Telefon:

Fiyat Teklifi Al

Paşa Wedding Hakkında

Antalya’da doğanın içerisinde bulunan, deniz manzarası gören bir mekanda düğün organizasyonunu gerçekleştirmek istersen sana Paşa Wedding’i önerebiliriz. Burada hem kapalı hem de açık davet alanının 300-400 kişilik kapasitesi bulunuyor. Olumsuz hava koşullarına karşı önlemler sunan açık davet alanı, çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Mekan hakkında bilgi almak istersen seni yazımızın devamına bekliyoruz!

Paşa Wedding Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Paşa Wedding Antalya fiyatları ortalamanın altında seyrediyor.
 • Mekanın sunmuş olduğu 2 farklı davet menüsü bulunuyor. Ekonomik menüler, yemekli menülere göre daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Ekonomik menülerde kuru pasta, meşrubat ve dondurmalı yaş pasta ikramı yapılıyor.
 • Davetli sayın ve aldığın ek hizmetler, ödeyeceğin tutar üzerinde etkili oluyor.
 • Antalya Paşa Wedding sana özel, kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi sunabiliyor. Aşağıdaki butona tıklayarak mekan ile iletişime geçebilirsin!

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 300-400 kişi
Kapalı alan kapasitesi 300-400 kişi

Paşa Wedding Düğün Paketleri

Antalya kır düğünü mekanları arasında yer alan Paşa Wedding; organizasyonlar için çok sayıda hizmeti, çiftler ve konuklarla buluşturuyor. Son hazırlıkların tamamlanması için çiftlere hazırlık odası temin ediliyor. Çiftler tüm organizasyon sürecinde organizasyon sorumlusundan yardım alabiliyor. Dilerlerse dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da çalışabiliyor. Paşa Wedding, konuklarına otopark ve vale hizmeti sunuyor.

Davetler için 2 farklı menü seçeneği çiftlere sunuluyor. Çiftler, yemekli ya da ekonomik menüden özgürce faydalanabiliyor. Yemekli menünün içerisinde karışık ızgara tabağı, dondurmalı yaş pasta ve meşrubatlar yer alıyor. Ekonomik menüde ise kuru pasta, dondurmalı yaş pasta ve meşrubatlar bulunuyor. Çiftler arzu ederlerse mekanın sunmuş olduğu menülerin dışına da çıkabiliyor.

Paşa Wedding menü tadımı ile menüde değişiklik yapma imkanı sağlıyor. Burada vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor. Yemek servisi ve müzik 23:30’a kadar devam ediyor. Kaliteli ışık, ses ve sahne hizmetleri sunan bu mekanda after party alanı da mevcut. Olumsuz hava koşullarına karşı önlem alan Paşa Wedding’de engelli girişi bulunuyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Antalya Paşa Wedding Bahçesi’nde beyaz renk ağırlıklı olarak kullanılıyor.
 • Mekan, klasik ve romantik tarzda dekore ediliyor.
 • Konuklar için beyaz kare ve yuvarlak masalar ile tiffany sandalyeler tercih ediliyor.
 • Sandalyeler çiftlerin arzu ettikleri renkte tüllerle; masalar ise küçük ahşap vazolar ve renkli çiçek buketleriyle süsleniyor.
 • Antalya Paşa Wedding Düğün Salonu’nda abartıdan uzak, sade ve şık süslemeler bulunuyor.

Müzik

Antalya Paşa Wedding organizasyonun için kaliteli ışık, ses ve sahne hizmetleri sağlıyor. 23:30’a kadar hız kesmeden devam eden müziğe, çiftler ve konuklar eşlik ediyor. Aydınlatılan sahne ve dans pisti, alanda bulunan herkesi adeta dansa kaldırıyor. Sabahlara kadar dans edip eğlenceyi ikiye katlamak isteyen çiftler ve konuklar için mekanda after party alanı bulunuyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Antalya’nın şahane doğası ile Paşa Wedding’in deniz manzarasına karşı sevdiklerinle birlikte muhteşem fotoğraflar çekilebilirsin. En özel gününü fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirebilirsin. Telefon kameraları doğal güzellikler için yetersiz kalabilir. Bunun için profesyonel bir çekim ekibi ile çalışmanı tavsiye ediyoruz. Mekanın anlaşmalı olduğu ekip hakkında detaylı bilgi almak için Paşa Wedding ile iletişime geçmelisin.

