Kırklareli Kır Düğünü Mekanları

1 kır düğünü mekanları bulundu.

Kırklareli’ndeki Kır Düğünü Mekanları

Yemyeşil ağaçlar ve mis gibi kokan çiçekler eşliğinde zarif bir kutlama hayali olanların Kırklareli kır düğünü salonlarına mutlaka göz atmaları gerekiyor. Genellikle kalabalık düğünler için tercih edilen bu davet alanlarında butik kutlamalar da gerçekleşebiliyor. Birçok seçeneğin incelenebildiği Kırklareli’nde her ilçede kır düğünü yapılabilmesi de büyük bir avantaj.

Kırklareli kır düğünü mekanları çoğunlukla Lüleburgaz ilçesinde bulunuyor. Mekan çeşitliliği açısından ikinci sırada Merkez ilçesi var. Vize ilçesine yakınsan ve düğününü burada yapmak istiyorsan, senin için davet alanı opsiyonları burada da sıralanmış durumda. Kırklareli kır düğünü mekanlarına ulaşımın da oldukça kolay sağlandığını bilmelisin. Misafirlerin rahat ve kısa bir yolculukla mekanlara ulaşabilirler.

Kırklareli kır düğünü salonlarında çoğunlukla 400-500 kişi misafir edilebiliyor. Burada 500 kişiden daha kalabalık düğünleri planlayabilen kır davet alanları da bulunuyor. Butik bir kır düğünü hayali kuranlar için de çok sayıda mekan alternatifi mevcut. Kırklareli kır düğünü mekanlarında davetler genellikle çim alan üstünde gerçekleşiyor. Böylece yemyeşil bir arka plana sahip olabiliyorsun.

Kırklareli kır bahçesi opsiyonları arasında havuz başı imkanı sunan ve genellikle kalabalık düğünlerin gerçekleştiği mekanlar da var. Balkon veya teraslar, yakın çevresini davet etmek isteyen çiftler tarafından tercih ediliyor. Kırklareli’nde açık ve kapalı davet alanları bulunan oldukça fazla düğün mekanı var. Kır düğünlerinde herhangi bir hava bozulmasına karşı kapalı salonlar hazır halde bekletiliyor.

Kırklareli Kır Düğün Organizasyon Paketleri

Kır düğünü Kırklareli genelinde kolaylıkla gerçekleşebiliyor. Mekanların hazırladıkları düğün paketleri bunun en büyük yardımcısı. Kır düğünü mekanlarının hizmet paketleri belli bir standarda göre oluşturuluyor. Birçok hizmet ortak olabilirken, mekanları ayırmana yardımcı olan bazı farklı olanaklar bulunuyor. Örneğin; after party alanı bulunan bazı davet mekanları var. After party düşüncesindeysen bu mekanları araştırman gerekiyor.

Kırklareli’ndeki kır düğünü mekanlarının tamamında organizasyon sorumlularından planlama konusunda destek alabiliyorsun. Konsept oluşturma ve oturma düzenine karar verme gibi birçok konuyla ilgilenen bu ekip haricinde dışarıdan bir etkinlik firmasıyla çalışmana onay veren birçok davet mekanına da rastlayabilirsin. Kır düğünü alanlarında ışık ve ses sistemlerinin kullanımına sunulmasının yanı sıra sahne düzenlemeleri de gerçekleştiriliyor.

Kırklareli kır bahçesi düğünlerinde seçilen ikram paketinin kokteyl veya yemek olması fark etmeksizin menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanın var. Bu hizmeti her kır düğünü alanında bulabilirsin. Dilediğin gibi bir menü oluşturabilirsin. Sunulacak lezzetler çoğunlukla mekanların mutfaklarında hazırlanıyor. Yemek servisini de gerçekleştiren mekanlarda bu hizmetin süresi farklılık gösteriyor.

Kırklareli kır bahçelerinde müzisyenler sayesinde sevilen şarkıları dinleyebiliyorsun. Bazı mekanlarda orkestra, bazılarında ise DJ seçenekleri var. Davet alanlarının büyük çoğunluğu fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştirmek üzere profesyonel ekiplerle anlaşmalı. Dışarıdan getireceğin çekim ekiplerini kabul eden mekanları da bulabilirsin. Çoğu davet alanının otoparkı bulunuyor. Bazıları vale imkanı da sunuyor.

Kırklareli kır düğünü mekanlarında özel konseptler oluşturulabiliyor. Çoğu mekan gelin yolu hazırlayarak misafirlerinin arasına harika bir şekilde karışmanı sağlıyor. Bazı düğün mekanlarında anı defteri, fotoğraf köşeleri ve nice farklı imkanlar sunuluyor. Birçok kır düğünü alanında farklı aksesuar temini yapılıyor. Bu imkanı sunmayan mekanlarda başka bir organizasyon ekibinden destek alabilirsin.

Kırklareli Kır Düğünü Organizasyon Fiyatları

Kırklareli kır bahçesi fiyatlarını etkileyen birçok faktör var. Düğününü yapacağın tarih, ikramların çeşidi, misafir sayısı, ek imkanlar ve mekanın konumu fiyat teklifini belirliyor. Kırklareli’nde birkaç farklı fiyat aralığı görebilirsin. Şehirde genel olarak uygun fiyatlarla kır düğünü yapılabiliyor. Burada kişi başı fiyatlarla hizmet veren mekanlar daha fazla sayıda bulunuyor.

Kırklareli kır düğünü fiyatları çoğunlukla her bütçeye uygun rakamlardan oluşuyor. Burada ortalama fiyat bandında faaliyet gösteren davet alanlarını da incelemek mümkün. Kırklareli’nde başlangıç fiyatlarıyla kır düğünü planlayan az sayıda mekan var. Dolayısıyla düğününe kaç misafir davet edeceğinin fiyat teklifi üzerindeki etkisi oldukça fazla.

Kırklareli kır düğünü organizasyon fiyatlarını belirleyen diğer bir etken ise tercih edilen ikram paketinde yer alacak lezzetlerin sayısı ve içeriği diyebiliriz. Standart menülerde ekleme veya çıkarma gibi değişiklik yapman durumunda fiyatlar da farklılaşabiliyor. Kırmızı ve beyaz et dışında balık menüleri sunan mekanlar da var. Tavuk etiyle hazırlanan tabaklar daha uygun fiyatlı olabiliyor.

Kırklareli kır düğün salonu fiyatları genellikle hafta içi daha bütçe dostu aralıklardan oluşuyor. Bazı düğün salonlarında ise fiyatlar tarih bazında farklılaşmıyor. Kırklareli kır düğün fiyatları kokteyl veya yemekli olmak üzere değişikliğe uğrayabiliyor. Genellikle kokteylli düğünler daha uygun rakamlarla planlanabilse de fiyat skalası aynı olan mekanlar da var.

Kırklareli’nde Kır Düğünü Yapmak

Tüm Kır Düğünü Mekanları