Telefon: +90 8505322780

Fiyat Teklifi Al

Çıxındaş Garden Hakkında

Çıxındaş Garden, 2020 yılından beri Diyarbakır’da şık kır düğünlerine kapılarını açıyor. Oldukça yeni bir işletme olmaları, yenilikçi fikirler sunarak modern bir kır düğünü yapmana olanak tanıyor. Burada ödüllü müzisyenler eşliğinde eğlencenin tadını çıkarabiliyorsun. Çevresi geniş çiftler için de avantaj sağlayan davet alanları bulunuyor. Mekan hakkında öğrenmek istediklerini yazımızın devamında bulabilirsin.

Çıxındaş Garden Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Çıxındaş Garden fiyatları, Diyarbakır kır düğün mekanlarına kıyasla uygun rakamlardan oluşuyor.
 • 750 kişiyi ağırlayabileceğin bir kır düğününe imza atabiliyorsun. Ayırman gereken bütçenin belirlenmesinde misafir sayısı oldukça önem arz ediyor.
 • Kokteylli ve yemekli olmak üzere iki farklı ikram opsiyonu sunuyorlar. Anlaşmalı oldukları catering ekibi, tercih ettiğin lezzetleri titizlikle mekana ulaştırıyor.
 • Kokteylli davetler yemekli düğünlere göre daha bütçe dostu oluyor.
 • Düğününde ihtiyacın olacak hizmetlerin hepsine ek masraf yapmana gerek kalmadan burada ulaşabiliyorsun.
 • Dilersen, Çıxındaş Garden ile teklif butonları sayesinde iletişime geçebilirsin.

Kapasite

Çıxındaş Garden Düğün Salonu, Diyarbakır’da yemyeşil ağaçlar arasında 1.500 metrekarelik geniş bir alanda faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Dere kenarında ferah düğünlerin adresi olan mekan, 750 kişilik davetlere ev sahipliği yapıyor. Burada kalabalık davetler rahatlıkla verilebiliyor. Tüm sevdiklerinin mutluluğuna ortak olması için iyi bir fırsat! Brandaları hazırda bekleterek olumsuz havalara karşı önlem de alıyorlar.

Çıxındaş Garden Düğün Paketleri

Çıxındaş Garden’da şık bir kır düğünü yapmak isteyenleri üstün bir hizmet bekliyor. Misafirlerine ziyafet vermeni sağlaman için catering firmasıyla anlaşmaları var. Kokteylli veya yemekli düğünler için iki farklı alternatif sunuyorlar. Kokteylli davetler için klasik paket oldukça uygun. Kuru pasta, meşrubat, çerez ve düğün pastasından oluşan lezzetler misafirlerine ikram ediliyor.

Yemekli davetler için pilav üstü tandır, salata, güveç, alkolsüz içecek ve tatlı içeriğine sahip bir menü sunuyorlar. Gelenekleri de yaşatabilmek için çiğ köfteyi düğün esnasında tüm gözler önünde hazırlayarak servis ediyorlar. Nostaljik bir odaları bulunuyor. Burayı sana tahsis ederek hazırlık sürecini kolaylaştırmayı amaçladıklarını görüyoruz. Tarihi odada hazırlanmak hiçbir çiftin hayır diyemeyeceği bir hizmet!

Çıxındaş Garden kır düğünün için fotoğraf çekimi ve müzik hizmetlerinde de seni yalnız bırakmıyor. Burada her detayı planlayan bir organizasyon ekibi mevcut. Hayalindeki düğünü yapabilmen için itinayla çalışan mekan, başka bir etkinlik firması getirmene de anlayışla yaklaşıyor. Minik misafirlerinin de senin kadar eğlenebilmesi için oyun parkı alanları bulunuyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Çıxındaş Garden fotoğraflarından da görebileceğin üzere burada göze çarpan bir bohem ambiyans var.
 • Yuvarlak masalar ve tiffany sandalyelerle misafirlerini ağırlamanı sağlıyorlar.
 • Düğününe hakim olmasını istediğin konsepte uygun olarak masa ve sandalye giydirmeleri yapıyorlar.
 • Mutluluğa adım atabileceğin nikah alanının üstünde kubbeyi andıran büyük bir aksesuar bulunuyor. Bu kubbeyi çiçeklerle süsleyerek hoş bir görünüm elde ediyorlar.
 • Gelin yolunu çiçek aranjmanları ve tüllerle çevreleyerek şık bir hava oluşturuyorlar.
 • Beyaz tüllerle süsledikleri bir fotoğraf köşeleri bulunuyor. Beyaz yumuşak tahtı da unutmamak lazım!
 • Dans pistini boydan boya çevreleyen LED aydınlatmaları mevcut.
 • Volkan gösterileri ilk dansın esnasında hayat buluyor.
 • Renkli çiçeklerin yaydığı nefis kokularla kendinden geçebilirsin!

