Gold Garden Stage Hakkında

Gold Garden Kır Düğün Salonu Bodrum’da yer alıyor. Oldukça yüksek kapasiteli bir açık davet alanı bulunuyor. Doğayla iç içe huzurlu bir ortamda bulunan davet alanı, bohem dekorasyonuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Burada, çiftler yemekli ya da kokteyl konseptli düğün organizasyonları gerçekleştirebiliyor. Çok sayıda hizmet, ortalama fiyatlar karşılığında çiftler ve konuklarla buluşturuluyor.

Fiyat Teklifi Al

Gold Garden Stage Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Muğla kır düğünü mekanları arasında bulunan Gold Garden Stage düğün fiyatları ortalamada seyrediyor.
 • Hem yemekli hem de kokteylli düğün seçenekleri için hafta içi ve hafta sonu fiyat farkı bulunmuyor.
 • Kokteyl konseptli organizasyonlar yemekli seçeneklere göre daha uygun fiyatlı oluyor. Bütçene uyan organizasyonu düzenlemek tamamen senin elinde!
 • Menü seçimin, davetli sayın ve aldığın ek hizmetler; fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor.
 • Gold Garden Stage’in sana özel olarak sunmuş olduğu fiyat teklifini öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsin!

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi

Gold Garden Stage Düğün Paketleri

Çiftler için hazırlık odası temin ediliyor. Son hazırlıklarını tamamlayan gelin ve damat, davet alanına giriş yapıyor. İlk dansı, kocaman gülümsenen anları ve tüm geceyi çekim ekibi kaydediyor. Işık, ses ve sahne imkanları ile çiftler ve konuklar, kaliteli eğlence hizmetlerinin tadını çıkarıyor. Eğlenceyi ikiye katlamak isteyenler için Gold Garden’da after party alanı da bulunuyor.

Yemekli organizasyonlar için, çiftlere ön tadım yapma imkanı sunuluyor. Gold Garden Stage’de çocuklara özel menü seçenekleri de bulunuyor. Çiftler, arzu ederlerse dışarıdan bir catering firmasıyla da çalışabiliyor. İlgili ve tecrübeli garsonlar tarafından hızlı bir şekilde yapılan yemek servisi 23:00’'e kadar devam ediyor. Sunulan diğer Gold Garden Stage düğün organizasyonu hizmetleri ise şu şekilde:

 • Masa, sandalye ve mekan süslemeleri
 • Organizasyon firması getirme
 • Organizasyon sorumlusu
 • Engelli girişi
 • Otopark ve vale hizmeti

Dekorasyon / Süsleme

 • Gold Garden Stage düğün alanında beyaz renk ağırlıklı olarak kullanılıyor.
 • Konuklar için 8-10 kişilik yuvarlak banket masalar ve Napolyon model davet sandalyeleri tercih ediliyor. Masa süslemelerinde çiçekler ve mumlar kullanılıyor.
 • Sahnenin yan tarafında, platform üzerinde bulunan beyaz nikah masası da çiçeklerle süsleniyor. Nikah masasının arka kısmında zarif bir gelin tagı bulunuyor.
 • Gelin yolu süslemesi olarak altın renkli orta boy sütunlara çiçek buketleri eşlik ediyor.
 • Gold Garden Kır Düğün Salonu bohem dekorasyonu ile manzaraya uygun, sade ve doğal bir görünüm sağlıyor.

Müzik

Gümüşlük Gold Garden Stage düğüne katılan herkesi eğlendirmeyi amaçlıyor. Kaliteli ışık, ses ve sahne hizmetleri sayesinde çiftler de konuklar da eğlencenin tadını çıkarıyor. Sahne ışıklandırmaları ve profesyonel ses ekipmanları, konukları dansa teşvik ediyor. 00:00’a kadar hız kesmeden devam eden müzik yeterli gelmediği takdirde çiftler ve konuklar after party alanına da geçiş yapabiliyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Şahane Bodrum manzarası ile harika dekorasyon ve süslemeleri olan bir mekanda düğün organizasyonunu gerçekleştirip o anları kayıt altına almamak olmaz! Hayatının en anlamlı günü için telefon kameraları yetersiz kalabilir. Bu yüzden profesyonel bir fotoğrafçı ve kameraman ile anlaşmanı öneririz. Gümüşlük Gold Garden Stage Bodrum, dışarıdan bir çekim ekibi ile çalışmana da müsaade ediyor.

