Adres Duayeri Mah. İstiklal-1 Sok. No:6 50400 Ürgüp/Nevşehir
Telefon 0850 532 78 91

Fiyat Teklifi Al

Utopia Cave Cappadocia Hakkında

Kapadokya’nın büyülü atmosferini düğününe taşımak ister misin? Ürgüp’te bulunan Utopia Cave, kır düğünü isteyenler için harika bir mekan! Çim alanda kilimler ve minderler ile süslenmiş yeşil alanı, panoramik bir manzara ile tamamlanıyor. Mekanın kapalı terası ise olumsuz hava şartlarına karşı düğününü koruyor. Mekan, farklı açık ve kapalı alan seçenekleriyle de her büyüklükte organizasyona ev sahipliği yapabiliyor.

Utopia Cave Cappadocia Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
 • Utopia Cave Cappadocia, kapsamlı düğün paketleri sayesinde ek hizmetlere gerek kalmadan düğününü yapmanı sağlıyor.
 • Yemekli düğünlere de ev sahipliği yapan mekan, seçtiğin menüye göre farklı fiyatlar sunabiliyor.
 • Mekanın mutfağında hazırlanan zengin menülerde isteğine göre değişiklik yapma şansın var.
 • Mekanın profesyonel organizasyon sorumlusu, düğün akışını yönetmek, iş yükünü ve stresini hafifletmek için seni bekliyor.
 • Mekan, alkol servisi yapıyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Kapalı alan yemekli kapasite 20-100 kişi
Kapalı alan kokteyl kapasite 20-300 kişi
Açık alan yemekli kapasite 20-150 kişi
Açık alan kokteyl kapasite 200-500 kişi

Utopia Cave Cappadocia Düğün Paketleri

Utopia Cave Cappadocia, kapsamlı düğün paketleri ile seni bekliyor. Paketlerde bulunan hizmetler arasında; organizasyon sorumlusu, hazırlık odası, ışık-ses ve sahne hizmetleri dikkat çekiyor. Olumsuz hava koşullarından çiftlerin etkilenmemesi için de önlem alıyor. “Eğlence hemen bitmesin” diyenler için mekanın after party alanı bulunduğunu da ekleyelim.

Dekorasyon ve Süsleme

Utopia Cave Cappadocia’nın çeşitli davet alanları, farklı konseptler uygulamak için çok uygun. Genel olarak uygulanan ve mekanın keyifli ambiyansına şıklık katan süslemelere de değinelim:

 • Mekanın kır düğünleri için tercih edilen açık alanı, kullanılan kilim ve minderler ile Ürgüp’ün tarihi atmosferini yansıtıyor. Çim alanı çevreleyen taş duvar da buna katkıda bulunuyor.
 • Açık hava alanında sarı ve loş ışıklandırma tercih edilerek romantik bir ambiyans oluşturuluyor.
 • Mekanda kapalı alan olarak kullanılan teras ise daha modern bir konsept düşünen çiftler tarafından sık sık tercih ediliyor.
 • Teras kısmında saflığın rengi olan beyazın kullanıldığını görüyoruz. Yuvarlak masalar ve saydam sandalyeler ile de modern bir konsept yakalanıyor.
 • Kapalı davet alanında masaları ışıltılı orta parçalar, beyaz çiçekler ve saydam mumluklar süslüyor.

Diğer Organizasyonlar

Utopia Cave Cappadocia, kır düğünlerinin yanı sıra sünnet düğünleri, davet ve resepsiyonlar, nişan, doğum günü, açılışlar ve mezuniyet törenleri gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda, kurumsal etkinler ve bayi toplantıları da mekanda düzenlenebiliyor.

Utopia Cave Cappadocia’nın profesyonel ekibi, aklına takılan soruları yanıtlamak için seni bekliyor. “Fiyat Teklifi Al” butonunu kullanarak firmayla kolayca iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Utopia Cave Cappadocia’da, aynı zamanda tek bir düğün yapılıyor. Böylece organizasyonlar çakışmıyor ve en özel gününde tüm ekibin desteğini yanında hissediyorsun.
 • Mekanın kapalı terası camekan özelliği gösteriyor. Bu sayede mekanın hem açık hem de kapalı alanlarında ferah bir düğün mümkün oluyor!
 • Mekan, sunduğu zengin paketler ve dönemlik indirimler ile çiftlere avantaj sağlıyor.
 • Utopia Cave Cappadocia’da servis, 03:00 sonrasında da devam ediyor. Ayrıca mekanın after party alanı da var. Bu sayede düğün gününde istediğin saate kadar gönlünce eğlenme şansın oluyor!

Utopia Cave Cappadocia Nerede? Nasıl Ulaşabilirsin?

Adres: Duayeri Mah. İstiklal-1 Sok. No:6 50400 Ürgüp/Nevşehir

Telefon: 0850 532 78 91

Utopia Cave Cappadocia’ya, Nevşehir’den Kayseri istikametine giderken, Ürgüp yolunu tercih ederek, kolayca ulaşabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al