Müzik

Ödüllü müzisyenlerle geceni şenlendiren Çıxındaş Garden Kır Düğün Salonu, müzik ziyafeti vermeye hazır. TRT müzik ödüllerini kazanan sanatçılarla çalışan mekan, ses sistemlerini de hizmetine sunuyor. Bunun yanı sıra geniş dans pistlerini de ışıklandırarak kalabalık danslara fırsat veren Çıxındaş, sevdiğin şarkılarla eğlenmeni sağlıyor. Müzik performansının kaça kadar devam ettiğini öğrenmek için mekanla iletişime geçebilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Diyarbakır Sur Çıxındaş Garden’da yapacağın kalabalık kır düğünün kaydedilerek özel geceni hatırlamana yardımcı oluyor. Profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibiyle anlaşmalı olan mekan, çiçeklerle süslenen kubbenin de konuk olduğu harika fotoğraf karelerine sahip olmanı sağlıyor. Düğün paketi kapsamında profesyonellerle iş birliği içinde olan mekan, seni ek masraf yapmaktan da kurtarıyor.

Çıxındaş Garden Diğer Organizasyonlar

Restoran olarak da hizmet veren Çıxındaş Garden kır düğünü gibi kına geceleri, doğum günü partileri, nişan, mezuniyet törenleri, piknik ve kurumsal etkinliklere de kapılarını açıyor. Profesyonel davet sorumlularıyla tüm ayrıntıları paylaşarak istediğin daveti verebiliyorsun. Organizasyonlar hakkında daha detaylı bilgi almak için teklif butonlarına tıklayabilirsin.

Alkışlarımız

 • Çıxındaş Garden’da aradığın tüm hizmetler uygun fiyatlarla sunuluyor.
 • Birincilik ödülüne sahip müzisyenlerle çalışıyorlar.
 • Her yaştan misafire hitap edebilmeni oyun parkı alanı da sunarak sağlıyorlar.
 • Mideleri sevindirecek lezzetlerin yanı sıra düğün pastasıyla da enerjini yükseltiyorlar diyebiliriz.
 • Merkezi konumu sayesinde ulaşımını rahatlıkla sağlayabiliyorsun.
 • 1.500 metrekareye uzanan geniş bir davet alanları bulunuyor.
 • Hazırlıklarını tamamlaman için nostaljik bir oda tahsis ediyorlar.
 • Anlaşmalı oldukları profesyoneller sayesinde fotoğraf ve videolarının çekilmesi için başka bir çekim ekibi arayışına son veriyorlar.
 • Çiğ köfte hazırlıklarını tüm misafirlerin önünde yapmaları oldukça farklı bir hizmet.

Çıxındaş Garden Nerede?

Adres: Dicle Mah. Amidiye Küme Evleri Eski Mardin, Bağıvar Köprüsü, 21200 Sur / Diyarbakır

Telefon: +90 8505322780

Çıxındaş Garden Diyarbakır’ın Sur ilçesinde yer alan, merkezi konumuyla ulaşım kolaylığı sağlayan bir düğün mekanı. Buraya özel araç haricinde toplu taşıma kullanarak da ulaşmak mümkün. K1 otobüsüyle Bağıvar Köprüsü Durağı’nda inerek birkaç dakika yürümen gerekiyor. Şahsi aracıyla gelecek misafirlerin için mekanın açık adresini yukarıya bıraktık. Daha detaylı yol tarifi için yetkililerle iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al