Eskişehir Kır Düğünü Mekanları

8 kır düğünü mekanları bulundu.

Eskişehir’deki Kır Düğünü Mekanları

Porsuk Nehri ile birçok insanı kendine çeken, cıvıl cıvıl ve Avrupai bir şehir olan Eskişehir’de organizasyon yapmayı planlayan herkes için uygun mekan bulunuyor. Bu şehirde organizasyonunu gerçekleştirmen için oteller, salonlar, kulüpler, sosyal tesisler ve davet alanları mevcut. Özellikle doğal ortam arıyorsan, her organizasyona uygun kır bahçelerine de göz atmanı öneririz.

Eskişehir kır nişanı, kır düğünü, sünnetleri, partiler ve piknikleri için oldukça uygun bir şehir. Bu şehirdeki kır bahçelerinin çok butik organizasyonlar için uygun olmadığını söylemeliyiz. Eskişehir kır düğün mekanları genellikle 1000-2000 kişi kapasiteli büyük mekanlar. En küçük mekanlar ise 500-750 kişi kapasiteli ancak mekan yetkilileriyle konuştuğunda bahçeyi butik düğünlere de uygun hale getirebilirler.

Eskişehir kır düğünü salonlarının hepsinde kapalı ve açık alan bulunuyor. Bu sayede yağış gibi olumsuzluklarda düğününü kapalı alanlara taşıyabiliyorsun. Açılır-kapanır tavanlı mekanlar da bulunuyor. Mekanların kapalı alanlarının yarısından fazlası kolonsuz ve yüksek tavanlı. Balkonlu birkaç mekan da bulabilirsin. Mekanların konumu ise genellikle merkezi. En çok mekan Tepebaşı’nda yer alıyor. Odunpazarı’nda da seçenekler mevcut.

Eğer kır düğününü havuz başında gerçekleştirmek istersen havuza sahip olan mekanlar da var. Her kır düğün salonu Eskişehir’de farklı manzaralara sahip olabiliyor. Bahçe, kır ve doğa manzaralı çok fazla mekan bulabilirsin. Bunların dışında orman, şehir, park ve panoramik manzaralı mekan seçeneklerin de var. Mekanlarda müzik ve servis ise genellikle 00:00 civarı sona eriyor.

Eskişehir Kır Düğünü Mekanları Hangi Hizmetler Sunuyor?

Eskişehir kır bahçeleri oldukça nezih ve şık mekanlar. Hepsinde düğünün için senin isteklerin doğrultusunda çok güzel dekorasyon yapılıyor. Nikah masası ve giydirmeler mekan tarafından karşılanıyor. Düğününü ise en ince ayrıntıya kadar yine mekan tarafından karşılanan bir organizasyon sorumlusu planlıyor. Mekanların neredeyse hepsi, istediğin takdirde dışarıdan anlaşacağın organizasyon firmalarıyla uyumlu çalışabiliyor.

Eskişehir’de kır düğünü mekanlarının hepsinde düğününe rahatça hazırlanabilmen için hazırlık odaları bulunuyor. Ayrıca bütün mekanlarda otopark ve vale hizmetleri de veriliyor. Eğer after party yapmak istersen neredeyse her mekandan bunu talep edebiliyorsun. Mekanlarda misafirlerini karşılamaları için karşılama hostesleri de bulunabiliyor. Burada düğününün girişinde anı defteri bulunan mekanlar da mevcut.

Eskişehir kır düğünü yerlerinin neredeyse hepsinde orkestra ve canlı müzik hizmetleri bulunuyor. Mekanların çoğunda fotoğraf ve video çekim hizmeti de sağlanıyor. Eğer bu hizmetleri dışarıdan karşılamak istersen bütün mekanlar dışarıdan fotoğraf ekibi veya orkestra getirmene de müsaade ediyor. Kır bahçelerine son teknoloji ışık, ses ve sahne cihazları kuruluyor. Bu sayede düğününde aksaklıkla karşılaşmıyorsun.

Yemek konusunda da her mekan farklı seçenekler sunuyor. Mekanların hepsine dışarıdan anlaşacağın catering firmasını getirebilirsin. Mekanlarda ise kokteylli, yemeksiz, kırmızı etli veya beyaz etli menüler bulunuyor. Farklı beslenme alışkanlıklarına sahip konukların için özel menü seçenekleri bulunabiliyor. Düğünden önce menü tadımı ve menüde değişiklik imkanlarını ise her mekan sağlıyor.

Eskişehir Kır Bahçesi Fiyatları Ne Kadar?

Eskişehir kır düğünü fiyatları mekandan mekana değişiyor. Ancak mekanların birçoğu oldukça uygun fiyatlı. Ortalama yemekli bir organizasyon için Eskişehir kır düğün fiyatları makul seviyede seyrediyor. Bu şehirde kır düğünlerinde çok uçuk rakamlar görmek oldukça zor. En yüksek fiyatlı mekanlar ise ortalamanın biraz üzerinde ücret alıyor.

Eskişehir kır düğün salonu fiyatları kişi başı olduğu için davetli sayınla orantılı bir ücret ödüyorsun. Fiyatlar seçeceğin düğün menüsüne göre de değişiklik gösterecektir. Kırmızı etli menüler beyaz etli menülerden genellikle daha yüksek fiyatlı oluyor. Yemeksiz bir menü tercih edersen de fiyat çok daha azalabiliyor. Pakete dahil olmayan her ekstra hizmet de fiyatı arttırabiliyor.

Havuz başı bir düğün gerçekleştirmek istersen, bu olanağa sahip mekanların daha yüksek fiyatlı olduğunu söylemeliyiz. Eskişehir kır düğünü fiyatları konuma göre değişiklik göstermiyor genelde. Hem Odunpazarı hem de Tepebaşı ilçelerinde her fiyat aralığında mekan bulabilirsin. Ortalamadan yüksek fiyatlı mekanlarda düğün için gerekli her hizmet karşılanıyor. Ancak uygun fiyatlı mekanlar da hizmet kalitesinden geri kalmıyor.

Eskişehir kır düğün salonları fiyatları oldukça uygun. Uygun rakamlarının yanı sıra, fiyatlar çok cazip indirimlerle de düşebiliyor. Bunun için takipte kalmanı öneririz. Mekanların çoğu fırsat paketlerine sahip ve çoğunda ödeme kolaylığı sağlanıyor. Ayrıca hepsinde esnek sözleşme yapabiliyorsun. Düğünden belirli bir süre öncesinden rezervasyonunu yaptırdığında ise muhteşem erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabiliyorsun.

Kır Bahçesi Eskişehir’de Nelere Dikkat Ederek Seçilir?

Tüm Kır Düğünü Mekanları