Aydın Kır Düğünü Mekanları

10 kır düğünü mekanları bulundu.

Aydın’daki Kır Düğünü Mekanları

Aydın; göz kamaştıran doğal güzellikleri, tarihi ve turistik yerleri ile Türkiye’nin gözde şehirleri arasında yer alıyor. Şehirdeki organizasyon mekanları şahane manzaralara ev sahipliği yapıyor. Bu mekanlarda pek çok organizasyon gerçekleştirilebiliyor. Özellikle kır düğünü organizasyonları çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Şehrin neredeyse tüm ilçelerinde kır düğünü organizasyonunu yapabileceğin mekanlar bulunuyor.

Aydın’da kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmı Kuşadası ve Efeler’de konumlandırılıyor. Bunların yanı sıra; Merkez, Didim, Bozdoğan, Söke ve daha nice ilçede hizmet veren düğün mekanları da bulunuyor. Aydın kır bahçesi düğün mekanlarının çoğu şehir merkezinde yer alıyor. Kır düğünü yapabileceğin mekanlar; havuz başında, deniz kenarında, ormanda ve bahçede hizmet veriyor.

Aydın kır bahçesi düğün mekanlarında yemekli ya da kokteylli organizasyonlar yapılabiliyor. Yemekli organizasyonlarını gerçekleştirebileceğin davet alanları her kapasiteye hitap ediyor. Yüksek kapasiteli uygun fiyatlı mekanlar Efeler’de yer alıyor. Bu mekanlar 3.000 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Şehirde daha butik konseptli bir düğün organizasyonu düzenleyebileceğin mekanlar da bulunuyor. Butik kır düğünü mekanları ise Kuşadası’nda konumlandırılıyor.

Aydın kır düğünü fiyatları mekanlara göre farklılıklar gösterebiliyor. Fakat kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmı uygun ya da ortalama fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler sunuyor. Çiftler tarafından tercih edilen uygun fiyatlı düğün mekanları; Efeler, Söke, Bozdoğan ve merkezde yer alıyor. Ortalama fiyatlar talep eden yerler ise Kuşadası’nda bulunuyor.

Aydın Kır Düğünü Mekanlarındaki Hizmetler

Aydın kır düğünü mekanlarında birbirinden farklı pek çok hizmet sunuluyor. Yemek, müzik ve eğlence hizmetleri sunan mekanlar çiftler tarafından tercih ediliyor. Şehirdeki kır düğünü mekanlarında, Türk ve Ege mutfağının enfes lezzetlerinden oluşan menüler hazırlanıyor. Usta şeflerin hazırladığı yemekleri tecrübeli garsonlar sunuyor. Yemek servisi genellikle gece yarısına kadar devam ediyor.

Aydın kır düğünü salonlarının çoğunda ışık, ses ve sahne hizmetleri bulunuyor. Canlı müziğin ve geniş dans pistinin olduğu mekanlar hem çiftler hem de konuklar tarafından bir hayli seviliyor. Bazı mekanlar orkestra, DJ ve müzisyenle birlikte çalışıyor. After party alanı bulunan kır düğünü mekanları eğlencenin katlanarak artmasını sağlıyor.

Şehirdeki düğün mekanlarının bir kısmı; karşılama hostesi, nedime, vale, fotoğrafçı ve kameramanla birlikte çalışıyor. çekim ekibi, çiftlerin önem verdiği hizmetler arasında yer alıyor. Mekanların çoğu çiftlerin dışarıdan bir ekiple çalışmasına olumlu yaklaşıyor. Aydın kır düğün salonlarının neredeyse tamamında otopark ve engelli girişi bulunuyor. Bazı davet alanları çiftler için hazırlık odası da temin ediyor.

Kır düğünü Aydın organizasyonlarında olası bir yağış ihtimaline karşı önlemler alınıyor. Alınan önlemler arasında tente sistemi ve açılır-kapanır tavan bulunuyor. Kapalı salonda hizmet veren mekanların büyük bir kısmı kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısıyla öne çıkıyor. Salonların çoğunda havalandırma, klima ve ısıtıcı sistemleri yer alıyor. Kış organizasyonlarında geniş ve ferah salonlar sıkça tercih ediliyor.

Aydın Kır Düğünü Organizasyon Fiyatları

Aydın kırda düğün yapabileceğin onlarca mekanın olduğu şehirler arasında yer alıyor. Şehirdeki kır düğünü mekanlarının geniş bir fiyat skalası bulunuyor. Kır düğünü mekanları; uygun, ortalama, ortalamanın bir tık üzerinde ya da daha yüksek fiyatlar karşılığında hizmet veriyor. Kişi başı makul tutarlar talep eden uygun fiyatlı mekanların çoğu Efeler’de konumlandırılıyor.

Aydın kır bahçesi fiyatları ortalama olan yerlerin büyük bir kısmı; Kuşadası, Efeler ve Didim ilçelerinde yer alıyor. Ortalama fiyatlı davet alanlarının maksimum 1.000 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Deniz kenarında ya da havuz başında konumlandırılan ortalama fiyatlı davet alanları çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Şehirde, fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde seyreden mekanlar da bulunuyor. Bu mekanlar Efeler, Kuşadası ve Nazilli ilçelerinde konumlandırılıyor. Bu ilçelerde yer alan kır bahçeleri en fazla 2.000 konuğu ağırlayabiliyor. Fiyatları ortalamanın üzerinde olan mekanlar arasında havuz başında konumlandırılmış butik oteller de yer alıyor. Bu mekanların çoğunda bahçe manzarası öne çıkıyor.

Yüksek fiyatlı kır bahçeleri butik ya da kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. Bu mekanların büyük bir kısmı hem açık hem de kapalı davet alanlarında hizmet veriyor. Aydın Merkez, Kuşadası ve Koçarlı ilçelerinde yer alan yüksek fiyatlı kır düğünü mekanlarında birçok hizmet sunuluyor. Özellikle kale, deniz ve ada manzaralı düğün mekanları çiftlerin ilgisini çekiyor.

Çiftlerin Beklentileri Doğrultusunda Seçebilecekleri İlçeler

Tüm Kır Düğünü Mekanları