Telefon: +90 3129633356

Fiyat Teklifi Al

Vivaldi Garden Events Hakkında

Şehrin gürültüsünden uzakta, yemyeşil ağaçların gölgesinde bir düğün sana çok yakışacak! Vivaldi Garden Events’te gerçekleştireceğin kır düğününde mekanın açılıp kapanabilen tavanı sayesinde Ankara’nın sık değişen hava koşullarından olumsuz etkilenmeyecek; tercihine göre salon ya da kır düğünü düzenleyebileceksin. Ayrıca nikahın için sana kış bahçesinde bir tören seçeneği de sunuyorlar.

Vivaldi Garden Events Ankara, bahçesinde bulunan geniş havuz sayesinde Ankara’daki kır düğünü mekanlarına yeni bir soluk katıyor. Havuzu çepeçevre saran çim alanda huzurlu, sakin ve doğayla iç içe bir düğüne imza atacaksın. Misafirlerin geniş bahçede doğanın keyfini çıkarırken, sen de sana özel tasarlanan hazırlık odanda son rötuşlarını yap!

Vivaldi Garden Events Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Çankaya Vivaldi Garden, Ankara kır düğünü mekanları kategorisinde ortalama bir fiyata sahip.
 • Hafta içi ve hafta sonu düğün paketleri arasında fiyat farkı mevcut.
 • Mekan, gelin ve damatlar için hazırlık odalarını paket dahilinde sunuyor.
 • Düğün paketlerinde karşılama hizmeti ve organizatörler yer alıyor.
 • Süslemeler ve düğün pastası fiyata dahil.
 • Mekan, anlaşmalı olduğu müzik ve fotoğraf ekiplerini düğünün için ayarlayabiliyor.
 • Yemekli menülerde tadım ve değişiklik için herhangi bir ücret ödemiyorsun.
 • Sana özel fiyatlar için teklif butonlarını kullanabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Vivaldi Garden Events
Açık ve Kapalı Alan
Min. 200 - Max. 1200 Min. 200 - Max. 1200
Kış bahçesi
Açık Alan
Min. 200 - Max. 400 Min. 250 - Max. 500
Havuz başı
Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 600 Min. 100 - Max. 650

Geniş kapasiteli kır düğünleri için ideal bir yer olan Çankaya Vivaldi Garden, 1.000 kişiye kadar misafirini rahatça ağırlayabiliyor. Aynı zamanda kapalı alana da 500 kişiyi davet edebilirsin. Fazla sayıdaki park yeri düğüne araçla gelecek misafirlerin için avantaj yaratıyor. After party organizasyonları için farklı bir alan opsiyonu da bulunuyor.

Vivaldi Garden Events Düğün Paketleri

Vivaldi Garden Düğün Salonu, paketlerin içinde düğünün planlamasından son anına dek sana yardımcı olmak üzere organizatörler ayarlıyor. Yemekli paketlerde vegan, diyabet, kosher, vejetaryen, çocuk menüsü gibi özel menüler hazırlayabiliyor. Ayrıca düğünün boyunca sana şarkılarla eşlik etmesi için müzik ekipleriyle anlaşıyor. Dilersen dışarıdan anlaşacağın grup veya DJ’lerle de çalışılabiliyor.

Havuzlu bahçesinde harika bir kır düğününe imza atabileceğin Vivaldi Garden Events Kır Düğün Alanı, senin için farkı oturma planları hazırlıyor. Kilise düzeni, havuz başı kokteyli, uzun masalarda yemekli kutlamalar gibi çeşitli dekorasyonlar düğünün için yapılabiliyor. Tüm paketlerde ara sıcak ve atıştırmalık hizmeti bulunuyor. Mekan, yemekli düğünler için usta aşçılarla çalışıyor.

Ankara Vivaldi Garden, düğün öncesi ve sonrasında da sana destek oluyor. Stresini azaltman ve düğününe rahatça hazırlanman için sana özel gelin ve damat hazırlık odaları temin ediliyor. Düğün sonrasında eğlenceye devam etmek istiyorsan, after party için farklı bir alan ayarlanıyor. Bu sayede düğünün sabaha kadar sürüyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Mekanın açık alanını en az 60 yıllık meyve ağaçları çevreliyor.
 • Bahçede açık havuz bulunuyor. Kır düğünleri, isteğe bağlı olarak havuz başında gerçekleşebiliyor.
 • Vivaldi Garden bahçesinde çoğunlukla beyaz renk hakim. Dilersen organizatörlerle iletişime geçebilir, temada değişiklik yapabilirsin.
 • Tenteli tavan, sıcak bir ortam yaratıyor.
 • Doğadan ilham alarak dekore edilen düğün alanında, her masanın üzerinde taze çiçekler bulunuyor. Çiçekler cam vazolarda sergileniyor.
 • Gelin tagı, renkli çiçeklerle süsleniyor.
 • Nikah alanı için bir kış bahçesi bulunuyor. Bistro tarzındaki yüksek masada modern bir nikah yapabiliyorsun. Masanın üzerine taze güller serpiliyor.
 • Tercihe göre kilise oturma düzeni ayarlanabiliyor.
 • Masalardaki hasır suplalar, düğüne rustik bir ambiyans katıyor.