Otopark

Antalya gibi büyük şehirlerde park yeri bulmak bir sorun haline gelebiliyor. Davete kendi aracıyla katılacak olan konukların, mekanın sunmuş olduğu hizmetler sayesinde herhangi bir sorunla karşılaşmıyor. Antalya Paşa Wedding Salonu’na ait 150-250 araç kapasiteli otopark bulunuyor. Otoparkın yanı sıra mekanda, aracını güvenle teslim edebileceğin bir vale de mevcut.

Paşa Wedding Diğer Organizasyonlar

Antalya Paşa Wedding Restaurant çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapıyor. Düğün dışında nişan, kına gecesi, doğum günü, baby shower, sünnet düğünü, parti, mezuniyet töreni gibi organizasyonlar Paşa Wedding’in açık ya da kapalı davet alanlarında gerçekleştirilebiliyor. Bu organizasyonların yanı sıra açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar da burada düzenlenebiliyor.

Alkışlarımız

 • Muhteşem manzarasıyla ve kaliteli hizmetleriyle çiftleri ve konukları büyüleyen bu mekanda fiyatlar oldukça uygun.
 • Mekanda, yemekli ve ekonomik menülerin yanı sıra vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menü alternatiflerinin bulunması büyük bir artı.
 • Bahçede bulunan açılır kapanır tavan ile yağışlı hava koşullarına karşı tedbir almaları çok güzel.
 • Konuklar için otopark ve vale hizmeti sunmaları çok avantajlı.
 • Paşa Wedding’in lokasyonu, manzarası ve dekorasyonu mekanın tercih edilebilirliğini arttırıyor.
 • Çiftler için hazırlık odası temin etmeleri oldukça iyi düşünülmüş.
 • Müzik ve yemek servisinin 23:30’a kadar hız kesmeden devam etmesi harika.
 • Mekanda bulunan after party alanı sayesinde eğlence ikiye katlanıyor.
 • Paşa Wedding’de engelli bireyler için özel bir giriş yeri de bulunuyor.

Paşa Wedding Çift Yorumları

Esra & Ergün: “Düğünümüzü burada gerçekleştirdik. Mekan olarak harika bir yer. Personeller, ikramlar, kaliteli sunumlar çok güzeli. Lokasyon olarak şehir merkezine yakın olduğu için tüm konuklarımız mekana kolayca ulaşım sağlayabildiler. İdeal bir düğün mekanı. İşletmeciler ve tüm çalışanlara teşekkür ederiz.”

Melek & Murat: “Muhteşem düğün organizasyonumuzu burada gerçekleştirdik. Organizasyon sürecinde çalışan tüm ekip, bizlerle aileden biriymişiz gibi ilgilendi. Orkestra davetlilerimizi coşturdu. Düğün öncesindeki tedirginliğimiz ve bütün endişelerimiz yersiz çıktı. Burayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Özellikle lokasyonu ve açık davet alanı muhteşem. Bütün çiftlere tavsiye ediyoruz.”

Paşa Wedding Nerede?

Adres: Konyaaltı Cad. Atatürk Parkı İçi, No:55 Muratpaşa / Antalya

Antalya Paşa Wedding Telefon Numarası:

Paşa Wedding Antalya Muratpaşa’da bulunuyor. Buraya kendi aracın dışında toplu taşımayla da rahatça ulaşabilirsin. 600, CV14, CV47, KC06, MC58, MC68, TK36, VF01, VF66, VS18 numaralı otobüsler; T2 numaralı tramvay hattı mekanın yakınından geçiyor. Paşa Wedding ile Konyaaltı Plajı Durağı ve Teomanpaşa Caddesi Durağı arası yürüme mesafesinde 4 dakika sürüyor.

Fiyat Teklifi Al