Telefon: +90 2323355220

Fiyat Teklifi Al

Saklı Bahçe İzmir Hakkında

İzmir Saklı Bahçe Düğün Salonu büyüleyici manzarası, yıllardan beri hizmet veren kadrosu ve lezzetli menüleriyle birçok kişinin düğün mekanı konusunda tercihi oluyor. Olumsuz hava koşullarına karşı alınan önlemlerden çocuklar için oluşturdukları alanlara kadar her türlü durumu düşünüyorlar. Saklı Bahçe, İzmir Balçova içinde bulunuyor ve popülerliğini her geçen gün arttırıyor.

Saklı Bahçe, kır düğünü konseptini en iyi yansıtan ve en iyi hizmet veren düğün salonları arasında yer alıyor. Bu mekanı diğerlerinden ayıran birçok özellik bulunuyor. Dekorasyonunda kullanılan özel tasarım çiçek aranjmanları ve menüdeki çeşitlilikleri bunlardan yalnızca bazıları. En mutlu günün için birçok seçim hakkına sahipsin. İster kokteylli istersen de yemekli düğününü burada gerçekleştirebilirsin.

Saklı Bahçe İzmir Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • Saklı Bahçe kır düğünü fiyatları, düğünün yapıldığı mevsim ve sezona göre değişiklik gösteriyor. Yaz ortalarında fiyatın daha yüksek olduğu gözleniyor.
 • İlkbahar ve sonbahar aylarında ise rezervasyonda boşluklar bulmak ve fiyattaki düşüşlerden yararlanmak mümkün.
 • İnciraltı Saklı Bahçe menü konusunda değişikliklere imkan tanıyor. Menülerde yapacağın değişikliklerde fiyat farklılıklarıyla karşılaşabilirsin
 • Saklı Bahçe Düğün Salonu İzmir konuk çokluğuna göre kişi başına düşen ücretlerde değişiklik gösterebiliyor.
 • Kokteylli düğünlerde hafta içi daha uygun fiyatlar söz konusu olurken, yemekli düğünlerde bu değişiklik gözlenmiyor.
 • Saklı Bahçe’de hafta sonlarında yemekli ve kokteylli menülerin fiyatları benzerlik gösteriyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Saklı Bahçe
Kapalı Alan
Min. 200 - Max. 850 Min. 300 - Max. 850
Aşk Bahçesi
Kapalı Alan
Min. 200 - Max. 450 Min. 200 - Max. 450
Kış Bahçesi
Açık Alan
Min. 150 - Max. 300 Min. 150 - Max. 300
Havuzlu Villa
Kapalı Alan
Min. 30 - Max. 200 Min. 30 - Max. 200

Saklı Bahçe İzmir Düğün Paketleri

Saklı Bahçe, hayallerindeki düğünü gerçekleştirmen için birçok imkan sunuyor. Burada güzel bir kır düğünü ya da prenseslere layık kapalı alan düğünü için farklı paketler oluşturuluyor. Saklı Bahçe Balçova hizmetleri, bir organizasyon sorumlusu bulundurmalarıyla başlıyor. İnciraltı Saklı Bahçe düğün paketleri mutfak konusunda da kendinden söz ettiriyor. Yemek düzeni ve sınırsız seçeneklerinden dolayı birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Düğün paketlerinin içeriğinde fotoğrafçı ve müzisyen bulunuyor. Pasta da paket içeriğine dahil edilebiliyor. Bunun dışında da gelin ve damat için rahatça hazırlanabilecekleri odalar tahsis ediyorlar. Odalarda hem siz hem de nedimeleriniz karşılama kokteylinin tadına bakabilirsiniz. Ek olarak mekana gelişinin ardından seni karşılamak için bir hostesle karşılaşıyorsun. Bu ayrıcalıklar Saklı Bahçe’nin düğün paketlerini oluşturuyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Saklı Bahçe İzmir İnciraltı, gelin tagı ve gelin yolu gibi dekorasyon ürünlerini kullanıyor. Dikkatleri evlenen çiftte toplamak için güzel bir yöntem tercih ediyorlar.
 • İzmir İnciraltı Saklı Bahçe Düğün Salonu, kır bahçesini kullanarak romantik bir düğün ortamı sağlıyor. Doğanın güzelliğinden olabildiğince faydalanıyorlar.
 • Saklı Bahçe Kır Düğünü İnciraltı, farklı çiçek aranjmanlarıyla dekorasyonda çeşitlilik oluşturuyor.
 • Ortama ve senin tercihine uygun supla ve masa örtüsü kombinasyonları yapılıyor. Böylelikle ortak bir tema belirlenebiliyor. Dekorasyon güçleniyor.
 • Mekanda masalarda kullanılan şamdanlar da etkileyici bir estetik yakalıyor. Misafirlerinle en keyifli anlarını bu güzel süslemeler eşliğinde geçirebilirsin.

