Ana Sayfa İzmir Kır Düğünü Mekanları

İzmir Kır Düğünü Mekanları

Kristal New Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50 TL’den Az

0
Kristal New Garden Adres 29 Ekim Mah. Arazi İçi Sok. No:22/1 Buca / İzmir Kristal New Garden Telefon 0232 335 5578 Fiyat Teklifi Al Kristal New Garden hakkında Şehrin karmaşasından...

Jasmin Jardin: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Jasmin Jardin Adres Yeşil Mah. 40/7 Sok. No:6 35410 Gaziemir / İzmir Jasmin Jardin Telefon 0232 335 5537 Fiyat Teklifi Al Jasmin Jardin hakkında Hem şehir merkezine yakın hem de...

Aren Beach & Club: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Adres Güvendik Mah. Yalı Cad. No:18 Urla / İzmir Fiyat Teklifi Al Aren Beach & Club hakkında Denizin hemen yanında, ada manzarası eşliğinde, ağaçların altında harika bir düğün...

Aqua Marin İzmir: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Adres Bahçelerarası Mah. Haydar Aliyev Bulv. No:6 35140 Balçova / İzmir Fiyat Teklifi Al Aqua Marin & Maydanoz Catering hakkında İzmir Aqua Marin, deniz manzaralı bir yerde evlenmek...

Villa Levante: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
Adres Erzene Mahallesi 80. Sokak No:25 Bornova / İzmir Fiyat Teklifi Al Villa Levante hakkında 1831 yılında inşa edilen Villa Levante; çiftlere şehrin içinde kır düğünü yapma fırsatı...

Eren Çiftliği: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
Adres 29 Ekim Mah. 2205 Sk. No:32 Kaynaklar - Buca / İzmir Telefon 0232 335 5767 Fiyat Teklifi Al Eren Çiftliği hakkında Eren Çiftliği Kır Düğün Salonu; geniş kır alanları,...

Havuzbaşı Erol’un Yeri: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Adres 29 Ekim Mah. 2202 Sk. No:17 Kaynaklar / Buca / İzmir Telefon 0232 335 5341 Fiyat Teklifi Al Havuzbaşı Erol’un Yeri hakkında Buca’nın tecrübeli ve köklü düğün mekanlarından biri...

Sembol Garden Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Adres Atatürk Cad. No: 225 Kaynaklar Yolu Üzeri Kaynaklar, Buca İzmir Fiyat Teklifi Al Sembol Garden hakkında Sembol Garden Kaynaklar düğün salonları arasında kır bahçesi ve kapalı alanı...

Atiz Park: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
Adres Çanakkale Asfaltı Menemen Çıkışı 3. km Menemen/İzmir Fiyat Teklifi Al Atiz Park hakkında Atiz Park Menemen’de hizmet veren ve düğün için hazırladığı muhteşem kır bahçesi ile ilk...

Barınak Bahçe Kır Düğün Salonu: Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
İzmir Kaynaklar'da hizmet veren Barınak Bahçe Düğün Salonu, yüksek kapasite ile kalabalık düğün seven çiftleri mutlu ediyor.

Dilek Bahçesi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
2 farklı davet alanı ile dikkat çeken Dilek Bahçesi; Çiçekliköy’de çiftlere hizmet veriyor.

Aşiyan Düğün Salonları: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

0
Şelaleler ve palmiyeler arasında yer alan Aşiyan Düğün Salonları, İzmir’de; şık ve konforlu yemyeşil bir ortamda, doğal bir kır düğünü konsepti sunuyor.
Yalım Garden

Yalım Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Yalım Garden Bornova'da fiyat-performans açısından başarılı yeşillikler içinde bir kır düğünü mekanı. Düğün paketlerini incele, ücretsiz fiyat al.
İzmir Seyirtepe Düğün

İzmir Seyirtepe: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
İzmir Seyirtepe, Bayraklı'da enfes Körfez manzarası ve yemyeşil kır bahçesi ile masal gibi bir mekan. Kapalı düğün salonu da var. Hadi incele.
Masal Park Düğün Salonu

Masal Park Düğün Salonu: Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Masal Park Düğün Salonu, İzmir Buca'da yemyeşil büyük bahçesinde keyifli kır düğünü organizasyonları yapan bir mekan. İncele, ücretsiz fiyat iste.
Eflatun Düğün Salonu İnciraltı

Eflatun Düğün Salonu, İzmir: Fiyat Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
İnciraltı'ndaki Eflatun Düğün Salonu İzmir'deki uygun fiyatlı kır düğünü mekanlarından. Yemyeşil bahçesi çok şirin, paketleri cazip.
İzmir Garden Plus Kır Düğün Salonu

İzmir Garden Plus: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
İzmir Garden Plus Balçova'da enfes bahçesi, trend dekorasyonu, dev sahnesi, özgün konsept alternatifleri ayrıksı bir mekan. Keşfet, fiyat iste.
Güzelbahçe Şamdan Tesisleri