Müzik

Vivaldi Garden Events Kır Düğün Bahçesi gece boyunca herkesin bolca eğlenmesini sağlıyor. 23:00’e kadar devam eden müzik keyfi sana yetmezse mekanın after party alanına geçebilir ve eğlencene kaldığın yerden devam edebilirsin. Düğününde buranın anlaşmalı olduğu müzik grubu ve DJ sahne alabilir; dilersen dışarıdan başka bir ekiple de çalışabilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Bu yemyeşil alanda, havuz başında kim bir sürü fotoğraf çekilmek istemez? Çankaya Vivaldi Garden Düğün Salonu, ışıklandırmaları ve manzarasıyla muhteşem fotoğraflara fon oluyor. Mekanın beraber çalıştığı fotoğraf ekibi düğünün için sana yardım edebiliyor, eğer dilersen farklı kameramanlarla da çalışmana izin veriliyor. Doğayla iç içe konumlanan bu mekanda, eminiz ki her fotoğraf harika çıkacak.

Otopark

Çankaya Vivaldi Garden Ankara, misafirlerine 500 araçlık açık park yeri ile yüksek kapasiteli bir otopark hizmeti sağlıyor. Bu, özel aracıyla düğüne gelecek tüm konuklar için büyük bir konfor yaratıyor. Ek olarak, vale imkanı sayesinde konukların araçları güvenle park ediliyor ve tüm gece burada korunuyor. Otopark düğün misafirleri için ücretsiz.

Vivaldi Gardan Events Diğer Organizasyonlar

Çankaya Vivaldi Garden yalnızca düğününde değil, tüm özel günlerinde sana destek oluyor. Burası; düğün stresini attığın kına gecene, bekarlığa veda partine, düğününe ve mezuniyetine ev sahipliği yapmak için oldukça uygun bir yer. Mekanın geniş açık alanı sayesinde tercih ettiğin gibi bir organizasyon yapabilir, butik kutlamalar için de kapalı alanı da kullanabilirsin.

Alkışlarımız

 • Mekanın Ankara gibi metropolleşmiş bir kentte böylesine büyük bir yeşil alana ve 60 yıllık ağaçlara sahip olması takdir edilesi.
 • Vivaldi Garden Events’in anlaşmalı olduğu birçok ekip sayesinde düğünün için ekstra bir uğraşa girmene gerek kalmıyor.
 • Ankara’daki kır düğünü mekanlarından farkı, senin için havuz başında bir düğün sağlıyor olması.
 • Mekanın tenteye sahip olması, düğününü olumsuz hava muhalefetlerinden koruyor.
 • Kilise veya uzun masalı oturma düzenleri ayarlanabiliyor. Böylece hayalindeki düğün düzenlemesini yaratabiliyorsun.
 • Gelin ve damat için hazırlık odalarının paket içinde olması büyük bir kolaylık.
 • Vivaldi’nin after party ve kapalı alan düğünleri için ayrı alanlara sahip olması sana seçim özgürlüğü tanıyor.
 • Organizasyon sorumluları ve servis elemanları tüm düğünde çevrende oluyor ve her isteğini yerine getiriyor.

Vivaldi Garden Events Çift Yorumları

Yağmur & Tahsin: “Kır düğünü mekanı olarak içeri girdiğinizde, ferahlık veren yeşillik, su ve kuş sesleri sizi karşılıyor. Masa düzeni, ışık ve ses sistemi, yemekler, garsonların hızlı servisleri ve güler yüzlü oluşu, konuklarımızın çok eğlendiklerini belirten sözleri ve yer olarak beğenmeleri bize çok doğru bir tercih yapmışız dedirtti.”

Sude & Berat: “Kır düğünü denildiğinde kesinlikle hayal edilenden çok daha özel düşünülmüş dekore edilmiş bir yer. Detaylıca belirtmek isterim, organizasyonun planlamasindan menüsüne orkestrasından düzenine her şey bizim istediğimiz konuştuğumuz ve anlaştığımız gibi oldu. Yemekler muhteşemdi. Sahne alan DJ performansı ve orkestrası eşliğinde kimse oturmadı. Otopark konusunda hiç bir sorun yaşamadık.”

Vivaldi Garden Events Nerede?

Adres:Aşağı Yurtçu Mah. Kırım Cad. No:36 Çankaya / Ankara

Telefon: +90 3129633356

Vivaldi Garden Events, Ankara’nın Eskişehir çıkışında konumlanıyor. Araçla gelmesi oldukça kolay olan bu mekana, Çankaya Üniversitesi’ni geçtikten sonra karşına çıkacak Kadoil istasyonundaki girişi kullanarak varabilirsin. Toplu taşıma kullanacaksan, 528-3 numaralı otobüs hattıyla hemen varabilirsin. Dumlupınar Caddesi Durağı’nda inildiğinde, Ankara Vivaldi Garden yalnızca 200 metre uzaklıkta kalıyor.

Fiyat Teklifi Al