Müzik

Balçova İnciraltı Saklı Bahçe, düğünler için DJ ve müzik grubu temini yapabiliyor. İsteğin doğrultusunda buldukları bu kişiler sayesinde düğününde hayalini kurduğun şarkılarla dans edebilirsin. Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu sahip olduğu büyük sahnesi ve müzik ekipmanlarıyla da bütün ihtiyaçlarını karşılama kapasitesine sahip. Üstelik barkovizyonu sayesinde müzikle uyumlu görüntüleri sergileyebilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Balçova Saklı Bahçe Düğün Salonu bünyesinde barındırdığı fotoğrafçısı ve kayıt ekibiyle düğününü ölümsüzleştiriyor. Dışarıdan bir fotoğrafçı ya da kayıt ekibi gelmesine izin vermiyor. Fakat bu durum seni endişelendirmesin. Saklı Bahçe Düğün Salonu İnciraltı sadece fotoğraf çekimi için kullanılan özel alanlara sahip. Bu sayede nerede nasıl bir çekim istediğine karar verme şansına sahipsin.

Otopark

Saklı Bahçe, kendi otoparkına ve otopark görevlilerine sahip. Bu görevliler vale işlevi görmekle beraber otoparkın güvenliğini de sağlıyor. Bu özelliği ile Saklı Bahçe İzmir Balçova yorumlar konusunda da avantaj kazanıyor. Oldukça fazla kişi İzmir Saklı Bahçe Düğün Salonu otoparkının ne kadar güvenli ve başarılı şekilde hizmet verdiklerinden sıklıkla bahsediliyor.

Saklı Bahçe İzmir Diğer Organizasyonlar

İzmir’in en gözde mekanları arasında yer alan Saklı Bahçe, birçok farklı organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Bu etkinlikler kurumsal da olabiliyor. Ancak kutlama etkinliklerini de burada gerçekleştirebilirsin. Kına gecesi, nişan, mezuniyet, baby shower ya da sünnet düğünü gibi organizasyonlar için hizmet sunuluyor. Toplu etkinlik paketlerinden yaralanmayı deneyebilirsin.

Alkışlarımız

 • After party organizasyonunda sundukları alkollü içecek çeşitliliği, eğlenmek için harika bir ortam yaratıyor.
 • Düğün pastası konusunda aldıkları harika yorumlar, ağzını sulandırabilir.
 • Karşılama için hostes bulundurması ve bütün süreçte yardımcı olmaları ayrıca bir tebriği hak ediyor.
 • Karşılama kokteyli gibi ince bir düşünce, düğünün güzel geçeceğine dair inancını güçlendiriyor.
 • Barkovizyon sayesinde istediğin bütün düğün görsellerini ve videolarını konuklarına sunabilirsin. Unutulmaz anlar yaratmana yardım ediyorlar.
 • Ayrı ayrı hazırlanmış ve kişiselleştirilmiş gelin ve damat odalarını bulundurması beğenimizi topluyor. İzmir kır düğünü mekanları arasında kendine güzel bir yer ediniyor.

Saklı Bahçe İzmir Çift Yorumları

Dilek Hanım: “8 Eylül’de gerçekleşen düğünümüz gelen misafirlerimizin de dediği gibi rüya gibiydi. Yemeklerden servise, müzikten orkestraya her şey tek kelimeyle kusursuzdu. Bizimle ilgilenen herkese çok teşekkür ederiz.”

Onur Bey: “Kır düğünü konseptinde yaptığımız organizasyonumuzda yaklaşık 250 ile 500 kişi arasında konuk ağırladık. Lokasyon olarak kolay bulunabilecek bir mekan. Yetkili ve çalışanlardan da ayrıca memnun kaldık. Fiyat olarak da makul olduğunu söyleyebilirim. Masa düzeni, süslemeler, görsellik konseptte uygundu. Teşekkürler.”

Saklı Bahçe İzmir Nerede?

Adres:İnciraltı Mahallesi, Yeni çeşme yolu No:40, 35330 Balçova/İzmir

Telefon: +90 2323355220

9 Eylül Hastanesi mekanın tam karşısında olup arasından da Çeşme Otobanı geçiyor. Narlıdere yolundaki büyük marketle aynı hizada yer alıyor. İzmir Saklı Bahçe’ye şehir içi ulaşım için 311, 486 ve 554 numaralı otobüs seferlerini kullanabilirsin. Bu otobüsler mekana çok yakın duraklarda bıraktığı için hızlıca ulaşabilirsin. Küçük bir yürüme mesafesi ile mekana ulaşım mümkün.

Fiyat Teklifi Al