Güzelbahçe Şamdan Tesisleri: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Güzelbahçe Şamdan Tesisleri yemyeşil bahçesinde düzenlediği keyifli kır düğünü organizasyonları ile popüler. Paketleri ve fiyatları incele.
Şehri Garden İzmir İnciraltı Düğün Mekanı

Şehr-i Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Şehri Garden İzmir İnciraltı’nda, havuzlu bahçesi ve lüks kapalı mekanıyla yaz-kış kalabalık düğünler için ideal. Fotoğraflarına bakınca hayran kalacaksın.
Aşk Olsun Kır Düğün Salonu

Aşk Olsun Düğün Salonu: Fiyat Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Aşk Olsun Düğün Salonu Buca'da kapalı salonu ve 4 farklı kır bahçesi ile aşırı popüler bir yer. Fiyatları, paketleri, fotoğrafları burada.
En İyi Buca Kaynaklar Düğün Salonları, Fiyatları

Buca’nın Gözdesi En İyi Kaynaklar Düğün Salonları

0
Buca Kaynaklar düğün salonları, kır bahçeleri, havuz başı davet alanları arasından en iyilerini inceledik. Paketleri ve fiyatları karşılaştır.
My GardeBornova düğün salonları, fiyatların Yakaköy Düğün Davet

En İyi Bornova Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

0
En iyi Bornova düğün salonları ve kır bahçelerini bir güzel inceledik. Fiyatları, düğün paketleri, fotoğrafları ve videoları ile buradalar.
Balçova düğün salonları, fiyatları

En İyi Balçova Düğün Salonları, Kır Bahçeleri ve Fiyatları

0
En iyi, en kaliteli Balçova düğün salonları ve masalsı kır bahçelerini fiyatları, düğün paketleri, öne çıkan özellikleri ile inceledik.
Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri

Beyaz Orkide Kır Düğün Salonu: Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Beyaz Orkide Düğün Salonu, Sasalı’da yer alan İzmir’in güzel ve nadide kır bahçelerinden biri. 3 farklı bahçesi var, hadi incele.
Gözde Wedding House

Gözde Wedding House: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Gözde Wedding House İzmir Güzelbahçe’de masal gibi bir kır düğünü mekanı. Havuzu, yemyeşil bahçesi, kaliteli hizmeti ile şiir gibi.
Elegance Garden

Elegance Garden: Düğün Fiyatı Min. 50-80 TL

0
Elegance Garden Bornova'da Antik Yunan konseptli kır bahçesi, şık kapalı salonuyla keyifli bir düğün mekanı. Düğün paketlerini ve fiyatlarını incele.
Mia Country

Mia Country: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Mia Country Balçova kır düğünü mekanları arasında en romantik, en tatlı, en trend alternatiflerden biri olarak öne çıkıyor.
Gloria Garden İzmir

Gloria Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Gloria Garden Balçova kır düğünü mekanları arasında epey popüler. Yemyeşil bakımlı bahçesi, leziz menüleri, şık dekorasyonuyla keşfetmeye değer.
La Win İzmir

La Win: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
La Wİn Balçova'da özgün dekorasyonu, modern ambiyansı, yemyreşil bahçesi ile nezih bir kır düğünü mekanı. Oturduğun yerden fiyat teklifi al.
Efsah Garden Kır Düğünü

Efsah Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Kır düğünü için oldukça hoş alternatiflere sahip olan Efsah Garden, İzmir’in güzide ilçelerinden Urla’da bulunmakta. Uygun fiyatlı, ferah bahçeli, şirin bir mekan.
Hanzade Kır Düğün Salonu

Hanzade Kır Bahçesi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Yemyeşil bahçesi ve kaliteli hizmetleriyle çiftlerin favorisi olan Hanzade Kır Düğün Salonu, İzmir’in Menderes ilçesinde bulunuyor.
Konyalı Ahmet Usta Düğün Salonu Buca

Konyalı Ahmet Usta Düğün Salonu: Fiyat Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Buca'da yer alan Konyalı Ahmet Usta Düğün Salonu nostaljik kır düğünü havası, uygun fiyatları, leziz menüleri ile cazip bir mekan.

