Liva Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Hakkında

Denizli Liva Düğün Salonu doğayla iç içe ve coşkulu bir kır düğünü hayali kuran çiftlerin yanında oluyor. Güler yüzlü ve profesyonel ekibi ile keyifli bir akşam geçirmen için çalışan mekan Ladin, Çınar ve Limon adını verdiği 3 farklı davet alanıyla öne çıkıyor. Lezzetli menü alternatifleri, orkestra ve geniş kapasiteli otopark sayesinde hayallerindeki düğünü burada planlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Liva Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Liva Kır Bahçesi ve Düğün Salonu fiyatları Denizli kır düğünü mekanları arasında oldukça uygun diyebiliriz. Ortalamanın altında kalarak yüzümüzü güldüren mekan sayesinde bütçene uygun kır düğününü burada gerçekleştirebilirsin.
 • Fiyat listesine dahil edilen hizmetler arasında konuklarına sunulan ordövr tabağı, ana yemek, tatlı ve meşrubat ikramlarından oluşan bir menü yer alıyor. Ordövr tabağında rus salatası ve acılı ezme gibi lezzetler bulunurken ana yemek et menüsü şeklinde servis ediliyor.
 • Salata ve tatlı ikramının ardından servis hizmeti gece yarısında noktalanıyor. Mekanda içki servisi yapılmıyor.
 • Kokteyli ve yemekli alternatifler arasında bir fiyat farkı bulunmuyor. Hafta sonu ve hafta içi fiyatlandırmaları da değişmiyor.
 • Düğününe özel fiyat tekliflerini değerlendirmek için aşağıdaki pembe butona tıklayabilirsin!

Kapasite

Yemekli kapasite 1.000-2.000 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi 1.000-2.000 kişi

Liva Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Paketleri

Liva Kır Bahçesi hayallerindeki kır düğününü gerçekleştirmek için elindeki bütün imkanları sunuyor. Ladin, Çınar ve Limon adlı üç farklı davet alanında 2.000 kişiye kadar hizmet verebilen mekan son teknoloji ses, ışık ve sahne ekipmanlarıyla da öne çıkıyor. Lezzetli menüleri düğünden önce tatmana ve değişiklik yapmana izin veren mekan aynı zamanda canlı müzik desteği de sunuyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Denizli Liva Kır Bahçesi sade ve modern bir şıklık tercih ederek diğer mekanlardan ayrılıyor.
 • Çiçeklerle bezeli gelin yolu ve gelin tagı romantik bir hava katarken aynı zamanda fotoğrafların için güzel bir fon oluşturuyor.
 • Napolyon sandalye ve yuvarlak masalar tercih eden mekan seçtiğin renkteki tüllerle süslemeler yapıyor.
 • Masa üstü süslemelerinde ise şamdanlar ve çiçek dekorları kullanılıyor.
 • Mekan ışıklandırmasını da dekorasyonun bir parçası haline getiren Liva Kır Bahçesi böylece şık görünümünü tamamlamış oluyor.

Müzik

Denizli Liva Kır Bahçesi Düğün Salonu gece boyunca dans pistinin bir an bile boş kalmaması için birçok hizmet sunuyor. Bu hizmetlerin başında gelişmiş ses, ışık ve sahne hizmetleri geliyor. Canlı müzik ve profesyonel DJ hizmetiyle eğlenmeni sağlayan mekanda müzik yayını 00:00’a kadar devam ediyor. Sevdiklerinle doyasıya eğlenebilir ve tatlı bir yorgunlukla mekandan ayrılabilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Liva Kır Bahçesi ve Düğün Salonu fotoğraflar konusunda da yardımcı olmaya hazır! Şık dekorasyonu bulunan mekanda fotoğraf çektirmek için birçok köşe bulunuyor. En özel gününe ait hatıraları ölümsüzleştirmek için de bir fotoğrafçıya ihtiyaç duyacağını biliyoruz. Mekanın kendine ait bir fotoğrafçısı olmasa da dışarıdan bir fotoğrafçı ile çalışabilirsin. Sana sadece sevdiklerinle eğlenmeye devam etmek kalıyor!

Otopark

Kalabalık düğünlerin en büyük sorunlarından biri özel araçları ile mekana gelecek olan misafirlerin için park yeri ayarlamak. Neyse ki Liva Kır Bahçesi Düğün Salonu Denizli’de böyle bir sorunla karşılaşman pek olası değil. 750-1.000 araç kapasitesi bulunan otoparkı sayesinde tüm misafirlerinin park sorununu çözen mekan sayesinde eğlenmeye ara vermene gerek kalmayacak.

Liva Kır Bahçesi Diğer Organizasyonlar

Hayalindeki başka organizasyonları da burada gerçekleştirebilmen oldukça kolay. Doğum günü partileri, nişan, baby shower partileri, davet ve resepsiyonlar gibi etkinlikleri burada planlayabilir ve mekanın organizasyon sorumlusundan istediğin zaman yardım alabilirsin. Sünnet düğünü, bayi toplantısı ve mezuniyet törenlerini de rahatlıkla burada düzenleyebilirsin.

Alkışlarımız

 • Denizli Liva Kır Bahçesi fiyatları sunulan hizmetlerin kalitesi ve kapasitesi düşünülünce oldukça uygun ve bizce bir alkışı hak ediyor!
 • Düğünden önce menü tadımına katılabilir ve menüde değişiklikler talep edebilirsin.
 • Mekanın geniş otoparkı sayesinde park sorunu yaşamayacaksın.
 • Üç farklı davet alanı sunan mekan isteklerine uygun bir düğün akışı planlamaya çalışıyor.
 • Live Kır Bahçesi Düğün Salonu’nda bulunan hazırlık odasını kullanabilir ve son rötuşlarını yapabilirsin.
 • Canlı müzik ve profesyonel DJ desteği sayesinde gece boyunca eğlenebilirsin.

Liva Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Çift Yorumları

Ayşegül & Ulaş: “Her şey eksiksizdi. Ekibin düğünümüze hazırlık aşamasından düğün sonuna kadar gösterdiği ilgi ve yakınlık mükemmeldi. Şef ikramların sunumunda eksiksiz davrandı. Sunulan yemekler gayet kaliteliydi. Orkestra gayet güzel çaldı. Biz Liva Kır Düğün Salonu’ndan ve çalışanlarından son derece memnun kaldık. En önemlisi de gelen konuklarımızın birçoğu da memnuniyetlerini ifade ettiler.”

Gizem & Gürsoy: “Düğün organizasyonumuz baştan sona harikaydı; ilgi, alaka, hizmet ve güler yüz oldukça üst düzeydeydi. Diğer yandan hem salona ulaşım kolay hem de otopark sorunu yok. Yemekler lezzetli ve personel cana yakındı. Gösterilen ilgi ve alakadan dolayı önemsendiğinizi anlayacak, bir müşteri değil de çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın evinize misafirmişsiniz gibi karşılanacaksınız.”

Liva Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Nerede?

Adres: Cumhuriyet Mah. Eski Karakurt Yolu 1891. Sok. No:110 Pamukkale / Denizli

Liva Düğün Salonu Denizli’nin Pamukkale ilçesinde hizmet veriyor. Merkezi bir konumda bulunan mekan ulaşım açısından kolay bir noktada yer alıyor. Şehit Piyade Er İlker Kocabıyık Caddesi üzerinden Şehit Yılmaz Balkan Caddesi’ne giden yolu takip ederek mekana ulaşman mümkün. 130, 140 otobüslerini kullandıktan sonra Lunapark Durağı’nda inip yürüyerek de mekana varabilirsin.

Fiyat Teklifi Al