Çanakkale Kır Düğünü Mekanları

2 kır düğünü mekanları bulundu.

Çanakkale’deki Kır Düğünü Mekanları

Ege’nin en güzel şehirlerinden biri olan Çanakkale; turistik yerleri, boğazı ve muhteşem manzaralarıyla ön plana çıkıyor. Bu şahane şehirde organizasyon yapabileceğin pek çok mekan bulunuyor. Kır düğünü mekanları çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Bunun yanı sıra Çanakkale kır nişanı ve kına gecesi gibi düğün öncesi organizasyonlarını da gerçekleştirebileceğin şehirler arasında yer alıyor.

Çanakkale kır düğünü organizasyonunu butik ya da yüksek kapasiteli olarak yapabileceğin şehirlerden biri. Daha butik konseptli bir düğün organizasyonu düzenleyebileceğin mekanlar Gelibolu ilçesinde yer alıyor. Bu ilçedeki davet alanlarının talep ettiği fiyatlar, çiftlerin cebini yakmıyor. Yüksek kapasiteli mekanlar 2.000 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Kalabalık ailelerin tercih edebileceği mekanlar Gelibolu ile merkezde bulunuyor.

Çanakkale kır bahçesi düğün salonu mekanları Biga, Gelibolu ve merkezde konumlandırılıyor. Bu ilçelerin tamamında uygun fiyatlar karşılığında hizmet veren kır düğünü mekanları bulunuyor. Şehirdeki mekanlar çiftlere geniş bir fiyat skalası sunuyor. Çiftler; uygun, ortalama ya da daha yüksek fiyatlara pek çok hizmet alabiliyor. Ortalama ve daha yüksek fiyatlı mekanlar Çanakkale Merkez’de yer alıyor.

Şehirdeki kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Her davet alanında farklı bir manzara göze çarpıyor. Çiftler tarafından ilgi gören kır düğün mekanlarında ada, boğaz ve deniz manzarası bulunuyor. Çanakkale’de; kale, park, şehir, doğa, orman, bahçe ve tarihi yer manzaralı mekanlar da yer alıyor.

Çanakkale Kır Düğünü Mekanlarındaki Hizmetler

Çanakkale kır bahçesi düğün organizasyonlarında çiftler ve konuklar için çok sayıda hizmet sunuluyor. Şehirdeki kır düğünü mekanlarında; yemek, müzik, fotoğraf ve eğlence hizmetleri bulunuyor. Davet alanları alanında yetkin kişilerle çalışmayı tercih ediyor. Sunulan olanaklar ve genel hizmetler arasında; yemek servisi, ön tadım, organizasyon sorumlusu, otopark ve vale yer alıyor.

Çanakkale kır düğünü salonlarının neredeyse tamamında ışık, ses ve sahne hizmetleri bulunuyor. Davet alanı ışıklandırmaları ve sahne kurulumu mekan tarafından yapılıyor. Dekorasyon ve süsleme hizmetleriyle organizasyon sorumlusu ilgileniyor. Müzisyen, ses sanatçısı, orkestra ve DJ ile birlikte çalışan; canlı müzik hizmeti sağlayan mekanlar çiftlerin dikkatini çekiyor. Çiftler isteğe bağlı olarak dışarıdan hizmet alabiliyor.

Şehirdeki kır düğünü mekanlarında; hazırlık odası, after party alanı ve engelli girişi bulunuyor. Açık davet alanında hizmet veren mekanlar olası bir yağış ihtimaline karşı çeşitli önlemler alıyor. Açılır-kapanır tavan sistemleri bu önlemlerin başında geliyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı kapalı davet alanları çiftlerin dikkatini çekiyor. Bazı salonlarda havalandırma, klima ve ısıtıcı gibi imkanlar oluyor.

Çanakkale’deki kır düğünü mekanlarının çoğu fotoğrafçı ve kameramanla birlikte çalışıyor. Çekim ekibi, çiftlerin tüm organizasyonunu kayıt altına alıyor. Şehirdeki mekanların büyük bir kısmı alanında yetkin profesyonellerle çalışmayı tercih ediyor. Bazı mekanlar; karşılama hostesleri, nedimeler, catering firması ve usta şeflerle de çalışıyor. Her mekanda birbirinden farklı menü seçenekleri bulunuyor.

Çanakkale Kır Düğünü Organizasyon Fiyatları

Çanakkale kır düğünü fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Şehirdeki davet alanları; uygun, ortalama ya da ortalamanın bir tık üzerinde seyreden fiyatlar karşılığında çiftlere pek çok hizmet sunuyor. Çiftlerin almak istedikleri ek hizmetler, davetli sayıları ve menü seçimleri; ödeyecekleri tutar üzerinde belirleyici oluyor. Kokteylli düğünler yemekli organizasyonlara göre daha uygun fiyatlı olabiliyor.

Çanakkale’de kır bahçesi fiyatları uygun olan mekanlar çiftlerin ilgisini çekiyor. Bütçe dostu uygun fiyatlı kır düğünü mekanları; Biga, Gelibolu ve merkezde yer alıyor. Bu ilçelerde konumlandırılmış olan cep dostu davet alanlarında butik ya da yüksek kapasiteli organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Kır bahçesinde, orman içinde, deniz kenarında ve havuz başında hizmet veren uygun fiyatlı mekanlar bulunuyor.

çiftlerden ortalama fiyatlar talep eden kır düğünü mekanlarının tamamı Çanakkale Merkez’de konumlandırılıyor. Ortalama fiyatlı düğün mekanları arasında deniz ve boğaz manzarası bulunan yerler çiftler tarafından rağbet görüyor. Bu mekanların neredeyse tamamı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Çiftler merkezde bulunan ortalama fiyatlı mekanlarda diledikleri mevsimde istedikleri organizasyonu düzenleyebiliyor.

Şehirdeki bazı mekanların fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde seyrediyor. Bu mekanlar şehir merkezinde yer alıyor. Çiftler, denize sıfır konumu bulunan lüks mekanlarda nikah seremonilerini gerçekleştirebiliyor. Bu mekanlar yüksek konuk kapasiteli olmalarıyla ön plana çıkıyor. Hem açık hem de kapalı davet alanlarından yararlanabileceğin yüksek fiyatlı mekanların 3.000 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor.

Çanakkale Kır Bahçelerindeki Avantajlı Özellikler

Tüm Kır Düğünü Mekanları