Telefon: +90 2822555268

Fiyat Teklifi Al

Ordu Evi Çorlu Hakkında

Tekirdağ’ın en yeşil alanlarından birinde kır düğünü yapmak ilgini çekiyor mu? Ailende Türk Silahlı Kuvvetleri’nden biri varsa Çorlu Ordu Evi’ne göz atmalısın. Ormanın kalbinde yer alan Ordu Evi Tekirdağ Çorlu’da göl kenarında ve havuz başında ihtişamlı bir düğün yapabileceğin mekanlar arasında yer alıyor. Çorlu Ordu Evi düğün yapan çiftlerin övgüsünü topluyor.

Ordu Evi Çorlu Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Çorlu Ordu Evi düğün fiyatları Tekirdağ kır düğünü mekanları ortalamasının bir tık üstünde yer alıyor. Kapsamlı bir hizmet paketi seçmek istiyorsan, kenara uygun bir bütçe ayırmak gerekiyor.
 • Çorlu Ordu Evi fiyatları seçeceğin düğün paketine göre farklılık gösteriyor. Örneğin; kokteyl servis edilen bir düğün planlamak, yemekli düğünlere kıyasla daha düşük fiyatlardan başlıyor.
 • Düğününü gerçekleştireceğin gün de ödeyeceğin rakamı etkiliyor. Ordu Evi Çorlu'ya hafta sonlarında daha yüksek bir talep olduğu için hafta içi günlerde gerçekleştirilen düğün organizasyonları daha hesaplı oluyor.
 • Çorlu Ordu Evi’nin talep ettiği ücret, konuk sayısı üzerinden hesaplanıyor. Butik bir organizasyon planlamak daha hesaplı oluyor.
 • Tasarruflu bir düğün organizasyonu için hafta içi bir günde kokteylli butik bir düğün planlayabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Ordu Evi
Açık Alan
Min. 10 - Max. 250 Min. 10 - Max. 250

Ordu Evi Çorlu Düğün Paketleri

Çorlu Ordu Evi düğün paketleri kokteyl ve yemekli organizasyonlar olarak ikiye ayrılıyor. Mekandan kaliteli bir yemek hizmeti alabileceğin gibi dışarıdan bir catering firması ile anlaşman da mümkün oluyor. Mekan, profesyonel organizasyon sorumluları ile çalışıyor. Mekan giydirme, yemek ve eğlence planlamaları için her isteğin organizasyon sorumlularının yardımı ile gerçekleşebiliyor.

Çorlu Ordu Evi menüsü başlangıç, ara sıcak ve ana yemekten oluşuyor. Kokteyl servisi almak istersen, bu menüde ordövr tabağı ve düğün pastası bulunduğunu hatırlatmak istiyoruz. Seçeceğin menü ne olursa olsun meşrubat servisi mekan tarafından yapılıyor. İsteğin üzerine menüde değişiklik yapma hizmetinden yararlanabilirsin. Mekanda çocuk menüsünün yanı sıra; vegan ve vejetaryen opsiyonlar da bulunuyor.

 • Çorlu Ordu Evi düğün davet salonu ve açık alan olarak iki bölüme sahip. Açık alanda düğün gerçekleştireceksen, olumsuz hava koşullarına karşı endişe duymana gerek kalmıyor. Mekanda şemsiye ve tenteler bulunuyor.
 • Hem kapalı hem de açık alanda gönlünce dans edip eğlenebileceğin geniş dans pistleri bulunuyor.
 • Düğün faslı bittikten sonra eğlenceye devam etmek istersen, Ordu Evi Çorlu’nun after party alanından yararlanabilirsin.
 • Düğününden önce mekanda hazırlanmak isteyen çiftler Ordu Evi’nin gelin hazırlık odası hizmetinden yararlanabiliyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Tekirdağ Çorlu Ordu Evi düğün salonu altın ve gümüş detaylı süslemeler ile görkemli bir görünüme kavuşuyor.
 • Mekan misafirlerin için yuvarlak banket masaları kullanmayı tercih ediyor. Masalar, şık hilton sandalyeler ile çevreleniyor.
 • Ordu Evi Tekirdağ Çorlu’da hayal ettiğin düğün konseptini kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsin. Organizasyon sorumluları seninle önceden görüşerek vizyonunu anlıyor ve buna uygun olarak dekorasyon çalışması gerçekleştiriyor.
 • Mekan, kapalı salonundaki şık aydınlatma ile öne çıkıyor. Açık alanda yapacağın kır düğünleri için de masaları mumlar ile süsleyerek romantik bir görüntü yakalayabilirsin.
 • Pembe detaylı süslemeler kullanmanın Çorlu Ordu Evi’ni tercih eden çiftler arasında revaçta olduğunu görüyoruz.

