Telefon:

Fiyat Teklifi Al

Altın Koru Kır Düğünü Hakkında

Yemyeşil geniş bir alana beyaz masaların yerleştirildiği şık ama sıkıcı olmayan bir düğün hayal ediyorsan Altın Koru Düğün Salonu aradığın mekan olabilir! Tarihi manzaranın yanı sıra doğa manzarası da sunan harika bir alanda düğün geceni unutulmaz kılabilirsin. Hem Ankara’nın merkezinde hem şehrin gürültüsünden uzak bu alanda yapacağın kır düğününden memnun ayrılacaksınız.

Altın Koru Kır Düğünü Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Altın Koru Kır Düğün Salonu alacağın hizmetlere göre fiyatları oldukça uygun tutmuş.
 • Özellikle Ankara kır düğünü mekanlarıyla kıyasladığımızda çok makul fiyatlar talep ettiklerini görüyoruz.
 • Mekanın muhteşem çim alanını ve geniş kapasitesini düşündüğümüzde fiyatların epey uygun olduğunu düşünüyoruz.
 • Ankara’nın merkezinde ama sakin genişçe bir alan bulması çok kolay değil. Fiyat performans açısından çok avantajlı.
 • Olumsuz hava şartlarına karşı önlemler alan mekanın hizmetlerinden yararlanarak kusursuz bir kır düğünü yapmak istersen teklif butonlarını kullanabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Altın Koru Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Min. 200 - Max. 1500 Min. 200 - Max. 2500

Altın Koru Kır Düğünü Paketleri

Altınpark Altın Koru’nun düğün paketi oldukça kapsamlı. Engelli girişi, otopark ve vale hizmeti mevcut. Dilersen organizasyon firması getirebilir veya mekanın sağladığı organizasyon sorumlusuyla çalışabilirsin. Işık, ses ve sahne hizmetini üstlenen Altın Koru Ankara’da birden fazla kutlama yapma imkanı da var. Düğünün bittikten sonra after party yapmayı düşünüyorsan koruda bunun için alan bulunuyor.

Altınpark Altın Koru Kır Bahçesi’nde fiks menü yok. Menüyü baştan sona senin isteğin göre oluşturuyorlar. Ayrıca, menü tadımı ve menüde değişiklikler yapman da mümkün. Uzman aşçılardan oluşan bir ekiple çalışan mekanın istediğin menüyü çıkaracağına eminiz. Bunların yanı sıra, olumsuz hava şartlarına karşı önlemler alıyorlar. Mekanda senin için bir hazırlık odası da ayrılıyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Beyaz yuvarlak masalar ve beyaz sandalyeler çim alanda mükemmel görünüyor.
 • Masalardaki süslemeler beyaz ve seçeceğin pastel bir renkle yapılıyor.
 • Abartılı olmaması kır düğünü konseptine tamamen uyulmasını sağlamış.
 • Nikah alanı da beyaz ve pastel renklerde çiçeklerle beyaz tüllerin birleşiminden oluşturulmuş.
 • Masadaki servislerde ise hasır doku hakim.

Müzik

Ses ve sahne hizmetini kendisi üstlenen Altın Koru Kır Bahçeleri’nde, müzik 00:00’da sonlanıyor. Böylece geç saatlere kadar yakınlarınla eğlencenin dibine vurabilirsin. Altınpark Altın Koru, orkestrayı kendisi getiriyor. Eğer başka orkestra, müzik grubu veya DJ ile anlaşma gibi bir düşüncen varsa mekan sahibiyle görüşebilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Altın Koru Kır Düğünü Ankara, fotoğraf ve video çekim hizmetine sahip. Düğün paketine dahil bu hizmet sayesinde senin herhangi bir fotoğrafçıyla anlaşmana gerek kalmayacak. Mekanın profesyonel ekibine rahat bir şekilde güvenebilir, en sevdiğin pozlarını verebilirsin. Mekanın beyaz dekorasyonu gelinliğinle uyum sağlayarak çok romantik bir görünüm sunacak. Doğayla iç içe mekanda eşsiz kareler yakalayacaksın.

