Konya Kır Düğünü Mekanları

4 kır düğünü mekanları bulundu.

Konya’daki Kır Düğünü Mekanları

Konya kır düğünü salonları temiz havada çiçek kokuları ve kuş sesleri eşliğinde kalabalık bir davet organize etmek isteyenler için doğru adres. Şehrin her noktasında kır düğünü mekanına rastlayabilirsin. Burada genellikle fazla misafiri olan çiftlere daha uygun mekanlar yer alsa da butik düğünler de planlanabiliyor. Mekanların çoğu şehir merkezinde olduğundan ulaşım açısından problem yaşanmıyor.

Konya kır düğünü organizasyonlarının çoğunlukla Meram ilçesinde gerçekleştiği bir yer. Burada her ilçede kır düğünü mekanı bulunsa da seçenek bakımından Meram ilçesi birinci sırada bulunuyor. Ereğli, Seydişehir ve Beyşehir ilçelerinde de birden fazla kır düğünü inceleme şansın var. Karatay ilçesi diğerlerine kıyasla daha az mekan seçeneği sunuyor.

Konya kır düğünü mekanlarında genellikle 750 kişiden daha fazla misafir ağırlanıyor. Çok sayıda mekanın misafir kapasitesi oldukça fazla olduğu için kalabalık düğünler kolaylıkla gerçekleşebiliyor. Butik düğünlere ev sahipliği yapan kır davet alanları oldukça çeşitli diyebiliriz. Mekanların genellikle açık ve kapalı davet alanları var. Birden fazla davet alanı arasından dilediğini seçebilirsin.

Konya’da kır düğün salonları arasında havuz başı organizasyonu yapabilen işletmeler bulunuyor. Bazı mekanlar göl kenarında konumlanmış durumda. Kır düğünleri genellikle bahçede gerçekleşiyor. Olumsuz hava durumlarına karşı açılır-kapanır tavanlarla önlem alan mekanların yanı sıra kapalı davet alanlarını kullanımına sunan mekanlara rastlayabilirsin. Salonların kolonsuz olması sayesinde ferah bir şekilde düğüne devam edilebiliyor.

Konya Kır Düğünü Organizasyonu Paketleri

Kır düğün salonu Konya’nın zengin olduğu bir alan. Çeşitli hizmetler sunarak organizasyon planlamalarını kolaylaştıran mekanların sayısı oldukça fazla diyebiliriz. Burada farklı imkanlara sahip mekanların bulunması her çiftin hayalini rahatlıkla gerçekleştirmesini sağlıyor. Tüm mekanlarda sunulan olanaklar düğün paketi altında birleştiriliyor. Dilersen düğün paketini mekanın da elverişli olması durumunda özelleştirebiliyorsun.

Konya kır düğün mekanlarının usta aşçılarla çalıştığını bilmelisin. Tercih ettiğin ikramlar şeflerin özenli çalışmalarıyla hazırlanıyor. Kendi firmanla çalışmak istersen, catering şirketiyle iş birliği yapabileceğini belirten mekanları tercih etmelisin. Leziz tarifler mekanlardaki deneyimli personeller tarafından servis ediliyor. Konya’daki kır düğün salonlarının yemek servisinin devam ettiği saat değişiklik gösteriyor.

Konya kır düğün bahçelerinde standart ikramları tadarak değişiklik yapma imkanın var. Tüm mekanlar menüleri damak zevkine göre belirlemeni sağlıyor. Konya’daki kır davet alanlarında gönül rahatlığıyla çalışabileceğin organizasyon sorumluları bulunuyor. Aklındaki her ayrıntıyı paylaşarak hayalindeki düğünü gerçekleştirebiliyorsun. Konya’daki çoğu kır düğünü mekanı dışarıdan gelecek davet firmalarıyla çalışmaya sıcak bakıyor.

Konya kır bahçesi mekanlarında hazırlık sürecini geçirebileceğin özel odalar bulunuyor. Hazırlık alanlarında dilediğin gibi son rötuşları yapabiliyorsun. Mekanlarda ışık, ses ve sahne düzenlemeleri yapılıyor. Oturma düzeni, sahneyi her misafirin görebileceği şekilde oluşturuluyor. Müzik grubu veya DJ performansı eşliğinde eğlenebildiğin kır düğünü mekanlarında bu hizmetin sonlandığı saat birbirinden farklı oluyor.

Konya kır düğünü organizasyonu ardından after party yaparak eğlenceye devam edebileceğin bir yer. Bu imkanı birkaç düğün salonu sunabiliyor. Düğününde geçirdiğin keyifli saatlerini mekanların anlaşmalı olduğu çekim ekipleri ölümsüzleştirerek sana teslim ediyor. Bazı tesisler farklı bir ekibi kabul ediyor. Çoğu mekanın kapasiteleri birbirinden farklı olan otoparkı var. Bazılarında vale hizmeti de yer alıyor.

Konya Kır Düğünü Mekanları Fiyat Aralıkları

Konya kır bahçesi düğün salonları bütçe dostu bir davete imza atmak isteyen çiftler için biçilmiş kaftan. Burada birkaç farklı fiyat aralığı inceleyebiliyorsun. Uygun fiyatlarla hizmet veren kır düğünü mekanları daha fazla sayıda olduğu için bütçenin bir kısmını balayına ayırabilirsin. Genellikle tüm çevreni davet etmeni sağlayan mekanlarda uygun fiyat aralıklarının olması iyi bir fırsat.

Konya kır düğünü fiyatlarının netleşmesini sağlayan faktörler arasında menü çeşitleri ve içerikleri yer alıyor. Konya’da düğününü kokteylli veya yemekli planlama seçeneği sunan çok sayıda mekan var. Genellikle kokteyl opsiyonu yemek paketlerine kıyasla bir tık daha uygun fiyat aralıkları üzerinden hesaplanıyor. Bazı kır düğünü mekanlarında iki seçeneğin de fiyat skalası aynı oluyor.

Kır düğünü Konya genelinde kişi başı fiyat aralıkları baz alınarak planlanıyor. Dolayısıyla misafir sayısının ödeme planındaki etkisi oldukça fazla. Konya’nın kır düğünü fiyat ortalaması makul seviyedeki rakamlardan oluşuyor. Ortalama skalasında hizmet veren mekanları da görebiliyorsun. Mekanların sunduğu hizmetler, verilecek fiyat teklifini belirliyor.

Konya kır düğün salonları fiyatları misafirlerinin beğenisine sunulacak menülerin içeriklerine göre şekil alıyor. Mekanların neredeyse tamamında menü tadımı yapabiliyorsun. Değiştirmek istediğin lezzetleri belirtmen yeterli oluyor. Tercihlerine göre farklı tariflerle oluşturulan menüler bütçe planlamanı yapmanı sağlıyor. Konya kır bahçelerinde genellikle düğün tarihi fiyatları etkilemiyor. After party imkanı sunan mekanlarda daha fazla bütçe ayırman gerekebiliyor.

Konya’da Kır Düğünü Mekanı Tercihi Nasıl Yapılır?

Tüm Kır Düğünü Mekanları