Müzik

Ordu Evi Çorlu ışık, ses ve sahne ekipmanlarının kurulumunu senin için yapıyor. Mekan, kaliteli ve son teknoloji ses ekipmanları kullanıyor. Mekanın iletişim kanallarını kullanarak sorumlu ile görüşebilir ve canlı müzik performansı için ayarlamalar yapabilirsin. Canlı müzik eşliğinde edeceğin ilk dans, herkes için unutulmaz bir deneyim oluyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Çorlu Ordu Evi askeri bir alan olduğu için dışarıdan fotoğrafçı getirilmesine izin vermiyor. Ancak endişelenmene gerek yok. Çünkü Ordu Evi kendi bünyesinde profesyonel fotoğrafçılarla çalışıyor. Bu sayede düğün organizasyonu boyunca kusursuz fotoğraflar çektirebilirsin. Mekanın göl kenarında bulunması ve orman manzarasına sahip olması dış çekimler için kusursuz bir arka plan yaratıyor.

Otopark

Tekirdağ Çorlu Ordu Evi merkezi bir konumda bulunuyor. Çevrede araç park etmek için yer bulmak ile uğraşmanı istemeyen mekan kendine ait bir otoparka sahip. 75- 100 araçlık bir kapasiteye sahip olan bu otopark sayesinde aracının güvende olduğu ile ilgili endişelenmene gerek kalmıyor. Mekanın sunduğu vale hizmetinden de yararlanabilirsin.

Ordu Evi Çorlu Diğer Organizasyonlar

Ordu Evi Düğün Salonu Çorlu düğün organizasyonlarının yanı sıra; birçok farklı etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Doğum günü, sünnet düğünü, baby shower, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, piknik, davet ve resepsiyon etkinliklerini Çorlu Ordu evi bünyesinde gerçekleştirebilirsin. Kına gecesi, bekarlığa veda partisi ve nişan gibi evlilik sürecinde yapacağın organizasyonlar için de mekanı tercih edebilirsin.

Alkışlarımız

 • Geniş bir bahçede göl kenarında gerçekleştirebileceğin kır düğünü organizasyonu konuklarını hayran bırakıyor. Ordu Evi Çorlu, Tekirdağ’da bulabileceğin en yeşil alanlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.
 • Ordu Evi Çorlu minik misafirlerinin iyi vakit geçirmesini de önemsiyor. Çocuklar, kendilerine ayrılan çocuk oyun alanında eğlenebiliyor.
 • Küçük çocuklu konukların mekanda yer alan bebek bakım odalarından faydalanabiliyor.
 • Mekan kaliteli bir jeneratör sistemine sahip. Bu sayede kapalı salonda düğün gerçekleştireceksen, elektrik kesintileri eğlenceni asla etkilemiyor.
 • Mekanda bulunan gelin hazırlı odası düğün gününde hazırlık sürecini kolaylaştırıyor. Düğün esnasında dinlenmek istersen de bu odayı kullanabiliyorsun.

Ordu Evi Çorlu Nerede?

Adres:Şeyhsinan Mah. Kantarcı Sok. No:14/A Çorlu/Tekirdağ

Telefon: +90 2822555268

Çiftlerin sıklıkla sorduğu bir soru “Çorlu Ordu Evi nerede?” oluyor. Çorlu Ordu Evi’ne ulaşım oldukça kolay. Mekan, Çorlu Belediyesi merkezine oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Çiftler mekana genellikle özel araç ile ulaşmayı tercih ediyor. Çorlu Ordu Evi telefon numarasını arayarak başlangıç noktandan detaylı bir yol tarifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al