Otopark

Altın Koru Kır Düğünü Altındağ, 500-750 araç kapasiteli büyük bir otoparka sahip. Bu yüksek kapasiteye sahip otopark sayesinde misafirlerin mekanın etrafında park yeri aramak zorunda kalmayacak. Aynı zamanda, mekanın sunduğu vale hizmeti sayesinde misafirlerin lüks bir şekilde karşılanacak. Bu hoş karşılama sayesinde misafirlerinin yüzleri gülecek. Geri dönüşlerin ise olumlu olacağına eminiz.

Altın Koru Kır Düğünü Kına Gecesi Organizasyonu

Altın Koru Düğün Salonu Aydınlıkevler, hem 300 kişilik kapalı alanı hem de çok daha geniş açık alanıyla kına geceleri için çok uygun bir alan sağlıyor. Kına gecenin geleneksellikten uzak, sade ve nezih olmasını istersen dekorasyon ve süslemeler buna uygun olacaktır. Orman manzarası ve açılır kapanır tavana sahip mekandan misafirlerinin memnun kalacağına emin olabilirsin.

Alkışlarımız

 • Hem kapalı hem de 1.000-2.000 kişilik açık alan seçeneğinin olması olağanüstü!
 • Kır düğünü konseptinin sadeliğini şık masalarla dengelemeleri misafirlerinin beğenisini toplayacak.
 • Geniş araç kapasiteli otopark sayesinde mekan Ankara’nın merkezinde de olsa park sıkıntısı çekmemeni sağlayacak.
 • Nikah alanı ve dans pistinin oldukça geniş olması ve hoş süslemelerle birlikte şık görüntüsü, her fotoğrafın mükemmel görünmesini sağlayacak.
 • After party alanı olması sayesinde başka bir mekana geçiş yapmak zorunda kalmayacaksın.
 • Olumsuz hava şartlarına karşı her zaman önlemleri olması seni stresten uzak tutacak ve düğünün son dakika ertelenme riskiyle karşı karşıya kalmayacak.
 • Müziğin çoğu düğün salonundan daha geç sonlanması da önemli bir detay. Eğlencenin ortasında müziğin bitmesini istemezsin.
 • Menüde ekstra esnek olmaları ve fiks menü olmaması da yemekli bir düğün düşünüyorsan istediğin menüyü oluşturmanı sağlayacak.

Altın Koru Kır Düğünü Çift Yorumları

Sinem & Veli: “4 Haziran 2016 tarihinde kardeşimin düğününü yaptık. Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak istedik. Altın koru çalışanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Yusuf: “Hizmet anlamında başarılı bulduğumuz bir mekan oldu burası. Garsonları çok ilgiliydi. Servis kalitesi de aynı şekilde çok iyiydi. Mekanın atmosferi çok güzeldi. Şehrin göbeğindeki en güzel kır düğünü mekanı. Biz çok memnun kaldık. Hiç sorun yaşamadık. Tavsiye ederim.”

Altın Koru Kır Düğünü Nerede?

Adres:Esenboğa Havaalanı Yolu, İrfan Baştuğ Cad. No:144, (Anfa yanı) Altınpark - Aydınlıkevler / Ankara

Telefon:

Eğer Kızılay’dan geliyorsan Güvenpark Durağı’ndan 439-6 numaralı otobüse bindikten sonra Dışkapı Hastanesi Durağı’nda inip birkaç dakika yürüyerek mekana ulaşabilirsin. Bahçelievler’den geliyorsan da Dikimevi metrosunu kullanarak Kızılay’da indikten sonra 439-6 numaralı otobüsü kullanarak ulaşım sağlayabilirsin. Etimesgut’tan geliyorsan 530-2 otobüsüyle Ümitköy Metro İstasyonu’nda inip 602-6 otobüsüyle Sıhhiye’de indikten sonra 439-6 otobüsüyle mekana ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al