Telefon: +90 2562340584

Fiyat Teklifi Al

Hasmahal Kır Bahçesi Hakkında

Aydın kır düğünü mekanları içinde Hasmahal Kır Bahçesi çok sayıda konuk ağırlayabilme kapasitesi ve geniş hizmet yelpazesi ile öne çıkıyor. 2011 yılından bu yana hizmet veren mekanda hem kır düğünü he salon düğünü gerçekleştirmek mümkün. Hasmahal Kır Bahçesi yorumlarıyla müşteri kitlesinin memnuniyetini sergilerken senin için doğru adres olduğunu da gösteriyor.

Hasmahal Kır Bahçesi Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Yukarıdaki fiyat listesinin Aydın Hasmahal Kır Bahçesi’nin belirlediği minimum rakamlar olduğunu hatırlatmakta fayda var.
 • Mekanda istersen yemekli istersen kokteylli bir organizasyon gerçekleştirebilirsin.
 • Hafta sonu ve hafta sonu yapılacak düğünler için biçilmiş fiyatlar aynı.
 • Aydın kır düğünü mekanları içinde mekanın fiyatlarının makul olduğunu söyleyebiliriz.
 • Hasmahal Kır Bahçesi’nden fiyat teklifi almak istersen teklif butonuna tıklaman yeterli.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Hasmahal Kır Bahçesi
Açık ve Kapalı Alan
Min. 200 - Max. 1500 Min. 200 - Max. 1500

Hasmahal Kır Bahçesi Düğün Paketleri

Aydın Hasmahal Kır Bahçesi düğün paketleri içinde farklı çok fazla hizmet bulunduruyor. Yemek servisini üstlenen mekan, servisi saat 23:00’e dek sürdürüyor. Mekan, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da sunuyor. Diyabet, vegan, vejetaryen, çocuklara özel ve kosher menü çeşitleri bulunuyor. Senin için bir organizasyon sorumlusu tahsis eden mekan dilersen organizasyon firması ile da anlaşma sağlıyor.

Hasmahal’ de ışıklandırma, ses ve sahne düzenlemesi hizmeti de veriliyor. Müzik 00:00’a dek sürüyor, müzikal performanslar sergileniyor. Mekanda geç saatlere dek eğlenebilmen için after party alanı da bulunuyor. Dekorasyon ve süsleme senin isteklerine göre şekilleniyor. Hazırlık odası bulunan mekanda fotoğrafçı getirme hizmeti de sunuluyor. Otopark ve vale hizmeti de veriliyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Hasmahal Düğün Salonu 2.000 kişilik açık alanı ve 750 kişilik kapalı alanıyla hem kır düğünü hem salon düğünü yapabilmeye olanak tanıyor.
 • Salonlara beyazın hakim olduğunu söyleyebiliriz.
 • Çardak, gelin tagı, nikah masası, sandalyeler ve masalar beyaz renkte.
 • Masa ve sandalye giydirmelerinde senin tercih ettiğin renk kullanılıyor.
 • Renkli çiçekler ve cam şamdanlar ile masa süslemesi yapılıyor.
 • Neon aydınlatmalarla mekan ışıklandırması sağlanıyor.
 • Girişte çiftin adıyla birlikte “Hoş geldiniz” yazan şık bir kart misafirleri karşılıyor.
 • Mekan, kır düğünlerinde olumsuz hava koşullarına karşı gerekli önlemleri alıyor.

Müzik

Hasmahal Düğün Salonu Aydın eğlence dolu bir düğün günü için profesyonel ekibiyle titizlikle çalışıyor. Ses, ışıklandırma ve sahne düzenlemesi hizmeti veriliyor. Mekan doya doya eğlen diye çeşitli müzikal performanslar da sunuyor. Müzik saat 00:00’a dek devam ediyor. Eğlence hiç bitmesin dersen bunun için tahsis edilmiş bir after party alanı bulunuyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Hasmahal Kır Bahçesi fotoğraflarında da görüldüğü üzere doğayla iç içe ferah bir atmosfere sahip bir mekan. Yeşillikler içinde yer alan mekan düğün fotoğrafların için güzel bir fon oluşturacak. Fakat mekan doğasıyla fon oluşturmaktan daha fazlasını yapıyor. Hasmahal Kır Bahçesi düğün gününün en özel anlarını ölümsüzleştirmesi için fotoğrafçı getirme hizmeti de sunuyor.

