleri seçebilirsin. Şehirdeki kır düğünü mekanlarının çoğunun; organizasyon sorumlusu, vale, karşılama hostesi ve nedimelerle birlikte çalıştığını da belirtelim.

Şehirdeki düğün davet alanlarının neredeyse tamamında engelli girişi ve otopark yer alıyor. Mekana ait olan bu özel alanlar hem çiftlere hem de konuklara büyük bir kolaylık sağlıyor. Tekirdağ kır bahçesi düğün mekanlarının bazıları gelin ve damat için hazırlık odası tahsis ediyor. Kır düğünü mekanlarının bir kısmında after party alanı da bulunuyor.

Tekirdağ açık hava düğün mekanlarının bir kısmı, olumsuz hava koşullarına karşı önlem alıyor. Çadır, tente ve açılır-kapanır tavan gibi sistemler olası bir yağış durumunun önüne geçiyor. Açık davet alanında düğününü gerçekleştirmeyi düşünüyorsan bu hizmetlerin olduğu mekanları seçebilirsin. Kapalı bir salonda davet vermek istiyorsan; havalandırması, kliması ve ısıtıcısı bulunan mekanları tercih edebilirsin.

Tekirdağ Kır Düğünü Yerlerinin Avantajlı Özellikleri

Tüm Kır Düğünü Mekanları