Trabzon Kır Düğünü Mekanları

2 kır düğünü mekanları bulundu.

Trabzon’daki Kır Düğünü Mekanları

Karadeniz'in adeta bir tabloyu andıran yemyeşil ormanları herkesi kendine hayran bırakıyor. Trabzon zengin orman örtüsüne sahip olan Karadeniz şehirleri arasında yer alıyor. Haliyle böylesine güzel bir şehirde organizasyon düzenlemek isteyen konuklar ve çiftler de bulunuyor. Kır düğünü Trabzon’da gerçekleştirebileceğin organizasyonların başında geliyor. Trabzon kır bahçeleri; Akçaabat, Maçka, Sürmene ve Merkez ilçelerinde konumlandırılıyor.

Trabzon kır bahçesi düğün salonu mekanlarının tamamı hem açık hem de kapalı davet alanında hizmet veriyor. Bu durum çiftlerin diledikleri mevsimde arzu ettikleri organizasyonu yapmalarına olanak sağlıyor. Çiftler; orman içinde, kır bahçesinde, kapalı salonda veya deniz kenarında konumlandırılan bir mekanda düğün organizasyonunu gerçekleştirebiliyor. Şehirdeki davet alanları manzaralarıyla ön plana çıkıyor.

Trabzon kır düğün salonlarının neredeyse tamamı şehir merkezinde bulunuyor. Şehirdeki butik konseptli kır düğünü mekanları; Akçaabat, Maçka ve merkezde konumlandırılıyor. Trabzon’un bazı ilçelerinde yüksek kapasiteli davet alanları da yer alıyor. Yüksek konuk kapasitesi bulunan kır düğünü mekanları, 1.000 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Deniz kenarında hizmet veren yüksek kapasiteli yerleri kalabalık aileler tercih ediyor.

Şehirdeki kır düğünü mekanları, manzaralarıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Trabzon kır bahçesi düğün salonlarının büyük bir kısmında bahçe ve doğa manzarası bulunuyor. Deniz manzaralı mekanlar çiftler tarafından epey ilgi görüyor. Şehirde; kale, panoramik, şehir, orman, kır ve tarihi yer manzaralı davet alanları da yer alıyor. Her mekanda farklı bir özellik ve hizmet öne çıkıyor.

Trabzon Kır Düğünü Fiyatları

Trabzon kır düğün fiyatlarının genel anlamda bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz. Kır düğünü organizasyonunu yapabileceğin mekanların büyük bir kısmı ortalama fiyatlar karşılığında hizmet sunuyor. Fakat şehirde daha uygun fiyatlı davet alanları da bulunuyor. Trabzon kır düğünü mekanları, çiftlerden yüksek fiyatlar talep etmiyor. Ödeyeceğin tutarlar birçok etkene göre farklılık gösterebiliyor.

Trabzon kır bahçesi fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında; davetli sayın, menü seçimin ve almak istediğin hizmetler bulunuyor. Uygun fiyatlı bir organizasyon yapmayı planlayan çiftler genellikle kokteylli düğün opsiyonlarını tercih ediyor. Çoğu mekanda hafta içi organizasyonları hafta sonu düğünlerine göre daha uygun fiyatlı oluyor. Butik konseptli organizasyonlar da kalabalık düğünlere göre daha uyguna geliyor.

Şehirde, yemekli düğün organizasyonunu çok uygun miktarlara mal edebileceğin mekanlar bulunuyor. Uygun fiyatlı cep dostu kır düğünü mekanları Akçaabat ilçesinde konumlandırılıyor. Buradaki uygun mekanlar yalnızca butik konseptli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Kır bahçesinde ve kapalı salonda hizmet veren bu mekanlar arasında deniz manzaralı opsiyonlar da yer alıyor.

Trabzon kır düğün salonu fiyatları ortalama olan mekanların çoğu Akçaabat ile merkezde yer alıyor. Maçka ve Sürmene ilçelerinde de ortalama fiyatlı kır düğünü mekanları bulunuyor. Bu ilçelerdeki mekanların tamamı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Çiftler ortalama fiyatlı düğün mekanlarında hem butik hem de yüksek kapasiteli organizasyonlar gerçekleştirebiliyor.

Trabzon’da Kır Düğünü Mekanlarının Sunduğu Hizmetler

Trabzon kır düğünü salonlarında hem çiftler hem de konuklar için hizmetler bulunuyor. Yemek, müzik, eğlence ve fotoğraf hizmetleri şehirdeki çoğu mekanda yer alıyor. Şehirdeki mekanların bir kısmı; ses sanatçısı, çekim ekibi, orkestra, müzisyen ve DJ ile birlikte çalışmayı tercih ediyor. Canlı müzik ile fotoğraf ve video hizmetlerinin yer aldığı mekanlar çiftlerin ilgisini çekiyor.

Şehirdeki kır bahçelerinin neredeyse tamamında otopark ile engelli girişi yer alıyor. Bazı mekanlarda otoparkın yanı sıra vale hizmeti de sunuluyor. Gelin ve damat için hazırlık odası tahsis eden düğün mekanları çiftlerin beğenisini topluyor. Trabzon kır düğünü mekanlarının bir kısmında after party alanı da bulunuyor. After party alanında müzik ve eğlence katlanarak artıyor.

Trabzon kır düğünü organizasyonunu yemekli ya da kokteylli yapabileceğin şehirler arasında yer alıyor. Her mekanın birbirinden farklı menüleri ve ikramlıkları bulunuyor. Davet alanları çoğunlukla bir catering firmasıyla ya da usta şeflerle birlikte çalışıyor. Menü opsiyonları arasında Türk mutfağının enfes lezzetleri de oluyor. Kır düğünü mekanlarının çoğu düğün pastası ikramı yapıyor.

Şehirdeki kır düğünü mekanları olası bir yağış ihtimaline karşı önlem alıyor. Tente, çadır ve açılır-kapanır tavan; mekanların önlem sistemleri arasında bulunuyor. Bazı mekanlarda teras ve balkon gibi özellikler oluyor. Kapalı davet alanları kolonsuz ve yüksek tavanlı yapılarıyla dikkat çekiyor. Bazı salonlarda; havalandırma, klima ve ısıtıcı da yer alıyor.

Trabzon Kır Düğünü Mekanlarının Dekorasyonu

Tüm Kır Düğünü Mekanları