Bahhçe Wedding: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Mutlu anların Bahhçe’si” olarak da bilinen Bahhçe Wedding, hem şehrin içinde hem de doğanın kucağındaki atmosferiyle adeta masallardan çıkıp gelmiş gibi.
Buca Life Park düğün

Life Park İzmir: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Life Park İzmir büyük açık havuzu ve dev organizasyon alanıyla Buca’nın gözde düğün mekanlarından.
Balçova düğün salonları, fiyatları

Saklı Bahçe, İzmir: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
İzmir, Saklı Bahçe ile kır düğünü mekanlarında ne kadar iddialı olduğunu kanıtlıyor. Saklı Bahçe İnciraltı’nda masalsı bahçesi ve nezih salonu ile standartların ötesinde bir düğün mekanı.
Beyzade İzmir

Beyzade Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Beyzade Garden İzmir Balçova'daki uygun fiyatlı kır düğünü mekanlarından. Trend süslemeleri, ek kapalı salonu ve güler yüzlü hizmeti ile seni bekliyor.
Cuba Garden İzmir

Cuba Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
Cuba Garden Balçova kır düğünü mekanları arasında neşeli bahçesi, ünlü orkestrası, masalsı süslemeleri ve seçeneği bol ikramları ile harika bir yer.
Topkapı Garden Düğün Salonu

Topkapı Garden Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

1
Topkapı Garden Pınarbaşı düğün salonları arasında 9 davet alanı ile kocaman, farklı bütçelere ve beğenilere hitap eden bir mekan. İster kır düğünü ister kapalı salonda düğün hatta ister arena düğün salonunda evlenmek iste, Topkapı Garden hepsini karşılıyor.
Menderes Düğün Salonları, Kır Düğünü Mekanları, Fiyatları

En İyi Menderes Düğün Salonları ve Kır Düğünü Mekanları

0
Menderes düğün salonları, kır bahçeleri, otellerin balo salonları arasından en çok dikkatimizi çekenlerle şık bir liste hazırladık. Fiyatları, iletişim bilgileri, fotoğrafları ile hepsini oturduğun yerden incele.
Menemen Düğün Salonları, Kır Bahçeleri, Fiyatlarık Bahçe

En İyi Menemen Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

0
Menemen düğün salonları ve kır bahçeleri arasında en popüler olanları incelediğimiz yazımıza hoş geldin. Menemen kır düğünü salonları, kapalı davet alanları, fiyatlar nasıl, hepsini incele.
Bera Beach Event Urla Kır Düğünü

Bera Beach & Event: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Urla düğün mekanları arasına yeni katılan Bera Beach & Event; denize nazır konumu, yemyeşil bahçesi, geç saatlere kadar süren eğlencesi, leziz ikramları ve sofistike dekorasyonu ile her çiftin kalp atışlarını hızlandıracak güzellikte bir yer.
White Rose Event

White Rose Event: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
2019 yılında Güzelbahçe düğün salonları arasına katılan White Rose Event; kocaman bakımlı bahçesi, trend kır düğünü dekorasyonu, erken rezervasyonlarda açılışa özel indirimli fiyatları ile çiçek gibi bir yer.
Meyzipark

Meyzipark: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
Meyzipark Çeşme düğün mekanları arasına yeni katıldı. Ahşap evi, kişiselleştirilmiş kır düğünü konsepti, profesyonel ekibi ile harika görünüyor.
Karaçam Event Garden

Karaçam Event Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Karaçam Event Garden Bornova düğün mekanları arasında asırlık çam ormanları, mis gibi havası, keyifli orkestrası, renk ve tarz seçenekli dekorasyonu ile şeker gibi bir yer.
Palm Park Çiğli Düğün

Palm Park: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Palm Park Çiğli düğün salonları arasında kır bahçesi ve kapalı salonuyla hizmet veren bir mekan. Son derece şık ve trend süslemeleri ile görsel açıdan güçlü, fiyatları ile İzmir ortalamasında.
Elia Garden Kır Düğünü

Elia Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Elia Garden Torbalı kır düğünü mekanları arasında en dikkat çekenlerden. Kocaman bakımlı bahçesinde tarz sahibi düğünler düzenleyen Elia Garden, makul fiyatları ve güler yüzlü ekibi ile de kalpleri kazanmış durumda.
Aura Wedding İnciraltı

Aura Wedding: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Aura Wedding İnciraltı düğün salonları arasında hem kır düğünü bahçesi hem kapalı salonu ile hizmet veriyor. Sade, şık ve zarif dekorasyonu ile masalsı bir atmosferi var.
Grand Masal Park

Grand Masal Park: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Grand Masal Park İzmir kır düğünü mekanları arasına 2017 yılında katılan yepyeni bir yer. Güler yüzlü ekibi, kaliteli hizmeti, lezzetli ikramları ve şirin bahçesi ile kısa sürede beğeni kazanan Grand Masal Park Menemen'de yer alıyor.
Eso Park Urla Kır Düğünü

Eso Park Urla: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Eso Park Urla büyük ve bakımlı bahçesinde tarz sahibi kır düğünü organizasyonları gerçekleştiren bir mekan.
Kırçiçeği Event Hall İzmir kır düğünü

Kırçiçeği Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Adres 29 Ekim Mah. Atatürk Cad. 2215 Sok. No: 3 Buca Kaynaklar İzmir Telefon 0232 335 5143 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Kırçiçeği Garden (Kırçiçeği Event Hall) hakkında Kırçiçeği Garden en...