Otopark

Terminale yakın konumu sayesinde lokasyonun davetliler tarafından rahatlıkla bulunabildiği Gold Garden Düğün Salonu’na ait 150-250 araç kapasiteli büyük bir otopark bulunuyor. Konuklar, otopark ve vale imkanı sayesinde hem konforlu hem de güvenli hizmetlerin tadını çıkarıyor. Davete katılan herkes, bu hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyor. Hizmetler sayesinde, konukların park yeri bulma tedirginliği son buluyor.

Gold Garden Stage Diğer Organizasyonlar

Gold Garden Bodrum; yüksek kapasitesi, kaliteli hizmetleri ve huzurlu davet alanıyla çiftler ve konuklar tarafından çok seviliyor! Düğün dışında kına gecesi, nişan, baby shower, doğum günü, sünnet düğünü, mezuniyet töreni gibi kutlama ve eğlenceler burada gerçekleştirilebiliyor. Gold Garden Stage Düğün Bahçesi’nde açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyonlar da yapılabiliyor.

Alkışlarımız

 • Çiftlere özel hazırlık odası temin ediliyor.
 • Gold Garden Stage alanında uzman profesyonel kişilerle çalışıyor.
 • Organizasyon sorumlusu, usta şefler, servis personelleri ve vale hizmetleri düğün paketlerine dahil ediliyor.
 • Dışarıdan bir fotoğrafçı, kameraman, catering ve organizasyon firması ile özgürce çalışmana müsaade ediliyor.
 • Çocuklara özel menü seçenekleri sunuluyor.
 • Yemek servisi 23:00’e kadar müzik ise 00:00’a kadar kesintisiz bir şekilde devam ediyor.
 • Tamamen çim zeminle kaplı olan kır bahçesi, sade ve doğal bir şekilde dekore edilip süsleniyor.
 • Düğün sonrasında eğlenceye devam etmek isteyenler için Gold Garden Stage’de after party alanı bulunuyor.
 • Otopark ve vale hizmetleri sayesinde park yeri bulmak bir sorun olmaktan çıkıyor.
 • Gold Garden Stage’de engelli girişi de bulunuyor.

Gold Garden Stage Çift Yorumları

Münevver & Ahmet: “Düğün organizasyonumuzu Gold Garden Stage’de gerçekleştirdik. Burası çok temiz bir mekan. Yemekleri efsane. Yemeklerin servisi çok güzel bir şekilde yapıldı. Servis personelleri güler yüzlüler. Verilen kaliteye göre fiyatlar çok iyi.”

Ceren & Cenk: “Organizasyonumuzu burada gerçekleştirdik. Mekan çok güzel. Çalışanların işindeki titizliği harikaydı. Hizmetler çok kaliteliydi. Verdiğiniz hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederiz. Mekan işletmecisi tüm süreci titizlikle takip ediyor. Burayı, çiftlere tavsiye ediyoruz.”

Gold Garden Stage Nerede?

Adres: Bahçelievler Mah. Gümüşlük Cad. No:77 Bodrum / Muğla

Gold Garden Stage, Gümüşlük Yolu üzerinde Petrol Ofisi’nin çaprazında yer alıyor. Buraya nasıl ulaşım sağlayabileceğinden bahsedelim. Kendi aracın dışında toplu taşımayla da kolay ve rahat bir şekilde mekana ulaşabilirsin. 1-1, 1-7, 1-8 ve 1-13 numaralı otobüsler kır düğünü alanının yakınından geçiyor. Kadıoğlu Sokak Durağı’nda inip 4 dakika kadar yürüdüğün zaman Bahçelievler Mahallesi’ne varabilirsin.

Fiyat Teklifi Al