Malatya Kır Düğünü Mekanları

4 kır düğünü mekanları bulundu.

Malatya’daki Kır Düğünü Mekanları

Malatya kır düğünü mekanlarında yemyeşil bir atmosferde evlenme hayali kuran çiftler için onlarca seçeneğin sunulduğu bir şehir. Birbirinden kurtarıcı hizmetler sunan kır düğünü mekanlarında ister kalabalık istersen de daha yakın çevreni davet edebileceğin bir organizasyon düzenleyebilirsin. Mekanların büyük bölümü merkezi bir konumda yer alıyor. Böylece ulaşım kolaylıkla sağlanabiliyor.

Malatya’da kır bahçesi düğünleri her ilçede gerçekleşebiliyor. Dolayısıyla hem sana hem de misafirlerine yakın olan bir mekan bulmak oldukça kolay oluyor. Burada mekan sayısı bakımından daha fazla alternatifin bulunduğu iki ilçe var. Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerinde çeşit çeşit kır düğünü mekanı mevcut. Pütürge, Darende ve Merkez ilçelerinde de kır düğünleri yapılabiliyor.

Malatya kır bahçelerinde genellikle 1.000-2.000 kişi misafir edilebiliyor. Geniş kapasiteli mekanlar oldukça fazla sayıda. Butik düğünlere yönelik hizmet veren onlarca mekanı da inceleyebiliyorsun. Burada çoğunlukla açık davet alanlarıyla faaliyet gösteren mekanlar bulunuyor. Kır düğünleri bahçede yemyeşil çimler üzerinde gerçekleşiyor. Malatya’da açık alanların yanında kapalı salon seçeneği sunan davet mekanlarına da rastlayabilirsin.

Malatya kır düğünü salonlarının bazıları göl kenarında yer alıyor. Bu mekanlarda doğayla iç içe huzurlu bir düğün yapmak daha da kolay hale geliyor. Bazı düğün davet mekanlarında havuz başı seçeneğin olabiliyor. Butik bir davet vermek için mekanların balkon veya teraslarını kullanabiliyorsun. Bu tesislerde panoramik bir manzara eşliğinde düğün yapmak mümkün oluyor.

Malatya Kır Düğünü Mekanlarında Sunulan İmkanlar

Malatya kır düğünü salonlarında şık ve eksiksiz bir organizasyon gerçekleştirebilmen için çeşitli imkanlar sunuluyor. Her mekanda bu hizmetler değişiklik gösterebiliyor. Farklı olanakların yanı sıra birçok ortak hizmete de denk geleceğini bilmelisin. Mekanlardaki hizmetlerin bütününe düğün paketi kapsamında ulaşabiliyorsun. Bazı ek olanaklarla bu paketler kişiselleştirilebiliyor ve ücretleri farklı oluyor.

Malatya kır düğünü salonlarında etkinlik planlamalarının vazgeçilmezi olan sorumlulardan oluşan bir ekiple çalışabiliyorsun. Bu imkanın yanı sıra dışarıdan getireceğin davet şirketleriyle çalışmaya açık olan mekanlar da var. Çeşitli konseptler arasından içine sineni tercih etmen durumunda organizasyon ekipleri tüm ayrıntılarla ilgilenerek dekorasyonun yapılmasını sağlıyor. Çoğu mekanda farklı aksesuar teminleri gerçekleşiyor.

Malatya kır düğünü organizasyonu öncesinde menü tadımı ve menüde değişiklik yapmanı sağlayan mekanlarla dolu. Dilediğin lezzetlerle oluşturulan menüleri kendi ekip arkadaşlarıyla hazırlamayı tercih eden birçok mekan bulunuyor. Dolayısıyla catering firması getirme özgürlüğü sunan mekanlara nadiren rastlıyorsun, zaten ihtiyacın da olmuyor. Menülerin hızlıca masalardaki yerini almasını da servis personelleriyle sağlayan çok sayıda mekan var.

Malatya kır düğün davet alanlarında sevdiğin şarkıları DJ, orkestra veya müzik grubundan dinleyebiliyorsun. Işık, ses ve sahne hizmetleri sayesinde dilediğin gibi dans edip eğlenebiliyorsun. Müzik hizmeti kır düğünü mekanlarında belli saatlere kadar veriliyor. After party yaparak kutlamalara devam edebileceğin kır düğünü mekanları da Malatya’da yerini almış durumda.

Malatya’da yapacağın kır düğününde fotoğraf ve videolarının çekimi için uzman ekiplerle çalışabiliyorsun. Kendi çekim ekiplerine güvenen mekanların sayısı oldukça fazla. Dolayısıyla dışarıdan gelecek fotoğrafçılar az sayıda mekanda kabul ediliyor. Sana özel hazırlık odası tahsis eden çok fazla mekan var. Otoparkın yanı sıra vale hizmeti de veren düğün salonları her geçen gün artıyor.

Malatya’da Kır Düğünü Ücretleri Nasıl?

Malatya kır bahçesi fiyatları çiftlerin yüzünü güldürecek rakamlardan ibaret diyebiliriz. Burada birçok mekan bütçe dostu ücretlerle düğün gerçekleştiriyor. Malatya’da kır düğünü fiyatlarını etkileyen birkaç nokta var. Düğününü yapacağın tarih oldukça önemli. Bunun yanı sıra misafir sayısı, sunulan imkanlar ve ek hizmetler gibi menü içerikleri de fiyat teklifi üzerinde rol oynuyor.

Malatya kır düğün salonu fiyatları misafir sayısı baz alınarak kesinleşiyor. Çünkü genellikle mekanlar kişi başı fiyatlar üzerinden hizmet veriyor. Malatya’da ortalama fiyatın uygun olduğunu söylemek mümkün. Mekanların büyük bölümünde bu fiyatlar geçerli. Kişi başı fiyatları ortalamanın üzerine çıkan kır düğün salonları da mevcut. Dolayısıyla Malatya’nın cep yakmadığını söyleyebiliriz.

Malatya kır düğün fiyatlarını davetin kokteylli veya yemekli olması büyük ölçüde etkiliyor. Genellikle kokteylli düğünler bir tık daha uygun fiyat aralıklarında seyrediyor. Malatya’daki bazı kır düğünü mekanlarında talep edilecek ücretler iki seçenek için de aynı oluyor. Menüleri tatma imkanın var. İkramları değiştirmek istediğinde ücretler oynayabiliyor. Alkollü içecekleri menülere dahil etmen durumunda fiyatlar artabiliyor.

Malatya kır düğün salonları fiyatları genellikle hafta içi daha bütçe dostu oluyor. Bazı mekanlarda düğün tarihinin hafta içi veya hafta sonuna denk gelmesi fiyatlar üzerinde etkiye sahip değil. Malatya kır düğünü fiyatları ek hizmetlere göre şekilleniyor. Genellikle after party organizasyonu düğün paketine dahil edilmiyor. Dolayısıyla after party gibi imkanlar ayırman gereken bütçeyi etkileyebiliyor.

Malatya’da Kır Düğünü Mekanında Dikkat Edilecekler

Tüm Kır Düğünü Mekanları