Isparta Kır Düğünü Mekanları

0 kır düğünü mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Isparta’daki Kır Düğünü Mekanları

Enfes gül kokusu ile gelenleri karşılayan, Akdeniz Bölgesi’nin güzide şehirlerinden bir Isparta. Bu şehirde düğün yapmak gibi bir planın varsa seni çok güzel bir süreç bekliyor. Isparta’da bulunan oteller, salonlar, sosyal tesisler, davet alanları ve kulüpler arasından zevkine ve ihtiyacına uygun bir mekan seçebilir ve bu mekanlarda şahane bir düğün organizasyonu geçirebilirsin.

Özellikle yaz aylarının bunaltıcı ikliminde, Isparta kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmen konuklarına taze ve serin bir havada etkinlik imkanı sunmanı sağlayacaktır. Bu şehirde birbirinden sevimli ve şık kır bahçeleri bulunuyor. Bu kır bahçelerinin neredeyse yarısı ise kapalı alana sahip. Mekanlarda yemyeşil ve doğal çim alanlı muhteşem bahçeler mevcut.

Kır düğünü Isparta şehrindeki tüm mekanlarda kolay ulaşılabilir ve merkezi konumlarda yapılabiliyor. Bu mekanların hepsi Merkez ilçesinde yer alıyor. Isparta kır bahçesi arayışındaysan bunların dışında Yalvaç ilçesinde de bulabilirsin. Bu bahçeler, her konuk kapasitesine uygun. Isparta’da 1000-2000 kişilik büyük kır bahçeleri de 50 kişiden az butik düğünlere uygun bahçeler de bulabilirsin.

Kapalı alana sahip mekanların hepsi yüksek tavanlı ve kolonsuz. Balkona sahip kır bahçeleri de mevcut. Düğününü havuz başında gerçekleştirmek istersen sana bu imkanı sağlayacak Isparta kır bahçeleri de bulabilirsin. Bu şehirdeki kır bahçelerine; hepsi birbirinden güzel doğa, bahçe, kır ve orman manzaralarına eşlik ediyor. Göl manzaralı mekanlar da bulabilirsin.

Isparta Kır Düğünü Mekanlarında Sunulan Hizmetler

Isparta kır düğünü salonlarının hepsinde düğünün ayrıntıları ile ilgilenmesi için organizasyon sorumluları tahsis ediliyor. Belirli konseptlerde süsleme ve aksesuar temini de mekanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Kaliteli cihazlarla ışık, ses ve sahne kurulumları da yapılıyor. Düğününde başka ekiplerle çalışmak istersen, Isparta kır bahçesi düğün mekanlarına dışarıdan anlaşacağın organizasyon ve catering firmalarını da getirebiliyorsun.

Isparta kır düğünü mekanları kokteylli veya yemekli menüler oluşturmana izin veriyor. Yemekli düğünde her mekanda farklı olsa da tavuk sote, piliç sarma gibi yemeklerle beyaz etli; dana kavurma, sote, kuzu tandır gibi yemeklere sahip kırmızı etli menülerden seçim yapabilirsin. Kokteylli menülerde de kuru ve yaş pasta ile meşrubat gibi içerikler mevcut.

Düğünün boyunca kesintisiz fotoğraf ve video çekim hizmeti veren fazla sayıda mekan mevcut. Kır bahçelerinin hepsi, bu hizmeti sunmasalar bile dışarıdan fotoğraf ve video çekim ekibi getirmene izin veriyor. Müzik konusunda da çalacak şarkılara senin isteklerin doğrultusunda karar veriliyor. Düğün gecen için anlaşmalı müzisyen veya orkestra hizmeti sağlayan mekanlar da mevcut.

Bazı mekanlar düğünün için dans ekipleri de sağlayabiliyorlar. Davet alanlarının neredeyse hepsinde geniş bir pist kuruluyor. Isparta kır bahçeleri arasında düğününden önce hazırlanman için hazırlık odası sunan mekanlar da mevcut. Pasta kesimi, volkan gösterisi ve seremoni hizmetleri de bazı mekanlar tarafından sağlanıyor. Bütün mekanların otoparkları bulunuyor. Hatta bazıları vale hizmeti de veriyor.

Isparta Kır Düğünü Organizasyon Fiyatları Ne Kadar?

Isparta kır düğün salonu fiyatları oldukça uygun. Bu şehirde yüksek fiyatlı kır bahçesi bulunmaması evlilik arifesindeki çiftleri oldukça mutlu ediyor. Kır bahçelerinin çoğunun fiyatları, hafta içi yapılacak yemekli ve ortalama bir düğün için kişi başı gayet uygun. Ortalama fiyattan düğün yapan mekanlar da var.

Göl ve tarihi yer manzaralı mekanlarda genellikle fiyatlar biraz daha yüksek. Ancak havuz başı düğün için iki fiyat kategorisinde de mekan bulmak mümkün. Kapalı alana sahip ve bu kapalı alanı yüksek tavanlı olan mekanlar da ortalamadan daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Düğün paketine fotoğrafçı gibi hizmetler dahil olan mekanlarda da ücret artış gösteriyor.

Isparta kır düğünü fiyatları, seçeceğin düğün menüsüne göre de değişiklik gösterecektir. Kokteylli menüler genellikle yemekli menülerden çok daha uygun fiyatlı oluyor. Yemekli düğünlerde ise kırmızı etli menü seçimin, fiyatları beyaz etli menü seçiminden daha fazla arttıracaktır. Yapımı zor yemekler veya alkollü içecekler istemen de fiyatta artışa neden olabiliyor.

Eğer düğün paketine dahil olmayan ekstra isteklerin olursa mekan bunu faturaya yansıtabiliyor. Fiyatlar kişi başı üzerinden hesaplandığı için ne kadar misafirin varsa toplam rakam o doğrultuda belirleniyor. Isparta kır düğün fiyatları Yalvaç ilçesinde çok uygunken Merkez ilçesinde iki kategoriden de fiyatlarla karşılaşabilirsin. Düğününden önce rezervasyon yaptırdığında erken rezervasyon indirimleri de olabiliyor.

Isparta Kır Bahçesi Neye Göre Seçilir?

Tüm Kır Düğünü Mekanları