Mersin Kır Düğünü Mekanları

13 kır düğünü mekanları bulundu.

Mersin’deki Kır Düğünü Mekanları

Mersin kır düğünü mekanları deniz kenarında masmavi bir görüntü eşliğinde misafirlerinle mutluluğunu paylaşmak için doğru adres. Burada nefis bir manzarayı düğününe konuk edebildiğin gibi nispeten uygun fiyatlarla kalabalık bir organizasyon da yapabiliyorsun. Ağaçların ve çiçeklerin etrafını sarmasını sağlayan çok sayıda kır düğünü mekanına Mersin’de rahatlıkla ulaşabilirsin. Mersin onlarca mekan sunması açısından zengin bir yer.

Mersin kır düğünü alanlarında genellikle 500-750 kişilik bir davet verilebiliyor. Birçok mekan bu kapasitenin de üstüne çıkarak katılımı yüksek bir düğün planlamanı sağlıyor. Mersin’de sadece yakın çevresini davet etme planı olan çiftler için de çok sayıda kır düğünü mekanı bulunuyor. Birden fazla davet alanıyla hizmet veren mekanlarda misafir sayısına uygun bir seçim yapabiliyorsun.

Mersin kır düğünü salonları arasında deniz kenarında konumlanmış olanların yanı sıra havuz başı organizasyonları gerçekleştirebilen mekanlar da var. Zarif bir konsept oluşturarak anın tadını çıkarabilmek oldukça kolay. Burada birçok düğün mekanının balkon veya teras seçeneği bulunuyor. Parti havasında kutlamalar bu alanlarda gerçekleşiyor. Kapalı salonlara sahip mekanlarda istenmeyen hava koşullarıyla karşılaşırsan bu alana geçebiliyorsun.

Kır bahçesi Mersin’de çoğunlukla Toroslar ilçesinde yer alıyor. Akdeniz, Anamur, Mezitli, Silifke, Tarsus ve Yenişehir ilçeleri de mekan alternatifi bakımından oldukça zengin diyebiliriz. Kır düğününü Mut, Merkez veya Erdemli ilçelerinden birinde organize etmek istediğinde hayalinin kolaylıkla gerçekleşeceğini bilmelisin. Mekanlara kolay ulaşım sağlanabiliyor olması da oldukça iyi bir avantaj.

Mersin Kır Düğün Yerleri Nasıl İmkanlara Sahip?

Mersin’de kır düğün salonları çeşitli olduğu kadar ihtiyaç duyacağın hizmetleri sunmalarıyla da öne çıkıyor. Mekanların standart bir hizmet paketi oluyor. Ek imkanlardan yararlanarak bu paketi kişiselleştirmeni sağlıyorlar. Mersin’de kır bahçesinde yapılan düğünlerde eksikler ve taleplerle ilgilenen organizasyon sorumluları yer alıyor. Çoğu mekanın farklı bir etkinlik firmasıyla iş birliğine açık olduğunu söyleyebiliriz.

Mersin kır düğünü yerlerinin bir kısmında sana ve müstakbel eşine özel bir hazırlık odası tahsis ediliyor. Bu alanları dilersen tüm hazırlık sürecin dilersen son rötuşlar için kullanabiliyorsun. Mersin açık hava düğün mekanlarında olumsuz hava koşullarına karşı önlem alınması hizmet paketi dahilinde gerçekleşiyor. Bazı mekanlar kapalı salonlarına geçmeni sağlarken, bazıları tentelerle önlem alıyor.

Kır düğün salonu Mersin’de her noktada bulunuyor. Kolay ulaşım sağlanmasının yanı sıra mekanların çoğu özel araç sahipleri için otopark hizmeti sunuyor. Vale desteğinin verildiği kır düğünü mekanları da oldukça fazla. Mekanlar engelli girişi bulundurmaya özen gösteriyor. Birçok mekanın after party alanı bulunuyor. Bu imkandan yararlanarak uzun süre eğlenebiliyorsun.

Mersin kır düğün salonlarının neredeyse tümünde menü tadımı ve menüde değişiklik yapabilme fırsatın oluyor. Mekanlar vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menüler de çıkarabiliyor. Tüm ikramları kendi ekip arkadaşlarının hazırlamasını tercih eden çok sayıda mekan var. Düğün pastası için kolları sıvayan mekanlarda yemeklerin servisi de hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Kır düğün mekanlarında profesyonel çekim ekipleri bulunuyor. Fotoğraf ve video çekimleri özenle yapılıyor. Dışarıdan fotoğrafçı getirilebilen az sayıda mekan var. Mekanlar müzik hizmetini verebilmek için çoğu zaman DJ ile çalışıyor. Bazı mekanlarda orkestra ya da müzik grubu seçenekleri de var. Işık ve ses sistemlerini kullanımına sunan işletmelerde pist kurulumları da gerçekleşiyor.

Mersin Kır Düğünü Fiyat Ortalamaları

Mersin kır düğün salonu fiyatlarını birkaç unsur belirliyor. Misafir sayısı, mekanın konumu, sunulan hizmetlerin çeşidi ve ek imkanlar fiyat teklifini kesinleştiren detaylardan birkaçı. Seçilen ikram paketleri ve menülerde kullanılacak tarifler de oldukça belirleyici bir konuma sahip. Mersin’de her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları bulunuyor. Dolayısıyla uygun fiyatlı bir düğün kolaylıkla yapılabiliyor.

Mersin kır bahçesi fiyatları kişi başı aralıklara göre hesaplanıyor. Şehir genelinde kişi başı makul fiyatlarla faaliyet gösteren onlarca mekan var. Bu aralığın bir tık üstünde, daha fazla ücret talep eden birkaç mekanı da inceleyebilirsin. Mersin kır düğün fiyatları organizasyonun tarihine de bağlı. Hafta sonu yüksek rakamlar konuşulabiliyor.

Mersin kır düğünü fiyatları kokteyl ve yemek paketlerine göre değişiklik gösteriyor. Burada kokteylli düğünleri uygun fiyatlarla yapan ancak yemekli davetleri bir tık yüksek ücret aralıkları üzerinden hesaplayan mekanlara rastlayabilirsin. Bu durum Mersin’deki her mekanda geçerli olmayan bir özellik. İki seçeneği aynı skala üzerinden değerlendirmene sunan mekanlar da var.

Mersin kır düğünü organizasyonu fiyatları menülerin içeriğine göre şekilleniyor diyebiliriz. Mekanlarda birden fazla menü alternatifi oluyor. Bu seçenekler arasında çoğunlukla kırmızı ve beyaz et menüleri var. Deniz mahsullerinin ana yemek olduğu menüleri sunan mekanlar da bulunabiliyor. Çoğunlukla kırmızı et menüleri tavuk etine kıyasla bir tık daha yüksek ücretler gerektiriyor.

Kır Düğünü Mersin’de Nasıl Bir Mekanda Yapılmalı?

Tüm Kır Düğünü Mekanları