Sivas Kır Düğünü Mekanları

0 kır düğünü mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Sivas’taki Kır Düğünü Mekanları

Kendine has kültürüyle Sivas, organizasyonlarını düzenleyebileceğin şehirler arasında yer alıyor. Şehirde davetlerini verebileceğin ya da kutlama yapabileceğin pek çok mekan seçeneği bulunuyor. Çiftler, Sivas kır bahçelerinde düğün organizasyonlarını gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Şehirdeki kır düğünü mekanlarının neredeyse tamamı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor.

Sivas kır bahçesi düğün mekanları Merkez ile Gürün’de konumlandırılıyor. Çiftler yüksek kapasiteli kır düğünü mekanlarında kalabalık bir davet verebiliyor. Şehirde butik konseptli düğün organizasyonu gerçekleştirebileceğin kır yerleri de bulunuyor. Sivas’taki yemekli düğün mekanlarının büyük bir kısmının 750-1.000 kişilik konuk kapasitesi oluyor. Davet alanlarının çoğu şehir merkezinde yer alıyor.

Sivas kır düğün fiyatları çiftlerin cebini yakmıyor. Şehir merkezindeki mekanların tümü uygun fiyatlar karşılığında birçok hizmet sunuyor. Her mekanın sunduğu hizmetler ve düğün paketi içeriği birbirinden farklı oluyor. Çiftlere zengin içerikli düğün paketi sunan organizasyon mekanları bir hayli talep görüyor. Bazı mekanlarda erken rezervasyon yapma imkanı da bulunuyor.

Şehirde kır düğünü organizasyonunu yapabileceğin bahçeler tamamen çim alandan oluşuyor. Kapalı davet salonları kolonsuz ve yüksek tavanlı bir yapıda oluyor. Davet alanlarının manzaraları birbirinden farklı oluyor. Çoğu davet alanının bahçe manzarası bulunuyor. Doğa manzaralı mekanlar çiftlerin ilgisini çekiyor. Sivas’ta konumlandırılan düğün davet alanlarının bir kısmında; şehir, orman ve kır manzarası da yer alıyor.

Sivas Kır Düğünü Organizasyon Fiyatları Nasıl?

Sivas kır düğünü fiyatları uygun olmasıyla çiftlerin dikkatini çekiyor. Şehirdeki davet alanlarının tamamı çiftler ve konuklar için uygun fiyatlar karşılığında pek çok hizmet sunuyor. Uygun fiyatlı davet alanları Merkez ile Gürün’de yer alıyor. Bu ilçelerdeki Sivas kır düğün salonlarının hepsi, çiftlerden konuk başına çok makul rakamlar talep ediyor.

Kır düğün salonu Sivas’taki uygun fiyatlı mekan alternatifleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda şehirdeki kır bahçelerinin fiyatları da çiftlerin cebini yakmıyor. Çiftler, açık ya da kapalı davet alanlarında bütçe dostu bir düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyor. Şehirde hem yüksek kapasiteli hem de butik konseptli organizasyonlar uygun fiyatlar karşılığında yapılabiliyor.

Sivas kır bahçesi fiyatlarını etkileyen birçok unsur bulunuyor. Yemekli ve kokteylli düğün organizasyonlarının fiyatları birbirinden farklı oluyor. Menü seçimleri, ücretleri büyük oranda belirliyor. Çiftlerin davetli sayıları da ödeyecekleri tutarlara yansıyor. Ayrıca çiftlerin almak istedikleri ekstra hizmetlerin ücretleri mekan fiyatlarının üzerine ekleniyor. Hafta içi gerçekleştirilen organizasyonlar hafta sonu düğünlerine göre daha uygun fiyatlı oluyor.

Sivas Kır Düğünü Organizasyonunda Alabileceğin Hizmetler Neler?

Sivas kır düğünü salonlarında birbirinden farklı hizmetler bulunuyor. Şehirdeki kır düğünü mekanlarının neredeyse tamamı organizasyon sorumlusuyla birlikte çalışıyor. Mekanlar, süsleme ve dekorasyon hizmetleri sunuyor. Sivas kır düğünü mekanlarının büyük bir kısmı çiftlere menü tadımı ile menüde değişiklik yapma olanağı tanıyor. Çoğu mekanda ışık, ses ve sahne hizmetleri de yer alıyor.

Çiftler Sivas’ta ister yemekli isterlerse de kokteylli bir düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyor. Düğün davet alanlarının bir kısmı catering firmasıyla veya usta şeflerle birlikte çalışıyor. Çiftlerin farklı bir catering firmasıyla özgürce çalışmasına müsaade eden mekanlar da bulunuyor. Özel menü alternatifleri sunan mekanlar konuklardan tam puan alıyor. Ana menülerde genel olarak etli yemekler yer alıyor.

Canlı müzik hizmetinin bulunduğu kır düğünü mekanları çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Çiftler, müzik ve eğlence hizmetlerine bir hayli önem veriyor. Sivas kır düğünü mekanlarının bir kısmı; müzisyen, ses sanatçısı, orkestra ve DJ ile birlikte çalışıyor. Şehirdeki bazı mekanlar gece yarısından sonra after party alanında hizmet veriyor.

Çekim ekibiyle birlikte çalışan Sivas düğün mekanları çiftlerin ilgisini çekiyor. Şehirde; fotoğrafçı, kameraman, karşılama hostesi, nedime ve vale hizmetleri sunan mekanlar bulunuyor. Çoğu davet alanında hazırlık odası, otopark ve engelli girişi yer alıyor. Sivas kır bahçesi düğün yerlerinde açılır-kapanır tavan, tente ve çadır gibi sistemler de mevcut.

Sivas Kır Düğünü Mekanları Nasıl Seçilir?

Tüm Kır Düğünü Mekanları