Denizli Kır Düğünü Mekanları

13 kır düğünü mekanları bulundu.

Denizli’deki Kır Düğünü Mekanları

Denizli kır düğünü organizasyonunu düzenleyebileceğin şehirler arasında yer alıyor. Şehirde düğününü gerçekleştirebileceğin onlarca davet alanı opsiyonu bulunuyor. Kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmı Merkezefendi ile Pamukkale ilçelerinde konumlandırılıyor. Acıpayam, Buldan, çal ve çivril ilçelerinde konumlandırılmış olan davet alanları da çiftler ve konuklar için pek çok hizmet sunuyor.

Şehirdeki düğün mekanlarının çoğunda bahçe, doğa ve kır manzarası bulunuyor. Dere, nehir ve göl manzaralı düğün mekanları çiftler tarafından bir hayli ilgi görüyor. Denizli’de; panoramik, park, şehir, orman ve tarihi yapı manzaralı mekanlar da yer alıyor. Şehirdeki mekanların büyük bir kısmı hem açık hem de kapalı davet alanlarında hizmet veriyor.

Çiftler düğün organizasyonlarını; ormanın içinde, kır bahçesinde, havuz başında veya kapalı bir salonda gerçekleştirebiliyor. Her mekan farklı bir özelliği ya da hizmeti ile ön plana çıkıyor. Denizli’de hem butik hem de yüksek kapasiteli davet alanları bulunuyor. Butik konseptli davet alanları Buldan ile Merkezefendi’de yer alıyor. Yüksek kapasiteli mekanlar 3.000’den fazla konuğu ağırlayabiliyor.

Denizli kır düğünü organizasyon fiyatları cep yakmıyor. Fiyatlar her bütçeye hitap ediyor. Mekanlar, çiftlerden çoğunlukla uygun fiyatlar talep ediyor. Uygun fiyatlı, bütçe dostu kır düğünü mekanları; Merkezefendi, Pamukkale, Çivril, Çal, Buldan ve Acıpayam’da konumlandırılıyor. Bu ilçelerde yer alan uygun fiyatlı mekanlar maksimum 1.000 konuğa ev sahipliği yapabiliyor.

Denizli Kır Düğünü Mekanlarındaki Hizmetler Neler?

Denizli kır düğünü salonları yemekli ve kokteylli organizasyonlar için hizmet veriyor. Şehirdeki mekanların büyük bir kısmında ön tadım yapma olanağı bulunuyor. Bazı davet alanları konuklar için özel menü alternatifleri sunuyor. Davet alanlarının çoğu; catering firması, usta şefler ve tecrübeli garsonlarla çalışmayı tercih ediyor. Yemek servisi genellikle gece yarısına kadar kesintiye uğramadan devam ediyor.

Denizli kır bahçelerinin büyük bir kısmı açılır-kapanır tavan, çadır ve tente sistemiyle olumsuz hava koşullarına karşı önlemler alıyor. Yağış ihtimalini düşünen ve bunun için hizmet veren açık hava mekanları, hem çiftlere hem de konuklara büyük bir avantaj sağlıyor. Kapalı salon düğünü yapmayı planlayan çiftler, mekanın geniş ve havadar olmasını önemsiyor.

Denizli’de kır düğün salonlarının çoğu organizasyon sorumlusuyla birlikte çalışıyor. Çiftler arzu ederlerse dışarıdan farklı bir ekip veya firmayla da özgürce çalışabiliyor. Denizli kır düğünü mekanları bu konuda çiftlere müsaade ediyor. Şehirdeki mekanların neredeyse tamamında dekorasyon ve süsleme hizmetleri bulunuyor. Davet alanları farklı konsept ve tarzlarda dekore ediliyor.

Şehirdeki düğün mekanlarının bir kısmı; müzisyen, fotoğrafçı, kameraman, DJ, karşılama hostesi ve nedimelerle birlikte çalışıyor. Özellikle canlı müzik ve çekim ekibi hizmetlerinin bulunduğu düğün mekanları, çiftler tarafından talep görüyor. Denizli kır düğünü mekanlarının neredeyse tamamında; engelli girişi, otopark ve vale hizmeti bulunuyor. Bazı mekanlarda hazırlık odası ile after party alanı da yer alıyor.

Denizli Kır Düğünü Fiyatları Nasıl?

“Denizli kır düğün fiyatları nasıl?” diye düşünen çiftler için talep edilen ücretlerin genel olarak bir hayli uygun olduğunu belirtebiliriz. Şehirdeki kır düğünü mekanlarının neredeyse tamamı yemekli bir organizasyon için kişi başı uygun fiyatlar talep ediyor. Cep dostu mekanların çoğu Pamukkale ve Merkezefendi’de yer alıyor.

Denizli kır düğün salonları fiyatları ortalamada olan mekanların tamamı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Çiftler, Merkezefendi ile Pamukkale’de konumlandırılmış olan ortalama fiyatlı davet alanlarında butik ya da yüksek kapasiteli organizasyonlar düzenleyebiliyor. 2.000 kişiyi ağırlayabileceğin yüksek kapasiteli davet alanlarının bazıları havuz başında konumlandırılıyor.

Denizli’de kır düğünü yapılacak yerler arasında fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde olan mekanlar da bulunuyor. Bu mekanlar Merkezefendi ilçesinde yer alıyor. Çiftler bu ilçede konumlandırılmış olan davet alanlarında yakın çevresiyle birlikte, samimi ve butik bir düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyor. Yalnızca açık davet alanında hizmet veren düğün mekanlarının 200 kişilik konuk kapasitesi oluyor.

Denizli kır düğün salonu fiyatları yüksek olan mekanların da bulunduğu bir şehir. Yüksek fiyatlı düğün mekanları şehrin gözde ilçesi olan Pamukkale’de konumlandırılıyor. Pamukkale’deki yüksek fiyatlı davet alanları kalabalık organizasyonlar için hizmet veriyor. En fazla 2.000 kişilik davetli kapasitesi bulunan bu mekanlar hem açık hem kapalı davet alanlarında konuklarını ağırlıyor.

Denizli Kır Düğün Mekanları Nasıl Seçilir?

Tüm Kır Düğünü Mekanları