Otopark

Aydın Hasmahal Düğün Salonu düğün gününde özel araçları ile mekana ulaşacak konukların için de bazı hizmetler veriyor. Düğün gününde ne sen ne davetlilerin park yeri meselesini dert etmek zorunda kalmayacaksınız. Mekan, maksimum 500 araç kapasiteli otoparkı ile hizmet veriyor. Ayrıca misafirlerin için vale hizmeti de mekan tarafından sunuluyor.

Hasmahal Kır Bahçesi Diğer Organizasyonlar

Aydın Hasmahal Kır Bahçesi özellikle düğünler ile ön plana çıksa da pek çok farklı organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Mekanda; piknik, mezuniyet törenleri, baby shower, nişan, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantısı, parti, doğum günü, davet ve resepsiyon gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Bu organizasyonlar için fiyat teklifi almak istersen teklif butonlarına tıklayabilirsin.

Alkışlarımız

 • Hasmahal Kır Bahçesi hem salon düğünü hem kır düğünü yapmaya elverişli bir işletme.
 • Çok sayıda konuk ağırlamak mümkün ve fiyatlar benzerlerine göre gayet uygun.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı var.
 • Kosher, vegan, vejetaryen, çocuklara özel ve diyabet menü seçenekleri olması çok iyi.
 • Servis saat 23:00’e, müzikse 00:00’a dek sürüyor.
 • Ses, ışıklandırma ve sahne düzenleme hizmetinin yanı sıra çeşitli müzikal performansları da düzenleniyor.
 • Fotoğrafçı getirme hizmeti sunuluyor.
 • Dekorasyonla ilgili detaylar senin isteklerine göre şekilleniyor.
 • Gelin ve damat için bir hazırlık odası bulunuyor.
 • Senin için organizasyon firmasıyla anlaşılabildiği gibi bir organizasyon sorumlusu da tahsis ediliyor.
 • 250-500 araç kapasiteli bir otopark ve vale hizmeti de hizmetinde.

Hasmahal Kır Bahçesi Çift Yorumları

Ecem: “Kaliteli ve çok şık bir mekan, Düğün akşamı ve sonrası bütün konuklarımız olumlu geri dönüşlerde bulundu, hatta bir arkadaşımız da düğünümüze gelip akabinde de kendi düğünü için bu mekanla anlaştı, Aydın için çok güzel bir şans. Ulaşım açısından da şehir dışından gelen misafirlerin zorlanmadan ulaşabileceği bir adreste olması da büyük avantaj.”

Dündar: “Aydın’da bir kır mekanı olması ve görsel olarak da güzel olması tercih etmemi sağladı. 300 kişilik yemekli gerçekleşti düğünümüz, yemeklerinin sunumları ve masalara servisleri iyiydi. Görsel olarak kesinlikle şık ve hoş bir mekandı. Ulaşım olarak çok rahat, otoparkı da vardı. Mekanın dans pistinden ve müziklerinden de memnun kaldım. Evlenecek çiftlere tavsiye ediyorum burayı.”

Hasmahal Kır Bahçesi Nerede?

Adres:Aydın Denizli Karayolu 4. km, 09000 Merkez / Aydın

Telefon: +90 2562340584

“Hasmahal Düğün Salonu nerede” sorusunun cevabı yukarıdaki adres kutucuğunda yer alıyor. Mekana özel araçla rahatlıkla ulaşım sağlamak mümkün. Toplu taşıma tercih etmek istersen birkaç seçenek karşına çıkacak. 101 ya da 302 hatlı otobüsler ile mekana kolaylıkla ulaşabilmek mümkün. Daha detaylı bilgi almak istersen Aydın Hasmahal Kır Bahçesi ile iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al