Bolu Kır Düğünü Mekanları

1 kır düğünü mekanları bulundu.

Bolu’daki Kır Düğünü Mekanları

Tabiatının güzelliği, tarihi evleri ve tablo gibi gölleriyle Bolu herkesi kendine hayran bırakıyor. Bu şehrin kendine has bir kültürü bulunuyor. Bu huzurlu şehirde organizasyon düzenleyebileceğin birçok mekan seçeneği yer alıyor. Bolu mekan türleri arasında bulunan kır düğünü yerleri çiftlerin bir hayli ilgisini çekiyor. Kır düğünü mekanlarının tamamı Bolu Merkez’de konumlandırılıyor.

Bolu kır bahçesi düğün mekanlarının büyük bir kısmı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Çiftlere ve konuklara sadece açık alanda hizmet veren kır düğünü mekanları da bulunuyor. Açık hava düğün mekanları kır bahçesinde; kapalı mekanlar ise salonda konumlandırılıyor. Kapalı davet alanlarının kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısı dikkat çekiyor.

Bolu kır bahçesi düğün salonu seçenekleri; şehir, doğa, bahçe, kır ve orman manzaralı olmasıyla öne çıkıyor. Doğayla iç içe olan mekanlar çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Çiftler, açık davet alanında gerçekleştirilen yaz organizasyonlarına ilgi gösteriyor. Şehirde hizmet veren kır bahçelerinde açılır-kapanır tavan bulunuyor. Davet alanları olumsuz hava koşullarına karşı önlemler alıyor.

Bolu kır düğünü organizasyon fiyatlarının cep dostu olması çiftlere büyük bir avantaj sağlıyor. Bolu Merkez’de konumlandırılmış olan kır düğünü mekanları uygun ya da ortalama fiyatlar karşılığında pek çok hizmet sunuyor. Şehirde butik konseptli ya da yüksek kapasiteli organizasyonlar yapabileceğin mekanlar bulunuyor. Yüksek kapasiteli mekanlar 2.000 konuğa ev sahipliği yapabiliyor.

Bolu Kır Düğünü Yerlerindeki Hizmetler

Kır düğünü Bolu’da düzenleyebileceğin organizasyon türleri arasında yer alıyor. Bolu kır düğünü salonlarında pek çok hizmet sunuluyor. Şehirdeki kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmında; yemek servisi, ön tadım, organizasyon sorumlusu, engelli girişi, otopark ve vale hizmeti gibi olanaklar bulunuyor. Bolu Merkez’deki birçok mekan alanında yetkin uzman kişilerle çalışmayı tercih ediyor.

Çiftler, çekim ekibi ve müzisyenlerle birlikte çalışan mekanlara bir hayli ilgi gösteriyor. Canlı müzik hizmetinin bulunduğu mekanlarda çiftler ve konuklar şarkılara hep bir ağızdan eşlik ediyor. Eğlenceye gece yarısından sonra da devam etmek isteyenler için bazı mekanlarda after party alanı bulunuyor. DJ performansı sayesinde müzik, dans ve eğlence sabahlara kadar devam ediyor.

Yemekli kır düğünü mekanlarının bazıları catering firması ve usta şeflerle birlikte çalışıyor. Menüler çiftlerin istekleri doğrultusunda hazırlanıyor. Konuklara kuru ve yaş pasta ile meşrubat ikramları yapılıyor. Bazı mekanlarda özel menü alternatifleri de bulunuyor. Şehirdeki çoğu kır düğünü mekanı, çiftlere menü tadımı ile menüde değişiklik yapma imkanı sunuyor.

Bolu’daki kır düğünü mekanlarının bir kısmı çiftler için hazırlık odası temin ediyor. Açık davet alanında hizmet veren mekanlar olası bir yağış durumuna karşı önlemler alıyor. Çiftler, tente sistemi ile açılır-kapanır tavanı bulunan düğün mekanlarını ekseriyetle tercih ediyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı kapalı salonlarda; havalandırma, klima ve ısıtıcı bulunuyor.

Bolu Kır Düğünü Fiyatları

“Bolu’da kır düğünü ne kadar?” diye merak ediyorsan fiyatların genel anlamda bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz. Şehirdeki kır düğünü mekanları, çiftlerden uygun ya da ortalama fiyatlar talep ediyor. Bolu’da yüksek fiyatlı bir kır düğünü mekanı bulunmuyor. Hem uygun hem de ortalama fiyatlı davet alanları Bolu Merkez’de yer alıyor.

Ödeyeceğin tutarlar üzerinde belirleyici olan pek çok unsur bulunuyor. Menü seçimi, konuk sayısı ve alınan ek hizmetler fiyatlara yansıyor. Kokteylli ve butik konseptli bir düğün; yemekli ve yüksek kapasiteli bir organizasyona göre daha uygun fiyatlı olabiliyor. Çiftler erken rezervasyon imkanıyla daha uygun fiyatlı bir düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyor.

Bolu kır bahçesi fiyatları uygun olan mekanlar her bütçeye uygun tutarlar talep ediyor. Uygun fiyatlı kır düğünü mekanlarının yüksek konuk kapasitesi bulunuyor. Çiftler uygun fiyatlı Bolu kır bahçelerinde 2.000 konuğunu ağırlayabiliyor. Merkezde konumlandırılan uygun fiyatlı davet alanlarının tamamı hem açık hem de kapalı davet alanında hizmet veriyor.

Bolu kır düğün salonu fiyatları ortalamada olan yerlerin de bulunduğu bir şehir. Ortalama fiyatlı mekanlar sadece açık davet alanında hizmet veriyor. Fiyatları ortalamada seyreden kır bahçeleri çim alanın üzerinde konumlandırılıyor. Çiftler bu mekanlarda butik konseptli düğün organizasyonlarını düzenleyebiliyor. Ortalama fiyatlı butik mekanlar maksimum 200 konuğa ev sahipliği yapabiliyor.

Bolu Kır Düğünü Mekanlarının Dekorasyonu

Tüm Kır Düğünü Mekanları